Podkategoria: Choroby

« poprzednia strona · 2
 • Pleśniawki »

  Naszym celem było stworzenie systemu kompleksowej informacji na temat pleśniawek. Portal www.plesniawki.medserwis.pl na pewno spełni Państwa oczekiwania względem treści serwisu, ponieważ tylko u nas znajdziesz tyle ciekawych, interesujących i pożytecznych treści i artykułów. Zapraszamy do serwisu! Pleśniawkami nazywa się powierzchowną infekcję błony śluzowej jamy ustnej drożdżakiem Candida albicans.

  Data dodania: 08 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nowotwór tarczycy »

  Nowotwór tarczycy - zmiany nowotworowe w obrębie tarczycy. Sprawdź nasz portal a na pewno nie pożałujesz! Witryna www.nowotwortarczycy.medserwis.pl to portal godny polecenia, więc nie czekaj i poleć nas swoim znajomym i bliskich. Ten portal tworzony z myślą o Państwa potrzebach i zainteresowaniach. Mamy nadzieje, ze portal sprostał Państwa wymaganiom i że skorzystacie z niego nie jeden raz w przyszłości.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Padaczka »

  Padaczka lub inaczej epilepsja lub choroba św. Walentego. Muszą Państwo zauważyć, ze od niedawna nasz portal www.padaczka.medserwis.pl przeszedł przebudowę i zaproponował wiele nowych i wartościowych informacji na temat padaczki. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej strony, na której znajdziesz wiele treści na temat przyczyn, objawów i sposobów leczenia padaczki oraz ewentualnych powikłaniach.

  Data dodania: 12 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biegunka »

  Biegunką określa się zwracanie ciekłego, półpłynnego albo papkowatego stolca z częstością większą niż 3 razy na dobę. Uciecha z wyjazdów oraz poznawania zakątków świata może nam udaremnić biegunka podróżna. Najogromniejszym zagrożeniem, które stwarzają biegunki dla zdrowia jest utrata wody oraz elektrolitów. Biegunka może się pojawić w rozmaitych okolicznościach, niemniej zawsze jest dokuczliwym problemem. Narażeni na nią są w równym stopniu dorośli jak i dzieciaki.

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Trzustka »

  Poleć innym nasz serwis, który oferuje wiele sprawdzonych informacji, których poszukujesz. Witryna www.trzustka.medserwis.pl jest przeznaczona dla każdego, kto chce dowiedzieć się czegoś więcej na temat trzustki. Zawiera on dużo informacji ze świata medycyny i zdrowia. Sprawdź nas a na pewno nie pożałujesz! Trzustka jest ważnym organem, trzustka wydziela enzymy trawienne, trzustka ułatwia przemianę składników pokarmowych.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hipoglikemia »

  Na naszym portalu znajdziesz to, czego potrzebujesz, ale również miło spędzisz czas podziwiając ciekawy i nowoczesny wygląd strony. Witryna oferuje Państwu wiele ciekawych, po użytecznych i wartościowych informacji na temat hipoglikemii. Portal www.hipoglikemia.medserwis.pl otwarty jest na Państwa opinie i sugestie. Przy jeszcze większym obniżeniu hipoglikemia objawia się zaburzeniami mózgu. Zapraszamy!

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lamblia »

  Lamblia to choroba inwazyjna wywoływana przez wiciowca jelitowego. Zapraszamy do serwisu pełnego rzetelnych i zawsze prawdziwych informacji przygotowanych specjalnie z myślą o Państwa potzrebach. U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, opis choroby, jego przyczyny i objawy oraz sposoby leczenia a także gdzie leczyć się na dane schorzenie. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszego portalu o lamblii.

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wrzody - choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy »

  Tylko na tym portalu same dobre, prawdziwe, interesujące i pożyteczne informacje. Na naszym portalu nigdy się nie zawiedziesz, bo tworzył go sztab profesjonalistów. Serdecznie polecamy www.wrzody.medserwis.pl i zapraszamy. Choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy polega na miejscowym ubytku błony śluzowej, na skutek upośledzenia mechanizmu obronnego śluzówki przed działaniem kwaśnego soku żołądkowego.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Choroby

Choroby - nowa strona:

Adres: