Strony związane z hasłem 'prawo jazdy':

 • Nauka jazdy Warszawa »

  Szkoła prawa jazdy JAR z Warszawy serdecznie zaprasza ludzi zainteresowanych kursem prawa jazdy na samochód i motocykl. W tej auto szkole znajdziesz wyłącznie najlepszych instruktorów, którzy z powodzeniem zrobią z Ciebie dobrego kierowcę. Biura ośrodka szkolenia kierowców JAR mieszczą się na Ursynowie i Gocławiu. Dzięki naszemu kursowi nauczysz się dobrze jeździć, zaś prawo jazdy zdobędziesz bez żadnych kłopotów.

  Data dodania: 15 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jazdy doszkalające w Łodzi »

  Szkoła nauki jazdy w Łodzi Delta oferuje profesjonalne kursy prawa jazdy kategorii A, A1 i B. W naszym posiadaniu jest w stu procentach profesjonalny placyk manewrowy, dobrze wyposażoną salę wykładową a także dużą ilość samochodów i motorów. O ile nie lubisz ryzykować - przejdź kurs na prawo jazdy u nas. Tutaj możesz być spokojny o jakość szkolenia, a egzamin na prawo jazdy będzie zwykłą formalnością. Placyk manewrowy mieści się w Łodzi na Retkinii tuż obok wojewódzkiego ośrodka ruchu drogowego.

  Data dodania: 11 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Zielona Góra »

  Solidna szkoła która uczy zasad do egzaminu na prawa jazdy. Zapraszamy do prywatnej siedziby w Zielonej Górze. Nauczamy szybko i szybko.Bardzo dobre przygotowania do zdania testu na prawo jazdy. W ośroduku znajduje się nowoczesna sala do nauki testów na naukę jazdy.W naszej szkole nauka jazdy jest łatwa właściwie każdy kadet niezależnie od wieku i dotychczasowych umiejętności zdobędzie solidne przygotowanie do egzaminu teoretycznego i praktycznego na OSK w Zielonej Górze. Czas, który zostanie poświęcony młodemu kierowcy jest całkowicie wykorzystywany, dzięki czemu młody kierowca wie jak się zachować podczas jazdy. Podczas ćwiczeń młody kierowca nauczy się kultury na drodze a też stosuje w pełni wiedze teoretyczną którą posiadł na zajęciach.Nasza szkoła ma wyposażoną w nowoczesny sprzęt multimedialny aulę wykładową, a ponadto korzystamy z porad psychologa. Właściwie każdy kursant dostaje na czas wykładu pomoce dydaktyczne jak i może korzystać z komputerów z oprogramowaniem i klawiaturą testową do nauki, dokładnie taką jak na egzaminie teoretycznym w WORD-zie. Przewodnik użyteczny odbywa się w samochodzie marki FIAT.

  Data dodania: 07 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Lublin »

  Gorąco zapraszamy do przetestowania oferty znanego ośrodka szkolenia kierowców "pablo" w Lublinie. Nasza firma stawia przede wszystkim na jakość nauczania więc szkolimy wyłącznie na dobrych pojazdach oraz zatrudniamy tylko wysoko wykwalifikowanych instruktorów. Poza tym jako jedni z nielicznych zapewniamy kursantom możliwość szlifowania swoich umiejętności przy pomocy komputerowego symulatora jazdy.

  Data dodania: 10 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Kraków. Nauka jazdy Kraków. »

  Bezpieczna jazda autem wymaga od kierowcy nieprzerwanego doskonalenia techniki panowania nad pojazdem. Nie starcza 25 godzin nauki w trakcie zwykłego kursu na prawo jazdy kategorii B. W naszym ośrodku szkolenia, abstrahując od możliwości zdobycia umiejętności na wszelki rodzaj pojazdu mechanicznego, umożliwiamy wyjeżdzenie uzupełniających godzin jazd pod okiem specjalisty. Udoskonalicie na nich swoje umiejętności, oraz spokojnie osiągniecie pożądany wynik na egzaminie. Oferujemy dodatkowo szkolenia specjalistyczne np przewóz substancji niebezpiecznych oraz na instruktora nauki jazdy.

  Data dodania: 23 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalog branżowy »

  Katalog www.prawko.multimedio.pl jest połączeniem katalogu ogólnego z katalogiem tematycznym, dlatego znajdziesz w nim wpisy z każdej tematyki, zwłaszcza z zakresu prawa jazdy. Strona jest przez nas regularnie moderowana co zapewnia wysoki poziom serwisu. Dlatego jeśli szukasz profesjonalnej strony o dowolnej tematyce to koniecznie odwiedź nasz katalog. Sam również możesz zapewnić swojej witrynie darmową reklamę poprzez dodanie jej do katalogu.

  Data dodania: 15 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • W krótkim terminie »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców - Autosalwator. Nauka jazdy Kraków w pobliżu pętli komunikacji miejskiej - Ośrodek nauki zaprasza na kursy - prawo jazdy Kraków, ul. Kościuszki 54. Ośrodek szkoleniowy - nauka jazdy Kraków. Bezstresowe i rzetelne szkolenia w Krakowie. Zapraszamy na kompleksowy kurs nauki jazdy - Kategoria A i B. Szkolimy w komfortowych warunkach i w małych grupach. Na krakowskim Salwatorze skuteczne oraz bezstresowe kursy i szkolenia. Wysokiej jakości materiały dydaktyczne, bezpłatny egzamin wewnętrzny, bezpłatne badania lekarskie - gwarantujemy wysoką zdawalność. Wysoka jakość świadczonych usług. Profesjonalny kurs w krótkim terminie i na nowoczesnym sprzęcie - Toyota Yaris.

  Data dodania: 30 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy prawa jazdy Koszalin »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców "Dyzio" Jarosław Jankowski oferuje kursy na prawo jazdy kategorii B prowadzone przez doświadczonych instruktorów. Nauka jazdy odbywa się w Koszalinie i przeprowadzana jest na samochodach marki Peugeot 207. Szkoła jazdy Dyzio została założona w 2006 roku i od tamtego czasu prowadzone są zajęcia zarówno teoretyczne jak i praktyczne. Ośrodek oferuje również dodatkowe godziny jazdy oraz kursy doszkalające. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »