Podkategoria: Choroby

1 · 2 · następna strona »
 • Niedoczynność tarczycy »

  Nasi odbiorcy chętnie korzystają z naszego serwisu www.niedoczynnosctarczycy.medserwis.pl bo jest on przejrzysty i czytelny. Zawiera ciekawe, wartościowe i pożyteczne informacje oraz interesujący wygląd. Zapraszamy do sprawdzenia naszego portalu i powrotów w przyszłości. Proces pobudza przysadkę do produkowania znacznych ilości hormonu pobudzającego tarczycę TSH, co prowadzi do jej powiększenia (wole tarczycowe).

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Niewydolność nerek »

  Poleć innym nasz serwis, który oferuje wiele sprawdzonych informacji na temat niewydolności nerek. Witryna www.niewydolnoscnerek.medserwis.pl to portal przeznaczony dla każdego. Serdecznie zapraszamy do korzystania z portalu! Ostra niewydolność nerek jest to zespół chorobowy rozwijający się wskutek ostrego załamania funkcji nerek np. wskutek działania czynników toksycznych lub ostrego niedokrwienia nerek.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Opryszczka »

  Częstotliwość zachorowań na opryszczkę uzależniona jest od poziomu w jakim znajduje się nasz organizm odpornościowy. Niektórzy nosiciele wirusa opryszczki chorują rzadko, nawet kilka razy w roku. Schorzenie zdradza się w postaci zewnętrznych zapalnych bąbelków ukształtowanych w skupiska, na granicy błony śluzowej jamy ustnej i warg. Ażeby ochronić się przed opryszczką warto udać się do doktora, który być może zaordynuje lek przeciwwirusowy w pastylkach. Wysiew opryszczki wargowej może wyjść też po ekspozycji na światło słoneczne.

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Łuszczyca »

  Portal poświęcony łuszczycy i łuszczycowemu zapaleniu stawów - nieuleczalnych chorobach, które są ze sobą powiązane. Serwis został stworzony z myślą o osobach, które cierpią na te choroby. W serwisie można znaleźć informacje na temat objawów, rodzajów tychże chorób czy też metodach leczniczych. Wśród metod leczenia na szczególną uwagę zasługuje leczenie biologiczne - nowoczesna forma terapii, która skutecznie może leczyć objawy łuszczycy i łuszczycy stawowej. Ponadto w portalu istnieje możliwość dodawania opinii o preparatach leczniczych.

  Data dodania: 24 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lordoza »

  Wejdź koniecznie na nasza stronę www.lordoza.medserwis.pl i przekonaj się o tym, że naprawdę znajdziesz tutaj informacje, których potrzebujesz i szukasz w temacie lordozy. Tylko tutaj dowiesz się co to za schorzenie, kogo najczęściej dotyka i w jaki sposób jest leczone. Zatem zapraszamy serdecznie do sprawdzenia naszej witryny! Na pewno nie pożałujesz. Lordoza fizjologiczna występuje w odcinku szyjnym i lędźwiowym.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kłykciny kończyste »

  Na naszym portalu znajdziesz to, czego potrzebujesz w danym temacie, ale również miło spędzisz czas podziwiając ciekawy i nowoczesny wygląd strony, który tworzyli sla Was sami specjaliści. www.klykcinykonczyste.medserwis.pl otwarty jest na Państwa opinie i sugestie dotyczące portalu. Czekamy na opinie, które pomogą nam w tworzeniu nowej wersji portalu. Kłykciny kończyste najczęściej powodują wirusy HPV 6 i 11.

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hipotonia »

  Jesteśmy pewni, że znajdziesz tutaj informacje, których szukasz i potrzebujesz na temat hipotonii. Mamy nadzieję, że portal spodoba się pod każdym względem, pod wizualnym i merytorycznym. Serdecznie zapraszamy na www.hipotonia.medserwis.pl. Serwis przygotowany był z myślą o potzrebach naszych użytkowników. Hipotonia ( niedociśnienie tętnicze) to obniżone ciśnienie tętnicze poniżej wartości prawidłowej.

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Osteoporoza »

  W Polsce chorobą tą zagrożonych jest możliwie aż 9 milionów osób, które najczęściej dowiadują się o chorobie wówczas gdy dojdzie do złamania. Osteoporoza w większości przykładów przebiega bezobjawowo, przynajmniej we wczesnych fazach rozwoju choroby. Wyróżniamy dwa rodzaje tej choroby, a mianowicie osteoporozę miejscową oraz uogólnioną. często aplikowanymi metodami pomocnymi w diagnozowaniu osteoporozy są przeróżnego rodzaju testy biochemiczne i badania obrazowe. Jest to schorzenie rozwijające się powoli w ciągu wielu lat.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kamica nerkowa »

  Autorzy starali się ułożyć informacje logicznie tak, aby korzystanie z naszego portalu było przyjemnością dla wszystkich, którzy będą tutaj poszukiwali odpowiednich informacji dla siebie i dla swoich bliskich. Zapraszamy do korzystania z naszego portalu, gdyż każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Choroba powodowana przez kamienie moczowe - złogi powstałe w wyniku skrystalizowania się różnych składników moczu.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prostata »

  Prostata - przerost prostaty. Powiększenie prostaty zwłaszcza jej wewnętrznej części u mężczyzn po 50 roku życia. Przyczyna zaburzenia jest nieznana, prowadzi do zaburzeń w oddawaniu moczu.
  Wysoka jakość informacji to był nasz cel nadrzędny przy tworzeniu tego serwisu. Mamy nadzieję, że serwis spodoba się Państwu zarówno pod względem formy jak i treści. Strona www.prostata.medserwis.pl posiada bazę wielu ciekawych informacji.

  Data dodania: 08 11 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Choroby

Choroby - nowa strona:

Adres: