Kategoria: Technika

Tutaj wstaw opis kategorii Technika

Technika - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Tonery, tusze, drukarki »

  oDrukarkach. info - Specjalistyczny vortal o drukarkach, kopiarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych. Rynek urządzeń drukujących zmienia się bardzo szybko. Niemal w każdym tygodniu pojawiają się nowe modele urządzeń drukujących i jak za tym nadążyć? Z myślą o osobach poszukujących nowej drukarki, urządzenia wielofunkcyjnego lub kopiującego powstała ta strona. Zamieszczane są na niej informacje o sprzęcie, jego podstawowych funkcjach, recenzje użytkowników i ekspertów. Zawiera ona także informacje o materiałach eksploatacyjnych - tuszach i tonerach do opisywanych urządzeń. Cóż drukarkę nie problem wybrać tylko później trzeba na niej drukować i to zapewne jak najtaniej? Przy poszczególnych modelach są podawane informacje o ww. materiałach dedykowanych do tych urządzeń wraz z informacjami gdzie je można nabyć - wówczas można wyrobić cobie pełny obraz jakie urządzenie drukujące wybrać.

  Data dodania: 10 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Warszawa »

  Klimatyzacja Warszawa.Jaka klimatyzacja do biura?

  Kiedy zaczynamy zastanawiać się nad klimatyzacją do biura, musimy znać odpowiedź na parę pytań:
  - ile pomieszczeń chcemy klimatyzować?
  - jaki rozmieszczone są poszczególne pomieszczenia?
  - ile osób pracuje w danych pomieszczeniach?
  - jakie sprzęty emitują ciepło, komputery, kopiarki, maszyny drukujące etc…
  - gdzie możemy umieścić klimatyzator?
  - czy mamy miejsce do powieszenia, postawienia agregatu?

  Klimatyzator naścienny
  Podobnie jak w mieszkaniach tak i w biurach, najczęściej montowane są klimatyzatory naścienne, choć w nowym budownictwie przeznaczonym wyłącznie na biura, stosuje się urządzenia kanałowe lub przypodłogowe.
  Wracając jednak do urządzeń naściennych to w zależności od mocy chłodniczej mają one wymiary 80 do 100 cm szerokości, 28 cm wysokości i odstają od ściany na około 20 cm. Możemy zatem sprawdzić czy mamy odpowiednią ilość miejsca na zamontowanie takiego urządzenia i czy mamy gdzie powiesić agregat zewnętrzny.

  Jeśli mamy wiele pomieszczeń w biurze, możemy zastanowić się nad wykorzystaniem urządzeń typu multisplit. To idealne rozwiązanie gdy nie mamy za dużo miejsca na montaż wielu agregatów. Do jednego agregatu podłączamy np. 3 jednostki wewnętrzne, przy czym każda z nich może być indywidualnie sterowana. Każdy użytkownik może ustawić dowolną temperaturę, prędkość nawiewu i kąt nadmuchu powietrza.

  Data dodania: 12 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • MIKS Elektronik – Obwody Drukowane »

  MIKS Elektronik Sp. z o. o. – Produkcja Obwodów Drukowanych.
  Oferujemy kompleksowe wykonanie zlecenia - od projektu do gotowej płytki drukowanej. Służymy klientom doradztwem w projektowaniu i profesjonalnym wykonaniu zlecenia. Kompetentna obsługa ułatwi klientowi uzyskać najlepszy efekt jego projektu.

  W MIKS Elektronik Sp. z o.o. wykonujemy:
  • dokumentację trwałą
  • płytki drukowane (pd) jednostronne
  • płytki drukowane z metalizacją otworów
  • maskę antylutową (solder mask) różne kolory metodą "foto"
  • maskę zrywalną
  • opis elementów
  • pastę węglową
  • frezowanie, nacinanie (V-cut), wykrawanie
  • powłoki Sn - metodą HAL, Sn/Pb - metodą HAL
  • złocenie chemiczne i galwaniczne
  • srebro chemiczne

  Jedna sztuka płytki drukowanej formatu A5 to dla nas też ważne zlecenie.

  Data dodania: 04 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Limuzyna do ślubu »

  Wypożyczalnia aut na imprezę weselną oferuje Państwu możliwość wynajęcia klasycznych pojazdów na wesele. Auto do ślubu daje niezapomniane wrażenia.W naszych zbiorach znajdziecie następujące samochody zabytkowe:Cadillac Sedan Deville z roku 1963 kompleksowo odtworzony w 2009 roku (srebrny kolor z brokatem holograficznym i z białym dachem oraz pięknąnową dwukolorową tapicerką), Buick Riviera GS boattail z roku 1972 (kolor bordowy na klasycznych chromowanych felgach oraz z przelotowymi wydechami), replika Alfa-Romeo Nestor kabriolet robiony na lata 30-te ((w kolorze białym i z wiśniową tapicerką i ze rozkładanym dachem), Cadillac Brougham z roku 1965 (kolor zielony z białym dachem i złotym brokatem oraz dwukolorową zielono-szarą tapicerką skórzaną), Cadillac Fleetwood rok 1955 w kolorze jasnoróżowym, jest to niepowtarzalna w Polsce wersja będąca wierną kopią pierwszego różowego Cadillaca króla rock&rolla - Elvisa Presleya pieczołowicie odbudowana w roku 2010, Buick Special 40 Series Sedan rok 1937 w kolorze waniliowy kompletnie odrestaurowany w roku 2010. Na naszej stronie www znajdziecie wszystkie detale związane z wynajęciem naszych aut.

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Technika

Technika - nowa podkategoria:

Nazwa: