Podkategoria: Medycyna

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Dentysta Gdańsk »

  Profesjonalny dentysta z Pomorza. Przejrzyj ofertę w naszych oddziałach stomatologicznych. W związku z tym, że niekiedy możemy cierpieć na taką dokuczliwą dolegliwość, jaką są chore zęby, w przypadku niektórych rodzajów bólu warto skorzystać z metody leczenia takiej, jak leczenie kanałowe. Taki zabieg będzie się opierał w dużej mierze na leczeniu kanałowym, toteż będzie to dla nas najlepsze rozwiązanie.. Możemy zdać się tutaj na wieloletnie doświadczenie lekarza dentysty. zobacz nasze doświadczenie i bogatą ofertę na stronie internetowej naszej kliniki.

  Data dodania: 13 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Samoleczenie »

  Serwis WWW poświęcony zdrowiu. Stanowi centrum tekstów na temat ziołolecznictwa. Pisane są one przez osoby pasjonujące się medycyną. Są dostępne 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu pod adresem E-medycyna.org. Tak często jak tylko się da dodajemy nowe unikalne posty. Wśród nich znajdziesz liczne porady o tym jak nie chorować. Za ich sprawą staniesz się gościem cieszącym się dobrym zdrowiem. Co poskutkuje lepszymi wynikami w pracy bądź szkole. Przez co poprawi się Twoje zdanie o sobie. Pamiętaj potrzebny jest jedynie moment aby zapoznać się z tekstami na blogu. Zysk będzie znacznie większy.

  Data dodania: 24 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • BIOPTRON SKLEP »

  Promocja Bioptron. Obsługa - Cała Polska. tel 505 658 532 Bioptron (lampy bioptron zepter) to leczenie światłem tzw. światłoleczenie, koloroterapia.
  Zapoznaj się z "Misją Zdrowia"i najnowocześniejszą Medycyną Naturalną. Produkty Bioptron to urządzenia medyczne, które są bezkonkurencyjne w terapiach leczniczych, rehabilitacji, profilaktyce. Zamów lampę Bioptron bezpośrednio od Zepter International Poland.

  Data dodania: 09 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lampa bioptron »

  Oficjalna Promocja, sprzedaż aparatury medycznej, lamp Bioptron. 0 601 06 05 97. Obsługa - Cała Polska: Skuteczne leczenie światłem spolaryzowanym stosowanym na co dzień w szpitalach i gabinetach rehabilitacji. Rehabilitacja, Profilaktyka Zdrowotna, Medycyna Sportowa, pediatria. Bioptron – światłoterapia Zepter to bardzo szerokie możliwości zastosowania w leczeniu i profilaktyce zdrowotnej, poniżej przedstawiamy kilka chorób, których leczenie z powodzeniem wspomaga lampa Bioptron.
  Dolegliwości mięśniowo - szkieletowe u dzieci:
  Bioptron - światłoterapia Zepter wspomaga leczenie kilku rodzajów schorzeń kości i mięśni u dzieci.
  Do tych chorób należy kilka rodzajów zapalenia stawów u dzieci, zniekształcenia kręgosłupa i/lub
  kości nóg i stóp oraz urazy, takie jak złamania kości, rany chirurgiczne.

  Data dodania: 26 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Chłoniak »

  Chłoniak - grupa nowotworów złośliwych tkanki limfoidalnej, zwłaszcza węzłów chłonnych i śledziony. Wszystkie Państwa opinie i sugestie uwzględnianie będą przy tworzeniu nowej wersji serwisu. Strona www.chloniak.medserwis.pl z pewnością pozytywnie Państwa zaskoczy. Znajdziesz na niej bardzo dużo aktualnych i użytecznych informacji oraz ogromną ilość ciekawych artykułów na interesujący Cie temat. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nerwica »

  Nerwica - długotrwałe zaburzenie psychiczne lub zaburzenie zachowania, w którym chory ma kontakt z otoczeniem, odczuwając nienormalność swojego stanu. Głównymi objawami są lęk lub zachowania zmierzające do uniknięcia sytuacji lęku. Strona www.nerwica.medserwis.pl z pewnością pozytywnie Cię zaskoczy, gdyż oferujemy Państwu lepszy dostęp do informacji oraz nowoczesną stylistykę portalu. Serwis wychodzi na przeciw państwa potrzebom www.nerwica.medserwis.pl. Nasz serwis to wysokiej klasy informacje. Poleć nas znajomym.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Badania profilaktyczne »

  Profilaktycznym badaniom lekarskim podlegają wszyscy pracownicy zatrudnieni w przedsiębiorstwie. Nasz serwis www.badaniaprofilaktyczne.medserwis.pl to bardzo dobry wybór do pogłębienia swojej wiedzy na tematy medyczne. Ten portal www.badaniaprofilaktyczne.medserwis.pl jest dla wszystkich, którzy mają chęć pogłębić swoją wiedzę. Serdecznie polecamy www.badaniaprofilaktyczne.medserwis.pl i zapraszamy.

  Data dodania: 27 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Banki krwi pępowinowej »

  Naszym celem było stworzenie systemu kompleksowej informacji, dla naszych użytkowników. Mamy nadzieję, że www.bankikrwi.medserwis.pl Spełni Państwa oczekiwania względem treści serwisu. Nasz serwis jest na bieżąco aktualizowany, nie znajdziecie Państwo na nim żadnych nie prawdziwych informacji. Banki krwi pępowinowej - krew pępowinowa jest drogocennym artykułem, który może być swoistą polisą na życie.

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Cholesterol »

  Jak obniżyć cholesterol ? Jeżeli zaobserwujemy u siebie podwyższony cholesterol powinniśmy bez zastanowienia zastosować się do kilku istotnych porad, które w pewnym stopniu pozwolą nam go zredukować. Najpierw powinniśmy zatroszczyć się o prawidłową dietę, bez tłuszczów nasyconych, oprócz tego zaprzestać stosowania używek albo przynajmniej je zmniejszyć, zadbać o kondycję fizyczną, rzucić palenie papierosów, a co najistotniejsze utrzymać należną masę ciała. Suplementem, który zaleca się osobom cierpiącym na podwyższony cholesterol jest Cholestone firmy Calivita, który pomaga obniżyć wysokie stężenie cholesterolu we krwi, zapobiega chorobom serca i chorobie wieńcowej, a prócz tego uaktywnia przemianę tłuszczów, co pozwala uchronić przed tuszą, która również jest powodem wysokiego cholesterolu.

  Data dodania: 01 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Łuszczyca »

  Portal poświęcony łuszczycy i łuszczycowemu zapaleniu stawów - nieuleczalnych chorobach, które są ze sobą powiązane. Serwis został stworzony z myślą o osobach, które cierpią na te choroby. W serwisie można znaleźć informacje na temat objawów, rodzajów tychże chorób czy też metodach leczniczych. Wśród metod leczenia na szczególną uwagę zasługuje leczenie biologiczne - nowoczesna forma terapii, która skutecznie może leczyć objawy łuszczycy i łuszczycy stawowej. Ponadto w portalu istnieje możliwość dodawania opinii o preparatach leczniczych.

  Data dodania: 24 12 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna

Medycyna - nowa strona:

Adres: