Strony związane z hasłem 'kredyty':

1 · 2 · następna strona »
 • Finanse i bankowość »

  Internet i świat finansów od dawna są połączone. Coraz więcej produktów i usług, oferowanych przez Internet znaleźć można w internecie.
  Bankowość internetowa to wygoda oraz oszczędność czasu i pieniędzy. Można nawet powiedzieć, że bankowość elektroniczna jest egologiczna, gdyż oszczędzamy paliwo i papier.
  Finanse, za pośrednictwem internetu, mogą być zarządzane zarówno przez osoby prywatne, jak i firmy.
  Internet to także dobre miejsce do inwestowania pieniędzy, są tu lokaty bankowe, fundusze inwestycyjne i produkty strukturyzowane.

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Efect Doradztwo Finansowe - godna przyszłość »

  Zapewne chcesz godnie żyć na emeryturze. A czy wiesz że jeśli nic nie zrobisz po wejściu w wiek emerytalny twój poziom życia może spaść o 2/3. Państwo nie zapewni Tobie godnej emerytury. Dwa filary nie pokryją całości Twojego wynagrodzenia. Dlatego rozpocznij wyznaczanie celów już dziś. Zadzwoń do doradcy efect, który pomoże ustalić Tobie priorytety w oparciu o budżet domowy. Efect Doradztwo Finansowe - zapraszamy do współpracy z liderem rynku indywidualnych rozwiązań finansowych.

  Data dodania: 17 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konto firmowe, rachunki bankowe dla firm »

  Prowadzisz lub rozkręcasz swój własny biznes? Chcesz żeby twoja firma prężnie się rozwijała? Bez wolnych środków pieniężnych to prawie nie wykonalne.Ale czy to ma blokować twój rozwój. Możesz przecież skorzystać z kredytu dla przedsiębiorstw. To stosunkowa prosta i bezpieczna droga do sukcesu twojej firmy. Jednak pod pewnymi warunkami. Zobacz ofertę polskich banków na kredyt dla firm oraz konta firmowe.

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Finanse Osobiste »

  Jeżeli zależy nam na tym, by nasze finanse osobiste, byy uporządkowane i przejrzyste, powinniśmy spotkać się z renomowanym doradcą finansowym. Świetnym tutaj przykładem będzie firma Efect, gdyż jej doradcy to największej klasy specjaliści, którzy nie tylko polecą nam najlepszy na rynku produkt, ale przede wszystkim dokładnie go wytłumaczą i będą obsługiwać przez cały czas jego trwania. Dzięki takiemu charakterowi pracy, klienci cały czas mieć będą to co najlepsze.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo Finansowe »

  Wartość waluty bywa czymś niepewnym. Ostatni okres zawirowań na rynkach europejskich pokazał, że złotówka reaguje bardzo nerwowo. Odczuwają to przede wszystkim osoby wyjeżdżające za granicę oraz oczywiście posiadacze kredytów w walutach obcych. Szczególnie ci ostatni mogą mieć problem. Ich budżet miesięczny poprzez wzrost raty mógł zostać uszczuplony nawet o kilkanaście złotych. Dlatego zawierając umowy finansowe warto konsultować swoje decyzje ze specjalistą.

  Data dodania: 20 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt Szczecin »

  Od kilku lat doradzamy Państwu w sfinansowaniu upatrzonych nieruchomości.. Celem, który każdego dnia sobie stawiamy, pracując z Państwem jest wyszukanie i przedstawienie najlepszej propozycji kredytowej. Bogata gama dostępnych na rynku kredytów mieszkaniowych powoduje, że błyskawicznie można się zgubić w bogactwie usług i przypadkowo ominąć propozycje warte uwagi
  Kilka lat zdobywanego doświadczenia, oraz współpraca z najlepszymi bankami pozwala nam na realizowanie usług na najwyższym poziomie.
  Dobry wybór kredytu mieszkaniowego jest nadzwyczaj ważny gdyż najczęściej wiążemy się z bankiem kredytującym na kilkadziesiąt lat.
  Pomożemy Państwu uzyskać kredyt hipoteczny – stworzony do finansowania, różnego typu inwestycji, niezależnie od przeznaczenia uzyskanych środków.
  Jeśli kłopotem jest dla Państwa dopilnowywanie dni regulowania rat kilku pożyczek, pomożemy wybrać pojedynczy korzystny – kredyt konsolidacyjny.
  Zapraszamy do kontaktowania się z nami celem uzyskania szczegółów oferty!

  Data dodania: 29 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Efect Doradztwo Finansowe S.A. »

  Czy posiadanie umowy ubezpieczenia na życie przez kawalera jest zasadnym? Zastanówmy się nad tym, kiedy i czy w ogóle skorzysta on z odszkodowania. Niestety ale prawdopodobnie nie. Będzie ono bowiem wypłacone dopiero po jego śmierci. Skoro nie skorzysta z takiej umowy, to czy jest sens ją opłacać? Doradca Efect SA pokaże nam jakie mamy alternatywy w tej sytuacji i znajdzie dla nas produkt, z którego my będziemy mogli skorzystać.

  Data dodania: 12 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Podatek od zysków kapitałowych »

  Musimy pamiętać, że praktycznie każda inwestycja jaką prowadzimy na rynku finansowym objęta jest zryczałtowanym, dziewiętnastoprocentowym podatkiem od zysków kapitałowym, zwanym potocznie ”podatkiem belki”. Mimo iż istnieją produkty próbujące go omijać, to raczej nie nastawiajmy się, że to się uda. Będzie to pewnie tylko odsunięcie w czasie tego podatku. O szczegółach najlepiej porozmawiać będzie z Efect SA.

  Data dodania: 10 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty gotówkowe promocje »

  Doradztwo kredytowe przez internet to najdynamiczniej rozwijający się segment rynku obok sklepów internetowych. Bankexpert, jako przedstawiciel pierwszej z nich ma na celu zapewnienie klientom należytej informacji o najpopularniejszych produktach bankowych, głównie kredytach, rachunkach, lokatach i doradcach finansowych. Zapotrzebowanie na informację bankową sprawiło, że uruchomiony przez nas serwis zdobył dużą ilość zwolenników, głównie dzięki częstym aktualizacjom i niezależnym rankingom. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, to odwiedź naszą stronę.

  Data dodania: 20 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki dla firm »

  Portal informacyjny o podmiotach bankowych dla biznesu, którego nie da się pominąć. Dużo początkujących szefów, którzy już uruchomili własne biznesy po jakimś czasie spostrzega zjawisko, że biznes się kręci, ale w całości się nie rozwija. W takim momencie pojawiają się pierwsze myśli, które obejmują produkty inwestycyjne albo ewentualnie kredyty dla firm. Rodzą się jednak pytania w jaki przepis wybrać najbardziej prawidłowy dla nas kredyt bez ponoszenia kosztów doradztwa inwestycyjnego. Genialnym rozwiązaniem z tego problemu jest przedstawiana witryna informacyjna dla młodych rekinów biznesu. Niewielkie oraz średnie firmy będą miały możliwość bez nerwów przejrzeć propozycje różnych podmiotów finansowych, porównać je i potem podjąć decyzję, jakie finanse dla biznesu dotyczą właśnie nas konkretnie. Nie ponosimy żadnych kosztów korzystania z tego typu serwisu, a możemy bardzo dużo zyskać. Przede wszystkim środki, które pozwolą ruszyć naszą firmę z miejsca i dość powiększyć obroty.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »