Podkategoria: Diety

 • Otyłość »

  Masz lekką nadwagę lub martwi Cie otyłość, probowałeś/probowałaś już wszystkiego? Zapoznaj się z poradami znajdującymi się na naszej stronie. Gwarantujemy że po ich przeczytaniu znajdziesz doskonałe rozwiązanie. Diety 1200, 1300 kalorii, tabletki odchudzające, spalacze tłuszczu itd. każdy sposób na schudnięcie jest doby, ale niosą one ze sobą ogromne niewygody. Trzeba spożywać bardzo mało albo bardzo tłusto, trzeba łykać tabletki które mają skutki uboczne i nie dają oczekiwanych efektów. Przez wiele lat borykaliśmy się z podobnymi sytuacjami, jak schudnąć a jednocześnie nie przestrzegać rygorystycznych diet i jeść dobre rzeczy.

  Data dodania: 13 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Diety »

  Sama dieta może nie wystarczyć, by odchudzanie było skuteczne. Najlepiej by była połączona z ćwiczeniami, a dodatkowo mogą ją wspomagać rozmaite suplementy diety, witaminy. Musimy mieć sporo motywacji, aby odchudzanie było skuteczne, a jego efekty długotrwałe. Naszym pomocnikiem w walce z nadprogramowymi kilogramami jest firma OlimpLabs-producent preparatów, tabletek wspomagających odchudzanie.
  Dzięki produktom oferowanym przez firmę OlimpLabs już nigdy nie będziesz patrzyła z wściekłością na swoją wagę, pomożemy Ci przebrnąć przez dietę.

  Data dodania: 30 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dieta South beach »

  Witryna przeznaczona dla osób wałczących z własną nadwaga i nie tylko. W serwisie zamieszczonp materiały o wielu sposobach dotyczących żywienia które umożliwiają strącić wiele zbędnych kilogramów. Zatem jeśli jesteś osobą która się odchudza jest to witryna przeznaczona dla Ciebie. Dieta Dunkana, dieta kopenhaska, dieta Atkinsa to tylko niektóre z szczegółowo opisanych na naszej stronie diet. Serwis będzie cyklicznie aktualizowany o nowe informacje ze świata odchudzania, tak aby każdy człowiek zainteresowany tematem miał dostęp do wielu interesujących informacji w jednym miejscu. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy.

  Data dodania: 23 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dieta odchudzająca »

  Przeciętny człowiek, nie przejmujący się zasadami dietetyki kieruje się po prostu smakiem przy wyborze pokarmów. Czy postępuje słusznie? Czy nasz organizm może odróżnić pokarm zdrowy od niezdrowego? Teoretycznie tak. Lecz w dzisiejszych czasach jest to bardzo utrudnione. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy i skorzystania z profesjonalnych porad doświadczonych dietetyków. W zakres naszej działalności wchodzi organizowanie turnusów odchudzających i leczniczych, tworzenie indywidualnych jadłospisów, udzielanie porad dietetycznych, oczyszczanie organizmu z toksyn, oraz sprzedaż suplementów diety i książek o tematyce zdrowotnej.

  Data dodania: 03 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wygrać z rakiem »

  Od tysiącleci przywiązuje się wielką wagę do wpływu pokarmu nie tylko na ciało ale i na duszę. Zawsze istniało przekonanie, że wojownicy (czyli osobnicy najbardziej sprawni w społeczeństwie) powinni być karmieni mięsem. W naszej gazecie zajmujemy się szeroko pojętą problematyką zdrowotną oraz rozwiązywaniem problemów związanych ze zdrowiem, głównie przy wykorzystaniu diety niskowęglowadonowej. Proponujemy również dla naszych czytelników diety odchudzające. Zapraszamy.

  Data dodania: 03 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Diety i ćwiczenia odchudzające »

  Główną ideą diet odchudzających jest zmniejszenie ilości spożywanych kalorii. Jedne diety robią to poprzez zmniejszenie ilości spożywanych węglowodanów inne ograniczają tłuszcze. Jednak wszystkie dążą do jednego, aby ilość spożytych kalorii w ciągu dnia była mniejsza lub równa naszemu dziennemu zapotrzebowaniu na kalorie. Nie zapominajmy jednak, że aby efektywnie się odchudzać potrzebny jest też wzrost ilości spalanych kalorii a to można osiągnąć jedynie poprzez zastosowanie ćwiczeń.

  Data dodania: 26 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odchudzanie, zabiegi ciało, dietetyk Łódź »

  Firma Namisz mieści się w Łodzi. Odchudzanie w naszej placówce to przede wszystkim zabiegi na ciało. Ciało odpoczywając regeneruje się, przez co wspomaga ten proces, a nasz wykwalifikowany dietetyk służy pomocą i odpowie na każde pytanie. Jesteśmy jedną z najlepszych firm tego typu w Łodzi. Dzięki temu zostaliśmy niejednokrotnie wyróżnieni przez branżowe magazyny w których opisano między innymi jedną z naszych koronnych technik - laser. Depilacja tym sposobem jest w pełni komfortowa, pozwala na trwałe usunięcie owłosienia. Tradycyjne sposoby takie jak golenie, czy wosk są krótkotrwałe, nie gwarantują one doskonałego efektu tak jak laser. Depilacja jeszcze nigdy nie była tak przyjemna. Już teraz możesz zapomnieć o bólu towarzyszącym zrywaniu plastrów, czy wyrywaniu pojedynczych włosów pensetą. Zapraszamy do naszej siedziby w Łodzi, gdzie nasza wykwalifikowana kadra zaprezentuje Ci nową erę w depilacji, oraz innych zabiegach. Ciało jest świątynią, więc należy o nie dbać, a nikt nie wykona tego tak dobrze jak my.

  Data dodania: 07 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przepisy dietetyczne »

  Prawidłowa dieta oraz odpowiednie ćwiczenia fizyczne to droga do pięknej szczupłej sylwetki. Wie o tym wiele łasuchów, jednak brak motywacji często bierze górę nad zdrowym rozsądkiem. Odchudzanie należy zacząć od małych, lecz systematycznych kroczków. Ograniczmy lub całkowicie zrezygnujmy z spożywania słodyczy, oraz tłustej przetworzonej żywności. A już po miesiącu zobaczymy widoczne zmiany. Nie tylko stając na wadze, ale przede wszystkim nasze samopoczucie ulegnie gruntownej poprawie. Będziemy mieć więcej energii i siły do działania. Zdrowe odżywianie to nawyk na całe życie, bo tylko w ten sposób będziemy mogli zachować optymalną wagę na długie lata. Najgroźniejsze dla zdrowia są diety redukcyjne, które ograniczają się do paru wybranych produktów spożywczych. Posiłki źle zbilansowane zaburzają pracę naszego organizmu, co przyczynia się do pogorszenia naszego ogólnego samopoczucia jak i problemów z skórą, czy cerą. Warto już dziś zacząć przygotowywać zdrowe posiłki. W internecie lub książkach kulinarnych znajdziemy wiele ciekawych przepisów dietetycznych. Na pewno każdy z nas wybierze coś dla siebie. Kolejnym etapem w drodze do pięknej sylwetki, będzie zwiększenie aktywności ruchowej. Musimy wybrać taki sport, który nie będzie dla nas katuszą, lecz przyjemnością. Warto zaproponować na przykład pływanie, jogging, czy choćby spacer. Wprowadzajmy sport do naszego życia powoli, lecz systematycznie. Zacznij zmiany już od dzisiaj. Gdyż odkładanie rzeczy na później tylko pogłębi twój problem z wagą, a z pewnością nie rozwiąże problemu.

  Data dodania: 21 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tabela kaloryczna »

  Wszystko o tabeli kalorycznej - czym jest tabela kaloryczna, kilokaloria, kaloria i kalorymetr, jak obliczyć łączną wartość kalotryczną posiłku skomponowanego z kilku artykułów żywnościowych, tabela kaloryczna a dzienne zapotrzebowanie na kalorie. Dodatkowo informacje o tym, jak wykorzystać tabelę kaloryczną w komponowaniu diety odchudzającej, jak sprawdzać dane w tabeli kalorycznej, dlaczego należy ważyć produkty przed wyliczeniem ich wartości kalorycznej. Z naszej strony dowiesz się jak dużo kalorii ma piwo, a ile jabłko i wiele, wiele więcej.

  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dietetyk częstochowa »

  Od tysiącleci przywiązuje się wielką wagę do wpływu pokarmu nie tylko na ciało ale i na duszę. Zawsze istniało przekonanie, że wojownicy (czyli osobnicy najbardziej sprawni w społeczeństwie) powinni być karmieni mięsem. Dlatego zapraszamy na skorzystanie z naszej oferty. Organizujemy wczasy odchudzające i lecznicze z wykorzystaniem diety niskoweglowodanowej oraz diety odchudzającej. Ponad to układamy indywidualne jadłospisy na podstawie wykonanych badań i rozmów z dietetykiem.

  Data dodania: 03 05 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Diety

Diety - nowa strona:

Adres: