Podkategoria: Medycyna

« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Radioterapia »

  Gdy potrzebujecie Państwo rzetelnych i konkretnych informacji, musicie sprawdzić nasz serwis! Jeśli tak serdecznie zapraszamy na www.radioterapia.medserwis.pl. Nasz portal tworzony był z myślą o potrzebach nowoczesnego człowieka, który szuka potrzebnych mu informacji w internecie. Radioterapia w onkologii ma na celu uszkodzenie nowotworu i zahamowanie zdolności rozmnażania komórek, nie powodując uszkodzenia tkanek zdrowych.

  Data dodania: 22 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zapalenie trzustki »

  Zapalenie trzustki może mieć charakter ostry, zapalenie trzustki to czasami długie dolegliwości, zapalenie trzustki zagraża życiu. Pochłonie Cię dawka świeżych i dokładnych informacji, które przeznaczone są dla profesjonalistów, ale również dla laików. Jednym słowem www.zapalenietrzustki.medserwis.pl jest dla WSZYSTKICH! Chcesz sprawdzić www.zapalenietrzustki.medserwis.pl ? Uwaga! Musimy Cię ostrzec.. Od naszego serwisu szybko się nie oderwiesz!

  Data dodania: 28 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt rehabilitacyjny »

  Nasza firma to sprzedawca sprzętu rehabilitacyjnego oraz sprzętu do masażu.
  Jesteśmy firmą wykonującą sprzęt rehabilitacyjny o nowoczesnych standardach jakości wykonania.
  W ciągu zaledwie paru lat nasza firma stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży rehabilitacja.
  W naszym katalogu produktów znajdują się stoły do masażu, leżanki lekarskie, olejki do masażu, wyposażenie szpitali.
  Wysoka jakość naszych produktów zaskarbia sobie uznanie wsród setek nowych i zadowolonych klientów, których zdobywamy każdego roku.
  Nasze sprzęty sprzedawane są w Polsce jak i innych krajach europeiskich jak Włochy, Słowacja i Rumunia.
  Nasi specjaliści przez lata praktyki zdobyli niezbędne umiejętności do wykonywania sprzętu najlepszej jakości.
  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznaniem się z pełną ofertą. W razie nasuwających się niejasności prosimy o kontakt. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Państwa zapytania.
  Nasz wielojęzyczny personel pomoże Państwu w wyboże produktu dostosowanego do Państwa potrzeb.

  Data dodania: 25 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta katowice »

  W dzisiejszych czasach bardzo wielu z nas ma problemy z oswojeniem się do tępa życia i pogodzeniem się z utraconym czasem. Coraz powszechniejszym rozwiązaniem jest wsparcie zasięgnięte u psychologa albo i psychoterapeuty. Osoby te wesprą w rozwiązaniu problemów i skierują psychikę na dobre tory. Aktualna postawa Polaków co do korzystania z takich usług wciąż jest negatywna, jednak coraz więcej osób się do tego skłania. Dobrze jest zasięgnąć porady lekarza przede wszystkim wtedy, gdy nasze problemy są duże i samemu nie dajemy sobie z nimi rady. Pomoc porządnego specjalisty jest nie oceniona i systematyczne spotkania są w stanie mnóstwo zmienić. Psycholog też człowiek i zrozumie kłopoty innych, pomoże, doradzi i wyleczy.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konsultacje psychologiczne w Warszawie »

  Problemy spotykają nas niemal każdego dnia i tylko od naszej kondycji psychicznej zależy to, jak sobie z nimi damy radę. Warto na bieżąco załatwiać wszystkie problemy, ponieważ odkładanie ich na później tylko pogarsza sprawę. Jeśli czujemy, że nie jesteśmy sobie w stanie dać rady ze wszystkim sami to poprośmy o pomoc. Konsultacje psychologiczne mogą okazać się dla nas jedynym wyjściem. Często bywa tak, że świeże spojrzenie innego człowieka wnosi do sprawy coś, na co sami nigdy byśmy nie zwrócili uwagi. Warto również pamiętać że jest to specjalista, który przez lata zdobywał wiedzę niezbędną do udzielana pomocy. Możemy zatem liczyć na specjalistyczną pomoc, dzięki której nasze życie znów powróci do normalności. Nie należy pod żadnym pozorem wstydzić się korzystania z tego typu porad. Na świecie jest to zjawisko równie naturalne jak poranne mycie zębów. Tak więc nie przymuszajmy się do nieprzyjemności tylko walczmy z problemami.

  Data dodania: 25 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Chrapanie »

  Czas internauty spędzony na stronie www.chrapanie.medserwis.pl będzie zależał oczywiście od tego, czy znajdzie na niej informacje, jakich poszukiwał oraz jak bardzo znaleziona treść będzie dla niego interesująca. Chrapanie powstaje podczas snu w wyniku wibracji miękkich tkanek w obrębie gardła środkowego, przy niecałkowitym zamknięciu górnych dróg oddechowych. Serdecznie zapraszamy na nasz serwis.

  Data dodania: 20 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu »

  Zapraszamy na portal internetowy www.leczeniealkoholizmu.medserwis.pl, który posiada działy zarówno dla laików jak i dla profesjonalistów. U nas każdy znajdzie coś dla siebie, od ciekawych opisów do jeszcze ciekawszych artykułów. Leczenie alkoholizmu celem takiego leczenia jest zaprzestanie picia alkoholu, utrzymywanie abstynencji, likwidacja negatywnych skutków spożywania alkoholu oraz zapobieganie nawrotom picia.

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Chlamydie »

  Chlamydie to zakażenie przenoszone drogą płciową, które może wywołać zapalanie przydatków( u mężczyzn - zapalenie najądrza), które w konsekwencji może prowadzić do bezpłodności. Chlamydie przenoszą się w czasie stosunku płciowego, pochwowego lub analnego. Portal przeznaczony jest dla internautów zarówno w kraju jak i za granicą. Serwis www.chlamydie.medserwis.pl posiada działy przeznaczone zarówno dla laików jak i profesjonalistów. Naprawdę warto zajrzeć na stronę www.chlamydie.medserwis.pl . Wejdź na stronę, a sam się przekonasz.

  Data dodania: 01 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Egzema »

  www.egzema.medserwis.pl to witryna powstała w odpowiedzi na Państwa potrzeby. Zawarliśmy na niej same interesujące, użyteczne i zawsze aktualne informacje. U nas dowiesz się wszystkiego, co powinieneś wiedzieć na ten temat. Egzema (atopowe zapalenie skóry) objawia się świądem i stanem zapalnym, suchą skóra i łuszczeniem. Egzema atakuje najczęściej twarz, nadgarstki, wewnętrzne strony kolan i łokci.

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odleżyny »

  Odleżyny (łac. Decubitus) jest to uszkodzenie skóry powstające na skutek długotrwałego ucisku. U przewlekle chorych odleżyny powstają w miejscach, które stykają się z podłożem: w okolicy krzyżowej, na piętach, na biodrach. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat odwiedź nasz serwis www.odlezyny.medserwis.pl . Dla wielu internautów strona www.odlezyny.medserwis.pl to podstawowe źródło informacji w tej branży. Atrakcyjna treść strony www.odlezyny.medserwis.pl stanowi podstawę jej sukcesu.

  Data dodania: 07 10 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna

Medycyna - nowa strona:

Adres: