Podkategoria: Medycyna

« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Pneumokoki »

  Pneumokoki to inaczej dwoinki zapalenia płuc. Pneumokoki są groźne zwłaszcza dla niemowląt i dzieci do lat 5. Do zakażenia dochodzi drogą kropelkową oraz przez bezpośredni kontakt z osobą chorą. Podziel się z nami swoimi wrażeniami na temat www.pneumokoki.medserwis.pl . Niecierpliwie czekamy na Państwa sugestie i komentarze. Mamy nadzieję, że informacje zawarte w serwisie www.pneumokoki.medserwis.pl są wyczerpujące.

  Data dodania: 29 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Małgorzata Wudarczyk - indywidualna psychoterapia poznawczo-behawioralna. W ofercie: psychoterapia nerwic, depresji, zaburzeń odżywiania, terapia par i małżeństw, pomoc w sytuacjach kryzysowych. Pomagam osobom cierpiącym z powodu objawów uniemożliwiających odczuwanie radości życia. Mój gabinet znajduje się w pobliżu Placu Wilsona, przyjmuję także w Legionowie. Zapraszam na spotkanie konsultacyjne wszystkie osoby rozpoznające u siebie symptomy depresji, nerwicy, czy zaburzeń odżywiania.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Reumatoidalne zapalenie stawów »

  Reumatoidalne zapalenie stawów jest to choroba dotykająca częściej kobiety, wywołująca uszkodzenie i zniekształcenie stawów najczęściej rąk i palców. W naszym serwisie dużo nowych i świeżych nowinek! Sprawdź sam i przekaż autorom swoje zdanie o www.reumatoidalnezapaleniestawow.medserwis.pl . Serdecznie zapraszamy na nasz serwis
  www.reumatoidalnezapaleniestawow.medserwis.pl . Na nas na pewno się nie zawiedziesz.

  Data dodania: 30 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt rehabilitacyjny »

  Firma Juventas to szybki budowniczy sprzętu do rehabilitacji i masażu. Posiadamy ponad 200 artykułów w naszej ofercie m.in. stoły do masażu, stoły rehabilitacyjne, kozetki róznego rodzaju wyposażenie gabinetów jak i wyposażenie szpitalne.
  Jakość usług i produktów wykonywanych przez firmę Juventas zadowala najwyższe europejskie standardy.
  Produkowany przez nas sprzęt rehabilitacyjny jest wykonywany z dbałością o każdy szczegół, co pozwala nam znaleźć się w czołówce polskich producentów sprzętu do rehabilitacji.
  Od wielu lat nasze produkty doceniane są również za granicami naszego kraju, dlatego też nasza oferta dociera do klientów m .in. z Węgier, Rumuni, Słowacji, Włoch czy Niemiec.
  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z katalogiem produktów. Sprzęt rehabilitacyjny Juventas to produkty o najwyższych standardach.

  Data dodania: 07 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Endometrioza »

  Endometrioza to migracja maleńkich fragmentów endometrium poza jamę macicy. Fragmenty te zagnieżdżają się w innych narządach i tkankach i tam się rozrastają, najczęściej w okolicach jamy brzusznej lub w narządach rozrodczych. Wszystkie Państwa opinie będą uwzględniane przy tworzeniu nowej wersji serwisu. Strona www.endometrioza.medserwis.pl z pewnością pozytywnie cię zaskoczy. Znajdziesz tu bardzo dużo aktualnych i użytecznych informacji.

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Esso »

  Esso to mechanizm pozwalający na synchronizacje procesów życiowych do cyklicznie powtarzających się zmian w zewnętrznych warunkach. Portal www.esso.medserwis.pl to informacja branżowa. Z pewnością nie zawiedziesz się na tej witrynie, bo tworzyliśmy ją specjalnie dla Państwa. Możemy z czystym sumieniem polecić serwis www.esso.medserwis.pl i mamy nadzieję, że Państwo uczynią to samo. Czekamy na każdą Twoją opinię.

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogólnopolski serwis medyczny »

  www.medserwis.pl to witryna, która dostarcza wiele niezbędnych wiadomości z dziedziny medycyny i zdrowia. U nas znajdziesz to czego szukasz i potrzebujesz. Na www.medserwis.pl znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania, a także pogłębisz wiedzę w danym zakresie. Serdecznie zapraszamy na serwis www.medserwis.pl . Odnajdziesz potrzebne Ci adresy i numery telefonów oraz szczegółowe informacje dotyczące danej przychodni. Serdecznie zapraszamy na nasz serwis www.medserwis.pl .

  Data dodania: 13 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie osteoporozy »

  Wejdź na www.leczenieosteoporozy.medserwis.pl i przekonaj się o wysokiej wartości naszego medycznego portalu, który przygotowali sami specjaliści. Ten serwis odpowie na wszystkie Państwa pytania związane z leczeniem osteoporozy, dlatego tez zapraszamy serdecznie to sprawdzenia tej witryny! Leczenie osteoporozy - dziedzina medycyny zajmująca się farmakologicznym leczeniem przewlekłego schorzenia kośćca.

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Łysienie »

  Łysienie - czyli jak mówi medyczna definicja: przejściowe lub trwałe wypadanie włosów na ograniczonej powierzchni, lub obejmujące całą owłosioną skórę głowy, a czasem inne okolice - to problem dotykający wiele osób. Nasz serwis jest na bieżąco aktualizowany, nie znajdziecie Państwo na nim żadnych nie prawdziwych informacji. Zatem zapraszamy serdecznie na www.lysienie.medserwis.pl aby samemu się przekonać. Naprawdę warto!

  Data dodania: 21 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie trądziku »

  Podstawa naszego sukcesu leży w Państwa rękach! www.leczenietradziku.medserwis.pl rozwija się głównie dzięki naszym użytkownikom i ich opinii o naszym serwisie, za które bardzo dziękujemy. Mamy nadzieję, że serwis sprosta Państwa oczekiwaniom i spodoba się pod każdym względem, zarówno stylistycznym jak i merytorycznym. Zapraszamy! Leczenie trądziku terapia indywidualna, leczenie trądziku badanie miejscowe.

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna

Medycyna - nowa strona:

Adres: