Strony związane z hasłem 'medycyna':

 • Samoleczenie »

  Serwis WWW poświęcony zdrowiu. Stanowi centrum tekstów na temat ziołolecznictwa. Pisane są one przez osoby pasjonujące się medycyną. Są dostępne 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu pod adresem E-medycyna.org. Tak często jak tylko się da dodajemy nowe unikalne posty. Wśród nich znajdziesz liczne porady o tym jak nie chorować. Za ich sprawą staniesz się gościem cieszącym się dobrym zdrowiem. Co poskutkuje lepszymi wynikami w pracy bądź szkole. Przez co poprawi się Twoje zdanie o sobie. Pamiętaj potrzebny jest jedynie moment aby zapoznać się z tekstami na blogu. Zysk będzie znacznie większy.

  Data dodania: 24 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pedagog »

  Nasza strona pragnie Państwu zaoferować konsultacje psychologiczne, pedagogiczne itp. Na naszej stronie znajdziesz ponad to usługi takie jak terapia małżeńska czy e psychoterapia. Nasza firma odróżnia się od konkurentów wysoką jakością świadczonych usług. Konsultacja on-line to jedna z naszych pionierskich usług dzięki któej nie ruszając się z domu będziesz mógł skonsultować się z psychoterapeutą. Oprócz podstawowych obszarów dziedzin takich jak: psychoterapia, psychologia i pedagogika, nasza oferta obejmuje również: doradztwo zawodowe, szkolenia, treningi i warsztaty rozwoju osobistego.

  Data dodania: 30 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia, terapia Szczecin »

  Pomoc psychologiczna dla osób dorosłych ze Szczecina oraz okolic. Wykształcony specjalista ma tylko jeden cel - chce pomóc ludziom w trudnej sytuacji, borykającymi się z problemami. Psychoterapeuta posiada liczne dyplomy ukończonych szkół i kursów, które są potwierdzeniem posiadanej wiedzy. Teraz dynamiczny tryb życia prowadzi niejednokrotnie do stresujących sytuacji, których można uniknąć. Gdy masz problem, nie wachaj się zadzwoń i umów się na wizytę.

  Data dodania: 03 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Badania profilaktyczne »

  Profilaktycznym badaniom lekarskim podlegają wszyscy pracownicy zatrudnieni w przedsiębiorstwie. Nasz serwis www.badaniaprofilaktyczne.medserwis.pl to bardzo dobry wybór do pogłębienia swojej wiedzy na tematy medyczne. Ten portal www.badaniaprofilaktyczne.medserwis.pl jest dla wszystkich, którzy mają chęć pogłębić swoją wiedzę. Serdecznie polecamy www.badaniaprofilaktyczne.medserwis.pl i zapraszamy.

  Data dodania: 27 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Wrocław »

  Gabinet stomatologiczny Dens z Wrocławia prowadzi dr Lidia Kudzbalska, specjalista protetyk. Oferujemy usługi medyczne w każdej dziedzinie stomatologii, wspomagając się ponad 20-letnim doświadczeniem oraz najnowocześniejszą technologią. Dentysta to zawód dla osób wykwalifikowanych, a zarazem serdecznych, zatem staramy się stworzyć naszym pacjentom najlepsze warunki oraz przyjacielską atmosferę. Zdajemy sobie sprawę z potrzeby psychicznego bezpieczeństwa naszych klientów, dlatego też udzielamy gwarancji na zabiegi realizowane w naszych placówkach. Zapraszamy też pacjentów potrzebujących poważniejszych zabiegów chirurgicznych oraz zabiegów z zakresu implantologii, periodontologii, czy też protetyki.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt medyczny - Bioptron. »

  Wszystko na temat leczenia światłem przy użyciu lamp BIOPTRON. Medyczna innowacja ostatnich lat z firmy ZEPTER tel 505 658 532 Obsługa CAŁA POLSKA.
  Światło Bioptron tworzy kombinacja promieni podczerwonych i światła widzialnego uznanych za korzystanie w leczeniu różnego typu problemów i ran.
  Wykazano, że zarówno podczerwień, jak i światło widzialne wywołują różnego rodzaju pozytywne zmiany na poziomie komórkowym.
  Biostymulujące efekty światła Bioptron są wynikiem synergii różnych mechanizmów działania:
  1)Harmonizacja procesów metabolicznych
  2)Wzmocnienie systemu odpornościowego
  3)Stymulacja procesów regenerujących całego organizmu
  4)Wspomaganie gojenia się ran
  5)Łagodzenie bólu

  Data dodania: 09 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zioła »

  Nasz serwis zawiera dużą ilość przydatnych i interesujących artykułów o tematyce ziół. Przeczytasz na naszej stronie mniej więcej sto artykułów na temat ziół. Zioła to bardzo rozległy i ciekawy temat. Strona podzielona jest na kategorie i tagi, dzięki którym nawigacja po serwisie staje się bezproblemowa i przyjemna. Zapraszamy do zapoznania się z zasobami serwisu, gdzie z pewnością znajdą Państwo informacje, których szukają.

  Data dodania: 06 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogólnopolski serwis medyczny »

  www.medserwis.pl to witryna, która dostarcza wiele niezbędnych wiadomości z dziedziny medycyny i zdrowia. U nas znajdziesz to czego szukasz i potrzebujesz. Na www.medserwis.pl znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania, a także pogłębisz wiedzę w danym zakresie. Serdecznie zapraszamy na serwis www.medserwis.pl . Odnajdziesz potrzebne Ci adresy i numery telefonów oraz szczegółowe informacje dotyczące danej przychodni. Serdecznie zapraszamy na nasz serwis www.medserwis.pl .

  Data dodania: 13 10 2010 · szczegóły wpisu »