Podkategoria: Medycyna

« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Soczewki kontaktowe »

  To u nas znajdziesz informacje, których szukasz i potrzebujesz. Na www.soczewkikontaktowe.medserwis.pl ciągle aktualizujemy wszystkie udostępnione przez nas informacje. Zapraszamy! Soczewki kontaktowe zakłada się bezpośrednio na rogówkę, dlatego ich moc jest równa wartości wady wzroku. Alternatywą do korekcji okularowej są soczewki kontaktowe, które nawet przy dużych wadach wzroku są bardzo cienkie.

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rozedma płuc »

  Rozedma płuc charakteryzuje się zmniejszeniem elastyczności płuc. Rozedma płuc to potencjalnie śmiertelna choroba. Rozedma płuc postępuje powoli i często mylona jest z innymi chorobami zaczynając od astmy do chorób serca. Nasz portal to wielka baza prawdziwych informacji, zawsze trafnych i prawdziwych. www.rozedmapluc.medserwis.pl to najlepszy portal w danej tematyce, sprawdź a na pewno się pożałujesz. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 30 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mezoterapia »

  Mezoterapia w dermatologii estetycznej stosowana jest od dawna. Wejdź na www.mezoterapia.medserwis.pl a na pewno nie pożałujesz. Nasz serwis to pewne informacje, które kierujemy do wszystkich naszych użytkowników, którzy z miłą chęcią zagłębią się w poszukiwaniach informacji na naszym serwisie. Autorzy strony zadbali o nowoczesną stylistykę, więc będziecie Państwo mogli połączyć przyjemne z pożytecznym.

  Data dodania: 27 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bielactwo »

  Bielactwo jest to brak prawidłowej pigmentacji skory, przez co jest ona nadmiernie biała - zwykle w postaci plamek. Bielactwo wywoływane jest przez brak enzymu tyrozynazy przekształcającego prekursor melaniny w barwnik melaninę. Muszą Państwo zauważyć, ze od niedawno nasz portal www.bielactwo.medserwis.pl przeszedł przebudowę i zaproponował nowe usługi. U nas znajdą Państwo wiele interesujących i użytecznych informacji.

  Data dodania: 20 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Amnezja »

  Portal www.amnezja.medserwis.pl przeszedł ostatnio wiele zmian. Mamy nadzieję, że nowy wygląd strony i nowe ciekawsze informacje zachęcą Państwa do częstszego z niej korzystania.
  Amnezja inaczej niepamięć. Rozróżniamy dwa rodzaje amnezji: ograniczoną i psychogenną. Amnezja ograniczona to całkowity lub czasowy zanik pamięci. Nasz serwis jest najlepszym w tej branży. Na nas nigdy się nie zawiedziesz, ale sam musisz się przekonać.

  Data dodania: 18 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mastopatia »

  Mastopatia to zamiany tkanki gruczołowej i tłuszczowej w piersi i sutku na tle hormonalnym. Masopatia objawia się nieregularnymi stwardnieniami, torbielami, powiększaniem się piersi i ich bolesnością w okresie przed miesiączką. www.mastopatia.medserwis.pl na pewno sprosta Państwa oczekiwaniom. Jesteśmy pewni, że najdziesz tutaj informacji, których szukasz i potrzebujesz. Mamy nadzieję, że portal spodoba się pod każdym względem. Serdecznie zapraszamy na www.mastopatia.medserwis.pl .

  Data dodania: 13 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Witaminy »

  Nasz serwis to wielka baza informacyjna. Tylko u nas znajdziesz informacje o nowych klinikach (adresy, telefony, lekarze) i metodach leczenia. Portal stworzyliśmy biorąc po uwagę opinie naszych użytkowników. www.witaminy.medserwis.pl to prawdziwe i sprawdzone informacje, zarówno dla profesjonalistów jak i dla laików. Witaminy muszą zatem być dostarczane z pożywieniem lub w formie preparatów witaminowych.

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Miastenia »

  Miastenia to inaczej nużliwość mięśni ( choroba Erba-Goldtlama). Miastenia to znaczne osłabienie i zmęczenie mięśni. Miastenia atakuje głównie mięśnie twarzy, warg, oczu, języka, gardła i szyi. Koniecznie poleć nasz portal innym, bo naprawdę warto. Na nas nigdy się nie zawiedziesz, a www.miastenia.medserwis.pl ma dla Ciebie ciekawe i rzetelne informacje. U nas nie znajdziesz żadnych niedomówień i fałszywych danych. Serdecznie zapraszamy na www.miastenia.medserwis.pl, bo dołożyliśmy wszelkich starań, aby portal sprostał wymaganiom wszystkich internautów.

  Data dodania: 29 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy masażu »

  Serdecznie zapraszamy Państwa na stronę firmową wyjątkowej Akademii Masażu, która została założona w 2003 roku. Nasza akademia masażu została utworzona z pomysłów prawdziwych pasjonatów, pionierów w płaszczyźnie masaży orientalnych w Polsce, posiadających ponad 15-letnie doświadczenie. Skupiamy się na unikatowych w naszej ojczyźnie kursach masażu i terapiach orientalnych wywodzących się z Ajurwendy. Oferowane przez nas kursy masażu dają sposobność naszym klientom na znalezienie ciekawej pracy w gabinetach i ośrodkach masażu i SPA.

  Data dodania: 08 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkarlatyna »

  Portal przygotowywany był z myślą o naszych odbiorcach. Mamy nadzieję, ze www.szkarlatyna.medserwis.pl zaspokoi Państwa potrzeby i zajrzycie do nas nie raz w poszukiwaniu nowych informacji. Szkarlatyna to choroba zakaźna wywoływana przez bakterie, a leczona antybiotykami. Nieleczona szkarlatyna może doprowadzić do poważnych powikłań, zapalenia stawów, żółtaczki, chorób nerek oraz gorączki reumatycznej.

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna

Medycyna - nowa strona:

Adres: