Strony związane z hasłem 'zdrowie':

 • Samoleczenie »

  Serwis WWW poświęcony zdrowiu. Stanowi centrum tekstów na temat ziołolecznictwa. Pisane są one przez osoby pasjonujące się medycyną. Są dostępne 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu pod adresem E-medycyna.org. Tak często jak tylko się da dodajemy nowe unikalne posty. Wśród nich znajdziesz liczne porady o tym jak nie chorować. Za ich sprawą staniesz się gościem cieszącym się dobrym zdrowiem. Co poskutkuje lepszymi wynikami w pracy bądź szkole. Przez co poprawi się Twoje zdanie o sobie. Pamiętaj potrzebny jest jedynie moment aby zapoznać się z tekstami na blogu. Zysk będzie znacznie większy.

  Data dodania: 24 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biokurier »

  Serwis Biokurier.pl powstał na bazie bezpłatnego czasopisma o produktach ekologicznych BioKurier, które wydawane jest od 2008 roku. Misją gazetki oraz portalu jest dostarczanie rzeczowych i szerokich informacji na temat bioproduktów: ekologicznej żywności, naturalnych kosmetyków, ekologicznych tekstyliów czy też środków czystości. Bliskie są nam także ideały Sprawiedliwego Handlu (Fair Trade) i świadomej konsumpcji.

  Na naszych łamach publikujemy praktyczne porady oraz przepisy kulinarne na potrawy z ekologicznych składników. Informując o najróżniejszych kampaniach społecznych, inicjatywach, kiermaszach i jarmarkach, pragniemy promować wśród konsumentów ekologiczny i zdrowy styl życia. Dlatego zamieszczamy również artykuły na tematy związane z medycyną naturalna i ekologicznym ogrodnictwem.

  Data dodania: 07 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wizaż Forum »

  Wizaż Forum by przepiekna.pl jest to forum dla współczesnej kobiety. Tu można znaleźć takie aktualne tematy jak: uroda, moda, makijaż, fryzury, kreacje wieczorowe, trendy, styl, kosmetyki, zakupy. Forum jest miejscem wymiany informacji, ale przede wszystkim opinii i własnych doświadczeń. Jest stworzony z myślą o kobiecie i jej potrzebach, aby zostawać jak najdłużej piękną i zdrową. Zapraszamy do odwiedzin.

  Data dodania: 19 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Cholesterol »

  Jak obniżyć cholesterol ? Jeżeli zaobserwujemy u siebie podwyższony cholesterol powinniśmy bez zastanowienia zastosować się do kilku istotnych porad, które w pewnym stopniu pozwolą nam go zredukować. Najpierw powinniśmy zatroszczyć się o prawidłową dietę, bez tłuszczów nasyconych, oprócz tego zaprzestać stosowania używek albo przynajmniej je zmniejszyć, zadbać o kondycję fizyczną, rzucić palenie papierosów, a co najistotniejsze utrzymać należną masę ciała. Suplementem, który zaleca się osobom cierpiącym na podwyższony cholesterol jest Cholestone firmy Calivita, który pomaga obniżyć wysokie stężenie cholesterolu we krwi, zapobiega chorobom serca i chorobie wieńcowej, a prócz tego uaktywnia przemianę tłuszczów, co pozwala uchronić przed tuszą, która również jest powodem wysokiego cholesterolu.

  Data dodania: 01 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pedagog »

  Nasza strona pragnie Państwu zaoferować konsultacje psychologiczne, pedagogiczne itp. Na naszej stronie znajdziesz ponad to usługi takie jak terapia małżeńska czy e psychoterapia. Nasza firma odróżnia się od konkurentów wysoką jakością świadczonych usług. Konsultacja on-line to jedna z naszych pionierskich usług dzięki któej nie ruszając się z domu będziesz mógł skonsultować się z psychoterapeutą. Oprócz podstawowych obszarów dziedzin takich jak: psychoterapia, psychologia i pedagogika, nasza oferta obejmuje również: doradztwo zawodowe, szkolenia, treningi i warsztaty rozwoju osobistego.

  Data dodania: 30 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Wrocław »

  Gabinet stomatologiczny Dens z Wrocławia prowadzi dr Lidia Kudzbalska, specjalista protetyk. Oferujemy usługi medyczne w każdej dziedzinie stomatologii, wspomagając się ponad 20-letnim doświadczeniem oraz najnowocześniejszą technologią. Dentysta to zawód dla osób wykwalifikowanych, a zarazem serdecznych, zatem staramy się stworzyć naszym pacjentom najlepsze warunki oraz przyjacielską atmosferę. Zdajemy sobie sprawę z potrzeby psychicznego bezpieczeństwa naszych klientów, dlatego też udzielamy gwarancji na zabiegi realizowane w naszych placówkach. Zapraszamy też pacjentów potrzebujących poważniejszych zabiegów chirurgicznych oraz zabiegów z zakresu implantologii, periodontologii, czy też protetyki.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przepisy dietetyczne »

  Prawidłowa dieta oraz odpowiednie ćwiczenia fizyczne to droga do pięknej szczupłej sylwetki. Wie o tym wiele łasuchów, jednak brak motywacji często bierze górę nad zdrowym rozsądkiem. Odchudzanie należy zacząć od małych, lecz systematycznych kroczków. Ograniczmy lub całkowicie zrezygnujmy z spożywania słodyczy, oraz tłustej przetworzonej żywności. A już po miesiącu zobaczymy widoczne zmiany. Nie tylko stając na wadze, ale przede wszystkim nasze samopoczucie ulegnie gruntownej poprawie. Będziemy mieć więcej energii i siły do działania. Zdrowe odżywianie to nawyk na całe życie, bo tylko w ten sposób będziemy mogli zachować optymalną wagę na długie lata. Najgroźniejsze dla zdrowia są diety redukcyjne, które ograniczają się do paru wybranych produktów spożywczych. Posiłki źle zbilansowane zaburzają pracę naszego organizmu, co przyczynia się do pogorszenia naszego ogólnego samopoczucia jak i problemów z skórą, czy cerą. Warto już dziś zacząć przygotowywać zdrowe posiłki. W internecie lub książkach kulinarnych znajdziemy wiele ciekawych przepisów dietetycznych. Na pewno każdy z nas wybierze coś dla siebie. Kolejnym etapem w drodze do pięknej sylwetki, będzie zwiększenie aktywności ruchowej. Musimy wybrać taki sport, który nie będzie dla nas katuszą, lecz przyjemnością. Warto zaproponować na przykład pływanie, jogging, czy choćby spacer. Wprowadzajmy sport do naszego życia powoli, lecz systematycznie. Zacznij zmiany już od dzisiaj. Gdyż odkładanie rzeczy na później tylko pogłębi twój problem z wagą, a z pewnością nie rozwiąże problemu.

  Data dodania: 21 07 2010 · szczegóły wpisu »