Strony związane z hasłem 'oferty matrymonialne':

 • Matrymonialne-Godiva-Oferty z Niemiec »

  Szukacie Panstwo partnera zyciowego z zagranicy lub kraju, biuro matrymonialne Godiva oferuje oferty mezczyzn i kobiet szukajacych partnera lub partnerki.
  Jestesmy jednym z liczacych sie biur matrymonialnych w Niemczech, posiadamy wiele ofert.Kobiety korzystaja z uslug gratis.Jesli znajdziecie na naszej stronie odpowiedniego partnery, a on bedzie zainteresowany panstwa profilem,my postaramy sie by osoba ta przyjechala di Polski,do Czestochowy lub miejsca Twojego zamieszkania, jesli oczywiscie wyzazisz zgode.

  Data dodania: 29 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Matrymonialne SERENADA - Ogłoszenia matrymonialne »

  W obecnej dobie rozwoju medialnej komunikacji wiele biur matrymonialnych korzysta z dobrodziejstwa internetu. Jest to niebywały postęp w porównaniu choćby z latami 90-tymi, gdzie usługi internetowe jeszcze raczkowały. Obecnie dobre biuro matrymonialne posiada już własną stronę internetową.  Dlatego większość usług może prowadzić kontaktując się z klientami przez internet. Pozostaje jednak pytanie – jak pozyskać nowych klientów, którzy nie posiadają ani komputera, ani dostępu do internetu? Dla nich Biuro matrymonialne Serenada prowadzi swoje usługi, tradycyjnymi metodami. Przeważnie jest to droga korespondencji pocztowej lub kontakty osobiste w siedzibie Biura. Dla pozyskania nowych klientów, oprócz ogłoszeń na portalach internetowych, musimy korzystać z ogłoszeń w prasie regionalnej i krajowej. Kosztowna ale skuteczna jest też reklama w telewizji. Nowi Klienci pozyskani z ogłoszeń prasowych w większości życzą sobie przesyłanie ofert drogą pocztową. Natomiast kontakty do wybranych ofert matrymonialnych możemy przekazywać im drogą telefoniczną (więcej na Taka forma współpracy jest skuteczna, podoba się naszym Klientom oraz przez większość akceptowana. Każdemu zgłaszającemu swoje członkostwo staramy się pomóc. Wszystkich Klientów traktujemy profesjonalnie, indywidualnie i z dużą dozą zrozumienia.  Zapraszamy wszystkich samotnych – dla nich polecamy atrakcyjne oferty matrymonialne i matrymonialno-towarzyskie krajowe i ZAGRANICZNE. W naszych katalogach atrakcyjne Panie, interesujący Panowie, duży wybór ofert. Z Biurem Serenada znajdziesz swoją sympatię, nową miłość i życiowego partnera/kę. Wybierz Biuro Serenada i Wygraj z samotnością!

  Data dodania: 01 05 2010 · szczegóły wpisu »