Strony związane z hasłem 'szkolenia':

 • Ośrodek szkoleniowy Mazury »

  Nie wiedzą Państwo od czego zacząć organizację szkolenia i jakie miejsce na nie wybrać. Przychodzimy z pomocą. Ośrodek szkoleniowy Helena zaprasza do siebie na Mazury. Dobre lokum, świetna kuchnia i jeszcze lepsze atrakcje. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Do dyspozycji cały teren ośrodka, wszystkie atrakcje: kajaki, łódki, kręgle, bilard, jakuzzi, sauna. Możliwość zamieszkania w ośrodku, bądź w domkach. Zapraszamy.

  Data dodania: 02 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Interaktywna baza szkoleń i kursów, zawiera szczegółowe programy szkoleniowe z ponad 1000 polskich firm. Już od wielu lat nasz zespół wspiera firmy w drodze do sukcesu. Przywiązujemy uwagę do każdego szczegółu naszej pracy. Zajmujemy się organizacją szkoleń twardych, miękkich, efs, informatycznych biznesowych. Podczas szkoleń ogromną wagę przywiązujemy do ich praktycznego aspektu dlatego niemal osiemdziesiąt procent każdego szkolenia to warsztat składający się z ćwiczeń oraz dodatkowo scenek. Tematyka: zarządzanie, umiejętności osobiste, prawo, sprzedaż, marketing i reklama, rachunkowość i finanse, informatyka, języki i wiele innych. Szkolenia nf.pl to największe narzędzie rozwoju osobistego w polskim internecie.

  Data dodania: 08 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pedagog »

  Nasza strona pragnie Państwu zaoferować konsultacje psychologiczne, pedagogiczne itp. Na naszej stronie znajdziesz ponad to usługi takie jak terapia małżeńska czy e psychoterapia. Nasza firma odróżnia się od konkurentów wysoką jakością świadczonych usług. Konsultacja on-line to jedna z naszych pionierskich usług dzięki któej nie ruszając się z domu będziesz mógł skonsultować się z psychoterapeutą. Oprócz podstawowych obszarów dziedzin takich jak: psychoterapia, psychologia i pedagogika, nasza oferta obejmuje również: doradztwo zawodowe, szkolenia, treningi i warsztaty rozwoju osobistego.

  Data dodania: 30 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia NLP »

  Ofertę firmy szkoleniowej Coursee stanowią nowoczesne kursy biznesowe. Skierowane są między innymi do przedsiębiorców, przedstawicieli świata biznesu, jak i do wszystkich mających za cel udoskonalanie swoich kwalifikacji. Popularnością cieszą się szkolenia NLP, czy szkolenia menedżerskie, dzięki którym można uzyskać cenione umiejętności. Prowadzone przez nas szkolenia biznesowe, dają wiele możliwości kształcenia. Warto zwrócić uwagę choćby na coaching, gdzie współpracując z trenerem możemy wiele osiągnąć.

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  W niejednym zawodzie potrzebne bywają szkolenia, jednakże nie jedna profesja potrzebuje regularnych szkoleń. Jeżeli jesteśmy księgowymi czy innymi w zakresie opodatkowania, z absolutną pewnością potrzebne nam bywają szkolenia, które douczą nas z bieżących przepisów, tak, byśmy byli na bieżąco i mieli możliwość pracować w zgodzie z prawem. Na naszym globie istnieje wiele zawodów, jednakże nie każde wymagają kursów. Są one potrzebne zwłaszcza wtedy, kiedy mamy do czynienia z ciągle ulegającym zmianie prawem. Wówczas, by nadążyć z prawem, powinniśmy przechodzić kurs.

  Data dodania: 31 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia, konferencje bhp »

  Szkolenia w przedsiębiorstwie to świetna okoliczność do integracji zespołu współpracowników. W naszym serwisie zdołasz zareklamować swoje szkolenie oraz wyselekcjonować szkolenie interesujące Ciebie. Interesuje Cię szkolenie z zakresu BHP ? Hotele dysponują nowocześnie i profesjonalnie urządzonymi salami szkoleniowymi. Dzisiejsze obiekty tj. hotele zawsze nadają się na organizację szkoleń, wyekwipowane są w drukarkę i ekran ciekłokrystaliczny. Dobrym miejscem na zorganizowanie szkolenia pracowniczego jest ośrodek oddalony od huku miasta. Wyróżniamy się dobrymi miejscami w wynikach wyszukiwarki Google.

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • AED »

  Ideą PGRM jest uświadamianie obywateli w zakresie pierwszej pomocy oraz poszerzanie wiedzy i doświadczenia z tej właśnie dziedziny. Głównym czynnikiem jest uczenie właściwych reakcji i pomoc uczestnikom wypadku. Polska Grupa Ratownictwa Medycznego zajmuje się również rozpowszechnianiem sprzętu usprawniającego ratownictwo jako takie. Za pośrednictwem zgrupowania możliwy jest wynajem oraz kupno fachowego sprzętu do ratowania ofiar wypadków.

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje »

  W dzisiejszych czasach specjalnie przygotowane obiekty oferują sale konferencyjne doskonale zaopatrzone w sprzęt multimedialny. Obiekty konferencyjne przygotowują ofertę szkoleniową dla firm i świadczą usługi gastronomiczne. Ośrodki konferencyjne oraz domy biznesowe z całej Polski, organizacja i obsługa szkoleń, dużo rzeczowych danych odnajdziesz w portalu o tematyce szkoleniowej. Firmy, które są zawodowo przygotowane do obsługi spotkań biznesowych obowiązkowo proponują całkowite wyposażenie sali szkoleniowej w fax bądź panel ciekłokrystaliczny.

  Data dodania: 09 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Licencje SAP »

  Oferujemy pełen zakres usług związanych z produktami SAP. Począwszy od doradztwa biznesowego, analiz przedwdrożeniowych i współpracy przy przygotowaniu do wdrożenia SAP poprzez realizację prac wdrożeniowych, nadzór nad projektami
  (Zarządzanie projektem wdrożeniowym) do opieki serwisowej po zakończonym wdrożeniu. Prowadzimy szkolenia i warsztaty dla użytkowników w naszych salach szkoleniowych i w siedzibie klienta.
  Wyróżnia nas ścisła kooperacja z klientem, słuchanie jego potrzeb i koncentracja na jakości realizowanych prac.
  Jako jedyni na rynku posiadamy doświadczenia w walidowaniu systemu SAP dla potrzeb standardów GMP w branży farmaceutycznej.

  Data dodania: 26 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia, konferencje fundusze unijne »

  W tym serwisie możesz zareklamować swoje szkolenie oraz wyselekcjonować szkolenie interesujące Ciebie. Interesuje Cię szkolenie z obszaru dotacji z UE ? Wyróżniamy się wysokimi notowaniami w wyszukiwarce Google. Obecne obiekty tj. hotele zawsze nadają się na organizację szkoleń, zaopatrzone są w xero oraz ekran ciekłokrystaliczny. Szkolenia w przedsiębiorstwie to wspaniała szansa do integracji działu współpracowników. Właściwym miejscem na urządzenie szkolenia pracowniczego jest ośrodek oddalony od hałasu miasta. Duży portal szkoleniowy w Polsce. W naszym serwisie zdołasz zareklamować swe szkolenie oraz wybrać szkolenie interesujące Ciebie.

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »