Strony związane z hasłem 'psycholog':

 • Pedagog »

  Nasza strona pragnie Państwu zaoferować konsultacje psychologiczne, pedagogiczne itp. Na naszej stronie znajdziesz ponad to usługi takie jak terapia małżeńska czy e psychoterapia. Nasza firma odróżnia się od konkurentów wysoką jakością świadczonych usług. Konsultacja on-line to jedna z naszych pionierskich usług dzięki któej nie ruszając się z domu będziesz mógł skonsultować się z psychoterapeutą. Oprócz podstawowych obszarów dziedzin takich jak: psychoterapia, psychologia i pedagogika, nasza oferta obejmuje również: doradztwo zawodowe, szkolenia, treningi i warsztaty rozwoju osobistego.

  Data dodania: 30 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia, terapia Szczecin »

  Pomoc psychologiczna dla osób dorosłych ze Szczecina oraz okolic. Wykształcony specjalista ma tylko jeden cel - chce pomóc ludziom w trudnej sytuacji, borykającymi się z problemami. Psychoterapeuta posiada liczne dyplomy ukończonych szkół i kursów, które są potwierdzeniem posiadanej wiedzy. Teraz dynamiczny tryb życia prowadzi niejednokrotnie do stresujących sytuacji, których można uniknąć. Gdy masz problem, nie wachaj się zadzwoń i umów się na wizytę.

  Data dodania: 03 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konsultacje psychologiczne w Warszawie »

  Problemy spotykają nas niemal każdego dnia i tylko od naszej kondycji psychicznej zależy to, jak sobie z nimi damy radę. Warto na bieżąco załatwiać wszystkie problemy, ponieważ odkładanie ich na później tylko pogarsza sprawę. Jeśli czujemy, że nie jesteśmy sobie w stanie dać rady ze wszystkim sami to poprośmy o pomoc. Konsultacje psychologiczne mogą okazać się dla nas jedynym wyjściem. Często bywa tak, że świeże spojrzenie innego człowieka wnosi do sprawy coś, na co sami nigdy byśmy nie zwrócili uwagi. Warto również pamiętać że jest to specjalista, który przez lata zdobywał wiedzę niezbędną do udzielana pomocy. Możemy zatem liczyć na specjalistyczną pomoc, dzięki której nasze życie znów powróci do normalności. Nie należy pod żadnym pozorem wstydzić się korzystania z tego typu porad. Na świecie jest to zjawisko równie naturalne jak poranne mycie zębów. Tak więc nie przymuszajmy się do nieprzyjemności tylko walczmy z problemami.

  Data dodania: 25 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta katowice »

  W dzisiejszych czasach bardzo wielu z nas ma problemy z oswojeniem się do tępa życia i pogodzeniem się z utraconym czasem. Coraz powszechniejszym rozwiązaniem jest wsparcie zasięgnięte u psychologa albo i psychoterapeuty. Osoby te wesprą w rozwiązaniu problemów i skierują psychikę na dobre tory. Aktualna postawa Polaków co do korzystania z takich usług wciąż jest negatywna, jednak coraz więcej osób się do tego skłania. Dobrze jest zasięgnąć porady lekarza przede wszystkim wtedy, gdy nasze problemy są duże i samemu nie dajemy sobie z nimi rady. Pomoc porządnego specjalisty jest nie oceniona i systematyczne spotkania są w stanie mnóstwo zmienić. Psycholog też człowiek i zrozumie kłopoty innych, pomoże, doradzi i wyleczy.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Małgorzata Wudarczyk - indywidualna psychoterapia poznawczo-behawioralna. W ofercie: psychoterapia nerwic, depresji, zaburzeń odżywiania, terapia par i małżeństw, pomoc w sytuacjach kryzysowych. Pomagam osobom cierpiącym z powodu objawów uniemożliwiających odczuwanie radości życia. Mój gabinet znajduje się w pobliżu Placu Wilsona, przyjmuję także w Legionowie. Zapraszam na spotkanie konsultacyjne wszystkie osoby rozpoznające u siebie symptomy depresji, nerwicy, czy zaburzeń odżywiania.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »