Kategoria: Technika

Tutaj wstaw opis kategorii Technika

Technika - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Tonery, tusze, drukarki »

  oDrukarkach.info - Specjalistyczny vortal o drukarkach, kopiarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych. Rynek urządzeń drukujących zmienia się bardzo szybko. Niemal w każdym tygodniu pojawiają się nowe modele urządzeń drukujących i jak za tym nadążyć ? Z myślą o osobach poszukujących nowej drukarki, urządzenia wielofunkcyjnego lub kopiującego powstała ta strona. Zamieszczane są na niej informacje o sprzęcie, jego podstawowych funkcjach, recenzje użytkowników i ekspertów. Zawiera ona także informacje o materiałach eksploatacyjnych - tuszach i tonerach do opisywanych urządzeń. Cóż drukarkę nie problem wybrać tylko później trzeba na niej drukować i to zapewne jak najtaniej ? Przy poszczególnych modelach są podawane informacje o ww. materiałach dedykowanych do tych urządzeń wraz z informacjami gdzie je można nabyć - wówczas można wyrobić cobie pełny obraz jakie urządzenie drukujące wybrać.

  Data dodania: 18 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Warszawa »

  Wiele osób na pewno zastanawia się nad tym, czy warto inwestować w klimatyzację. Tymczasem urządzenie klimatyzacyjne można zamontować już nie tylko w biurze, czy w sklepie i innych siedzibach jednostek gospodarczych, ale także w swoim mieszkaniu. Na rynku dostępne są już klimatyzatory, które idealnie nadają się do domów i mieszkań o różnej wielkości. Przy wyborze odpowiedniego modelu do naszego mieszkania należy kierować się nie tylko wielkością pomieszczenia, jego nasłonecznieniem, ilością drzwi i okien, a także ogólnym zapotrzebowaniem naszej nieruchomości na chłodzenie, bądź dogrzewanie pomieszczenia ze względu na ilość oraz aktywność mieszkańców domu czy mieszkania. Tak więc już sam wybór może okazać się dość trudny, a kiedy nie jesteśmy pewni co do tego, czy na pewno warto inwestować w takie urządzenie, to na pewno ostatecznie zrezygnujemy z zakupu. Spróbujmy jednak rozważyć wszystkie za i przeciw takiej inwestycji. Dzięki temu z pewnością łatwiej będzie podjąć nam ostateczną decyzję. Dlaczego nie inwestować w klimatyzator?Zaczniemy od tych negatywnych aspektów zakupu klimatyzatora do mieszkania, czy też innego miejsca, w którym spędzamy swój czas. Jest ich z pewnością mniej niż zalet tego urządzenia, dlatego też łatwiej będzie powiedzieć o nich na samym początku. Z pewnością jedną z najważniejszych, a raczej może najbardziej dotkliwych wad tych urządzeń, jest ich koszt zakupu oraz eksploatacji. Zawsze jest to bowiem dodatkowy wydatek. Zakup samego urządzenia jest już dość kosztowny, a rocznie jego eksploatacja może wynieść nawet tysiąc złotych w prywatnym mieszkaniu, a w większych obiektach z pewnością i więcej. Ze względu na te koszty, klimatyzatory przez długi czas były kojarzone wyłącznie z luksusem, jednakże teraz na te urządzenia w swoim domu, decyduje się coraz więcej osób, ze względu na jego zalety, o których powiemy za chwilę. Drugą istotną cechą, która może przekonać nas do tego, aby nie robić tej inwestycji, jest wytwarzany przez urządzenie szum. Chociaż nowoczesne klimatyzatory nie stanowią już tego problemu. A może jednak?Teraz przyszła kolej na pozytywne strony tej inwestycji. Kiedy już koszty puścimy w niepamięć, szybko zauważymy wiele pozytywnych aspektów zakupu urządzenia klimatyzującego. Warto zaznaczyć, że współcześnie klimatyzatory są wykorzystywane nie tylko do chłodzenia, ale również grzania pomieszczeń. Ze względu na dużą wydajność i odpowiedni dobór modelu urządzenia, może ono stać się doskonałą konkurencją dla innych metod grzewczych. Klimatyzator może zagwarantować nam pełne optimum termiczne w miejscu, w którym został zamontowany. Dodatkowo niektóre modele mogą również pozwolić na kontrolę wilgotności powietrza w pomieszczeniu.

  Data dodania: 03 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Warszawa »

  Użytkownicy bardzo często poszukują solidnej i znającej się na rzeczy firmy zajmującej się montażem i serwisem klimatyzacji na terenie aglomeracji Warszawa. W internecie są setki firm ogłaszających się, iż świadczą takie usługi. Niestety tylko nieliczne firmy współpracują z doświadczonymi monterami, dysponującymi odpowiednim wyposażeniem aby zainstalować lub dokonać konserwacji lub naprawy klimatyzacji. Firmą, której możesz polecić montaże lub przegląd klimatyzacji w Warszawie jest firma ProfiKlima. Działa ona rynku od 10 i w tym czasie w setkach zreanimowanych montaży i tysiącach konserwacji zdobyła bogate doświadczenie w obszarze którym się znajduje. Realizowała ona zarówno małe montaże dla klientów indywidualnych jak i duże inwestycje dla przedsiębiorstw.

  Data dodania: 23 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Warszawa »

  Klimatyzacja Warszawa.Jaka klimatyzacja do biura?

  Kiedy zaczynamy zastanawiać się nad klimatyzacją do biura, musimy znać odpowiedź na parę pytań:
  - ile pomieszczeń chcemy klimatyzować?
  - jaki rozmieszczone są poszczególne pomieszczenia?
  - ile osób pracuje w danych pomieszczeniach?
  - jakie sprzęty emitują ciepło, komputery, kopiarki, maszyny drukujące etc…
  - gdzie możemy umieścić klimatyzator?
  - czy mamy miejsce do powieszenia, postawienia agregatu?

  Klimatyzator naścienny
  Podobnie jak w mieszkaniach tak i w biurach, najczęściej montowane są klimatyzatory naścienne, choć w nowym budownictwie przeznaczonym wyłącznie na biura, stosuje się urządzenia kanałowe lub przypodłogowe.
  Wracając jednak do urządzeń naściennych to w zależności od mocy chłodniczej mają one wymiary 80 do 100 cm szerokości, 28 cm wysokości i odstają od ściany na około 20 cm. Możemy zatem sprawdzić czy mamy odpowiednią ilość miejsca na zamontowanie takiego urządzenia i czy mamy gdzie powiesić agregat zewnętrzny.

  Jeśli mamy wiele pomieszczeń w biurze, możemy zastanowić się nad wykorzystaniem urządzeń typu multisplit. To idealne rozwiązanie gdy nie mamy za dużo miejsca na montaż wielu agregatów. Do jednego agregatu podłączamy np. 3 jednostki wewnętrzne, przy czym każda z nich może być indywidualnie sterowana. Każdy użytkownik może ustawić dowolną temperaturę, prędkość nawiewu i kąt nadmuchu powietrza.

  Data dodania: 12 02 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Technika

Technika - nowa podkategoria:

Nazwa: