Strony związane z hasłem 'projektowanie':

 • Remonty Warszawa »

  Nasza kompania zajmuje się kompleksowym projektowaniem i modernizacją wystroju wnętrz obiektów mieszkalnych oraz użyteczności publicznej tj.: banków, restauracji, sklepów, salonów kosmetycznych i sprzedaży, biur i gabinetów, hoteli, restauracji i pubów, sal ślubnych, kuchni, apartamentów dziecięcych, bibliotek, łazienek i innych pomieszczeń mieszkalnych. Projekty sporządzamy wykorzystując program komputerowy z odpowiednim oprogramowaniem dzięki czemu istnieje szansa prezentacji wizualnej. sporządzamy też makietę dla osób, które chcą ujrzeć wcześniej przestrzenny obraz zaaranżowanej przestrzeni. Prezentacja multimedialna oraz makieta ułatwi podejmowanie decyzji w stosunku do proponowanych poprawek architektonicznych oraz ofert zaprezentowanych przez dekoratora wnętrz. Rozmyślając o własnym mieszkaniu, domu czy obiekcie użyteczności publicznej każdy z was chciałby posiadać niezwyczajowe i wyjątkowe wnętrza. Dlatego każdy projekt realizowany jest, jako indywidualne zlecenie, czego efektem jest niepowtarzalne i oryginalne wnętrze o niepowtarzalnym uroku. Bliska współpraca z zleceniodawcą daje niepowtarzalny efekt końcowy. Aranżacja wnętrz to nasza podstawowa dziedzina. Zajmujemy się takżę remontami na terenie Warszawy i okolic.

  Data dodania: 10 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie stron internetowych »

  Firma intelekt to skuteczne pozycjonowanie stron www i optymalizacja stron internetowych. Oferujemy tanie pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach. Profesjonalne pozycjonowanie Gdańk jak również na całą Polskę. Kompleksowe tworzenie stron www i projektowanie. U nas płacisz tylko za efekty pozycjonowania!

  Data dodania: 06 06 2009 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie i projektowanie witryn internetowych. »

  Od niedawna możemy zaobserwować rozwój nowej i najszybciej rozwijającej się branży reklamowej. Są to strony internetowe. Co 24 godziny powstaje ich setki na całym świecie. Odsetek z nich to nieskomplikowane strony prywatne, inne to strony wielkich organizacji. Napisane w wielu językach programowania. Lepiej lub źle. Jednym wystarcza podstawowy HTML, co bardziej doświadczeni używają już xHTML, PHP i CSS… a jeszcze inni wykorzystują z rozwiązań JAVY czy FLASHa. Co więcej… Raz na jakiś czas powstaje nowy język programowania w którym możemy stworzyć jeszcze większe ‘cuda’. Jestem oczywiście zdania, że projektując stronę domową niezwykle ułatwiające i pomocne są darmowe rozwiązania gdzie możemy wybrać jeden z tysięcy darmowych templatów powtarzających się na różnych stronach w sieci, ale tworząc serwisy bardziej złożone lub strony firmowe powinno się zainwestować już nie tylko w unikatowy design naszej strony www Radom, ale też w wysokiej jakości silnik oparty na autorskich rozwiązaniach lub sprawdzonych i dostosowanych do naszych potrzeb i potrzeb klientów framework’ach. Jeżeli trochę się nad tym zastanowić to wszystkie dominujące serwisy i strony www Warszawa internecie zostały zbudowane właśnie dzięki rozwiązaniom bardziej skomplikowanym od darmowych. Opierając się np. na wyniki Alexy możemy dojrzeć najpopularniejsze serwisy w sieci i wśród pierwszego miliona trudno jest znaleźć jakikolwiek serwis oparty o ‘coś darmowego’. Jaki z tego wniosek? Tworzenie stron internetowych Kraków jest przedsięwzięciem złożonym i ambitnym, a pozostawiając je w rękach profesjonalistów skazujemy się na… sukces…A i pamiętaj, że profesjonalna i dobrze zoptymalizowana strona to łatwe jej pozycjonowanie Radom!

  Data dodania: 28 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektant wnętrz »

  Jeśli chcesz pomysłów znanego projektanta wnętrz, jeśli zastanawiasz się nad kształtem swojego parku, kiedy masz dylemat co do przyszłego zarysu twojej kuchni czy salonu oznacza to niemniej niewięcej, że należy wejść na naszą stronę internetową VIPwnetrz.pl. Tylko u nas w przejrzysty i przystępny sposób uzyskasz szereg interesujących porad i sugestii od dużej liczby specjalistów parających się profesją tworzenia i twórczej aranżacji różnorodnej maści lokali czy też ogrodów.

  W niedługiej przyszłości myślimy rozszerzyć nasz portal o pozostałe informacje takie jak: akcesoria i rzeczy niezastąpione przy przebudowie i aranżacji pomieszczeń. Naszym istotnym impulsem w działaniu jest zaprezentowanie Państwu dalekosiężnego planu możliwości, jakie człowiek jest wyłącznie w stanie sobie wyobrazić. Zamierzchłe dzieje kiedy byliśmy w stanie zadowolić się pospolitym stolikiem, dwoma stołkami i tapczanem już uleciały w niepamięć. Teraźniejsze sposoby rozbudowywania prekursorskich zamysłów w aranżacji wnętrz w powiązaniu z dużym wyborem różnorakich artykułów strojeniowych czynią, że w łatwy sposób możecie Państwo wykreować ogród swoich wyobrażeń.

  Werbujemy do współpracy także opiniotwórczych projektantów ogrodów, zagospodarowaczy przestrzeni czy też kreatywnych przedstawicieli biur dekoratorskich, aby bezpłatnie tworzyli swe konta na naszych stronach internetowych, a wobec tego rozbudowywali swoją obecność na rynku. Wyłącznie u nas odkryjecie w całej krasie swe najodważniejsze i najbardziej niepospolite sposoby aranżacji pomieszczeń czy też placów zieleni.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aranżacje łazienek »

  Aranżacja łazienek to sposób na dodanie nowej świeżości do pomieszczenia - dzięki temu możemy całkowicie zmienić charakter wnętrza i uzyskać wspaniały efekt dekoracyjny. Usługa aranżacji wnętrz obejmuje wiele kwestii poczynając od doradzania podczas projektowania, odpowiednie dobranie elementów min. mebli, oświetlenia. W wielu wypadkach aranżacja wnętrza to całkowita przebudowa pomieszczenia a dobry projektant jest w stanie znaleźć idealną równowagę między pomysłami klienta a własną wizją danego pomieszczenia.

  Data dodania: 15 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Elektryka »

  Podstawowymi działami w których się
  specjalizujemy są elektroinstalacje, usługi informatyczne w pełnym zakresie oraz montaż elektroniki
  gdzie specjalizujemy się w lutowaniu bezołowiowym. Naszym stałym kontrahentem jest firma SHARP,
  dla której wykonujemy montaż lamp fluorescencyjnych do paneli LCD oraz elementów elektronicznych.
  Świadczymy również usługi w zakresie automatyki, projektowania instalacji oraz wykonujemy przyłącza
  energetyczne oraz rozdzielnie elektryczne. Dzięki zastosowaniu wielokrotnej kontroli jakości,
  wyspecjalizowanej kadrze pracowników, oraz wdrożonemu systemowi jakości ISO 9001, gwarantujemy
  szybką i najwyższej jakości realizację zleceń

  Data dodania: 26 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia architektoniczna »

  Biuro uslug architektonicznych PROFIL sp z o.o. - architektura i urbanistyka: pełen zakres prac projektowych. Pracownia architektoniczna "Profil" Sp. z o.o. oferuje kompleksowe usługi w zakresie projektowania architektoniczno-budowlanego, prowadzenia inwestycji budowlanych a także nadzoru konserwatorskiego.

  Data dodania: 24 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • Strony internetowe Gdynia »

  Kierujemy naszą ofertę do osób, które chcą rozwijać swój biznes i potrzebują profesjonalnego wsparcia. Jesteśmy gotowi służyć Tobie naszą pomocą oraz doświadczeniem.
  W ITelier wychodzimy z założenia, że strony internetowe są przede wszystkim narzędziami biznesowymi mającymi przynosić ich właścicielom zyski a nie efektownymi ozdobami będącymi wydatkiem. Zatem jeśli chcesz by twoja witryna była inwestycją skorzystaj z naszej oferty.
  W tworzonych przez nas projektach skupiamy się by były one inwestycją przynoszącą zyski a nie zbędnym wydatkiem oraz kładziemy ogromny nacisk na ich funkcjonalność, ergonomię oraz najwyższe standardy jakościowe. Staramy się aby nasze usługi były dopasowane do potrzeb waszych firm oraz klientów.

  Data dodania: 05 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron www »

  F.D.G. STUDIO - projektowanie stron www, outsourcing zasobów www, programy na zlecenie. Zapraszamy do współpracy. Potrafimy się dopasować do Twoich potrzeb. Oferujemy starannie dobrane produkty dla małych i średnich przedsiębiorstw. Osiąganie realnych korzyści przez naszych klientów, to nasz główny cel.

  Data dodania: 24 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • Milena Maciak projektowanie wnętrz »

  Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem architektury wnętrz. Zajmujemy się projektowaniem wnętrz mieszkań, domów, biur, lokali usługowych. Wykonujemy autorskie projekty wnętrz łącznie z projektami mebli, doborem materiałów i wyposażenia oraz z nadzorami autorskimi nad ich realizacją.

  Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Staramy się, aby efekty naszej pracy były satysfakcjonujące zarówno dla nas, jak i dla naszych klientów. Zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów wnętrz, dbając przede wszystkim o wysoką jakość projektu i wykonawstwa. Wiele z naszych realizacji zostało opublikowanych w prasie fachowej.

  Data dodania: 05 05 2010 · szczegóły wpisu »