Strony związane z hasłem 'leczenie':

 • Al-anon »

  Każda rodzina, która wśród swoich bliskich ma osobę uzależnioną od alkoholu musi sobie zdawać sprawę z tego faktu, iż dla nich również może być udzielona pomoc. Bardzo często również rodziny alkoholików nie potrafią poradzić sobie z tym problemem. W efekcie tego czują się oni gorsi od pozostałości społeczeństwa. Stałe zapewnienia bliskich o poczuciu własnej wartości na niewiele się zdają. W takiej chwili najlepszym sposobem, aby poradzić sobie w dalszym życiu będzie opieka psychologa oraz spotkania z ludźmi, którzy przeżywają to samo co my. Właśnie takie spotkania są organizowane przez stowarzyszenie al-anon. Są to spotkania, na których osoby pokrzywdzone przez chorobę alkoholową bliskiej osoby nie są w stanie myśleć już pozytywnie o otaczającym go świecie. Dla niektórych ludzi, którzy nie znają tego problemu być może się to wydawać trochę dziwne. Jednak Ci, którzy zostali przez alkohol pokrzywdzeni zgodnie potwierdzają, że wpływa to również na psychikę i poczucie własnej wartości bliskich osób alkoholika. Nie jednokrotnie w ferworze alkoholu ten obraża tych, którzy są wokół niego. A jeśli sytuacja taka pojawia się regularnie może dojść do tego, że dotąd normalna nie uzależniona osoba będzie bała się wyjść z własnego domu czy też nie będzie uważała, aby była jeszcze czegoś warta. To zjawisko jest bardzo smutne ponieważ w końcu to nie te osoby popełniły błąd sięgając po kolejne kieliszki alkoholu, które pogłębiały uzależnienie i oddalały alkoholika od rodziny, którą on sam tak skrzywdził swoim zachowaniem.

  Data dodania: 09 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • BIOPTRON SKLEP »

  Promocja Bioptron. Obsługa - Cała Polska. tel 505 658 532 Bioptron (lampy bioptron zepter) to leczenie światłem tzw. światłoleczenie, koloroterapia.
  Zapoznaj się z "Misją Zdrowia"i najnowocześniejszą Medycyną Naturalną. Produkty Bioptron to urządzenia medyczne, które są bezkonkurencyjne w terapiach leczniczych, rehabilitacji, profilaktyce. Zamów lampę Bioptron bezpośrednio od Zepter International Poland.

  Data dodania: 09 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lampa bioptron »

  Oficjalna Promocja, sprzedaż aparatury medycznej, lamp Bioptron. 0 601 06 05 97. Obsługa - Cała Polska: Skuteczne leczenie światłem spolaryzowanym stosowanym na co dzień w szpitalach i gabinetach rehabilitacji. Rehabilitacja, Profilaktyka Zdrowotna, Medycyna Sportowa, pediatria. Bioptron – światłoterapia Zepter to bardzo szerokie możliwości zastosowania w leczeniu i profilaktyce zdrowotnej, poniżej przedstawiamy kilka chorób, których leczenie z powodzeniem wspomaga lampa Bioptron.
  Dolegliwości mięśniowo - szkieletowe u dzieci:
  Bioptron - światłoterapia Zepter wspomaga leczenie kilku rodzajów schorzeń kości i mięśni u dzieci.
  Do tych chorób należy kilka rodzajów zapalenia stawów u dzieci, zniekształcenia kręgosłupa i/lub
  kości nóg i stóp oraz urazy, takie jak złamania kości, rany chirurgiczne.

  Data dodania: 26 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Samoleczenie »

  Serwis WWW poświęcony zdrowiu. Stanowi centrum tekstów na temat ziołolecznictwa. Pisane są one przez osoby pasjonujące się medycyną. Są dostępne 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu pod adresem E-medycyna.org. Tak często jak tylko się da dodajemy nowe unikalne posty. Wśród nich znajdziesz liczne porady o tym jak nie chorować. Za ich sprawą staniesz się gościem cieszącym się dobrym zdrowiem. Co poskutkuje lepszymi wynikami w pracy bądź szkole. Przez co poprawi się Twoje zdanie o sobie. Pamiętaj potrzebny jest jedynie moment aby zapoznać się z tekstami na blogu. Zysk będzie znacznie większy.

  Data dodania: 24 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nerwica »

  Nerwica - długotrwałe zaburzenie psychiczne lub zaburzenie zachowania, w którym chory ma kontakt z otoczeniem, odczuwając nienormalność swojego stanu. Głównymi objawami są lęk lub zachowania zmierzające do uniknięcia sytuacji lęku. Strona www.nerwica.medserwis.pl z pewnością pozytywnie Cię zaskoczy, gdyż oferujemy Państwu lepszy dostęp do informacji oraz nowoczesną stylistykę portalu. Serwis wychodzi na przeciw państwa potrzebom www.nerwica.medserwis.pl. Nasz serwis to wysokiej klasy informacje. Poleć nas znajomym.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lordoza »

  Wejdź koniecznie na nasza stronę www.lordoza.medserwis.pl i przekonaj się o tym, że naprawdę znajdziesz tutaj informacje, których potrzebujesz i szukasz w temacie lordozy. Tylko tutaj dowiesz się co to za schorzenie, kogo najczęściej dotyka i w jaki sposób jest leczone. Zatem zapraszamy serdecznie do sprawdzenia naszej witryny! Na pewno nie pożałujesz. Lordoza fizjologiczna występuje w odcinku szyjnym i lędźwiowym.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pedagog »

  Nasza strona pragnie Państwu zaoferować konsultacje psychologiczne, pedagogiczne itp. Na naszej stronie znajdziesz ponad to usługi takie jak terapia małżeńska czy e psychoterapia. Nasza firma odróżnia się od konkurentów wysoką jakością świadczonych usług. Konsultacja on-line to jedna z naszych pionierskich usług dzięki któej nie ruszając się z domu będziesz mógł skonsultować się z psychoterapeutą. Oprócz podstawowych obszarów dziedzin takich jak: psychoterapia, psychologia i pedagogika, nasza oferta obejmuje również: doradztwo zawodowe, szkolenia, treningi i warsztaty rozwoju osobistego.

  Data dodania: 30 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Wrocław »

  Gabinet stomatologiczny Dens z Wrocławia prowadzi dr Lidia Kudzbalska, specjalista protetyk. Oferujemy usługi medyczne w każdej dziedzinie stomatologii, wspomagając się ponad 20-letnim doświadczeniem oraz najnowocześniejszą technologią. Dentysta to zawód dla osób wykwalifikowanych, a zarazem serdecznych, zatem staramy się stworzyć naszym pacjentom najlepsze warunki oraz przyjacielską atmosferę. Zdajemy sobie sprawę z potrzeby psychicznego bezpieczeństwa naszych klientów, dlatego też udzielamy gwarancji na zabiegi realizowane w naszych placówkach. Zapraszamy też pacjentów potrzebujących poważniejszych zabiegów chirurgicznych oraz zabiegów z zakresu implantologii, periodontologii, czy też protetyki.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hipotonia »

  Jesteśmy pewni, że znajdziesz tutaj informacje, których szukasz i potrzebujesz na temat hipotonii. Mamy nadzieję, że portal spodoba się pod każdym względem, pod wizualnym i merytorycznym. Serdecznie zapraszamy na www.hipotonia.medserwis.pl. Serwis przygotowany był z myślą o potzrebach naszych użytkowników. Hipotonia ( niedociśnienie tętnicze) to obniżone ciśnienie tętnicze poniżej wartości prawidłowej.

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kamica nerkowa »

  Autorzy starali się ułożyć informacje logicznie tak, aby korzystanie z naszego portalu było przyjemnością dla wszystkich, którzy będą tutaj poszukiwali odpowiednich informacji dla siebie i dla swoich bliskich. Zapraszamy do korzystania z naszego portalu, gdyż każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Choroba powodowana przez kamienie moczowe - złogi powstałe w wyniku skrystalizowania się różnych składników moczu.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »