Strony związane z hasłem 'psychoterapia':

 • Pedagog »

  Nasza strona pragnie Państwu zaoferować konsultacje psychologiczne, pedagogiczne itp. Na naszej stronie znajdziesz ponad to usługi takie jak terapia małżeńska czy e psychoterapia. Nasza firma odróżnia się od konkurentów wysoką jakością świadczonych usług. Konsultacja on-line to jedna z naszych pionierskich usług dzięki któej nie ruszając się z domu będziesz mógł skonsultować się z psychoterapeutą. Oprócz podstawowych obszarów dziedzin takich jak: psychoterapia, psychologia i pedagogika, nasza oferta obejmuje również: doradztwo zawodowe, szkolenia, treningi i warsztaty rozwoju osobistego.

  Data dodania: 30 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia, terapia Szczecin »

  Pomoc psychologiczna dla osób dorosłych ze Szczecina oraz okolic. Wykształcony specjalista ma tylko jeden cel - chce pomóc ludziom w trudnej sytuacji, borykającymi się z problemami. Psychoterapeuta posiada liczne dyplomy ukończonych szkół i kursów, które są potwierdzeniem posiadanej wiedzy. Teraz dynamiczny tryb życia prowadzi niejednokrotnie do stresujących sytuacji, których można uniknąć. Gdy masz problem, nie wachaj się zadzwoń i umów się na wizytę.

  Data dodania: 03 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Małgorzata Wudarczyk - indywidualna psychoterapia poznawczo-behawioralna. W ofercie: psychoterapia nerwic, depresji, zaburzeń odżywiania, terapia par i małżeństw, pomoc w sytuacjach kryzysowych. Pomagam osobom cierpiącym z powodu objawów uniemożliwiających odczuwanie radości życia. Mój gabinet znajduje się w pobliżu Placu Wilsona, przyjmuję także w Legionowie. Zapraszam na spotkanie konsultacyjne wszystkie osoby rozpoznające u siebie symptomy depresji, nerwicy, czy zaburzeń odżywiania.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »