Strony związane z hasłem 'firma':

 • Blog o technologiach informatycznych (IT) »

  To Blog o nowoczesnych technologiach informatycznych w małej i średniej firmie. Piszemy dla ludzi a nie dla informatyków. Jeśli coś jest za trudne - wyjaśnimy. Będziemy pomagać przedsiębiorcom i pracownikom małych firm w korzystaniu z nowoczesnych technologii informatycznych.
  Na blogu możesz dowiedzieć się o zagadnieniach związanych z podpisem elektronicznym, oprogramowaniem Open Source, zabezpieczaniu i archiwizacji danych firmy i wielu innych ciekawych zagadnieniach z branży IT.

  Data dodania: 19 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Remonty Warszawa »

  Nasza kompania zajmuje się kompleksowym projektowaniem i modernizacją wystroju wnętrz obiektów mieszkalnych oraz użyteczności publicznej tj.: banków, restauracji, sklepów, salonów kosmetycznych i sprzedaży, biur i gabinetów, hoteli, restauracji i pubów, sal ślubnych, kuchni, apartamentów dziecięcych, bibliotek, łazienek i innych pomieszczeń mieszkalnych. Projekty sporządzamy wykorzystując program komputerowy z odpowiednim oprogramowaniem dzięki czemu istnieje szansa prezentacji wizualnej. sporządzamy też makietę dla osób, które chcą ujrzeć wcześniej przestrzenny obraz zaaranżowanej przestrzeni. Prezentacja multimedialna oraz makieta ułatwi podejmowanie decyzji w stosunku do proponowanych poprawek architektonicznych oraz ofert zaprezentowanych przez dekoratora wnętrz. Rozmyślając o własnym mieszkaniu, domu czy obiekcie użyteczności publicznej każdy z was chciałby posiadać niezwyczajowe i wyjątkowe wnętrza. Dlatego każdy projekt realizowany jest, jako indywidualne zlecenie, czego efektem jest niepowtarzalne i oryginalne wnętrze o niepowtarzalnym uroku. Bliska współpraca z zleceniodawcą daje niepowtarzalny efekt końcowy. Aranżacja wnętrz to nasza podstawowa dziedzina. Zajmujemy się takżę remontami na terenie Warszawy i okolic.

  Data dodania: 10 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing analityczny »

  Zapraszamy na stronę internetową naszej firmy, która zajmuje się głównie wyceną spółek. W naszej szerokiej gamie produktów znajdziesz także tworzenie biznes planów firm i projektów. Tworzymy też budżety oraz wspomagamy tworzenie prognoz finansowych. Możemy wykonać dla twojej strony wszelkiego rodzaju analizy biznesowe i ekonomiczne oraz due dilegence czyli badanie spółek. Więcej szczegółów o naszej firmie znajdziecie na naszej stronie www na którą serdecznie wszystkich zapraszamy. W razie jakichkolwiek problemów służymy pomocą. Pozyskiwanie kapitału z naszą firmą nie będzie już dla Ciebie żadnym problemem. Dla nas liczy się przede wszystkim zadowolenie klienta dlatego nasze usługi wykonujemy na najwyższym możliwym poziomie. Zapraszamy do współpracy firmy oraz osoby prowadzące jednoosobowe działalności gospodarcze. Z naszą firmą bardzo szybko osiągniesz swój sukces.

  Data dodania: 04 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie Projektami »

  Jesteśmy nastawieni na kreowanie innowacyjnych rozwiązań dla przedsiębiorstw, samorządów, organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów ukierunkowanych na rozwój. Specjalizujemy się w consultingu wdrożeniowym (głównie Systemów opierających się o Zarządzanie Projektami) oraz szkoleniach . Świadczymy także usługi outsourcingowe dla przedsiębiorstw, głównie w obszarze controllingu operacyjnego projektów, ale także w zakresie działalności HR, oraz IT.

  Głównie działalność firmy skupia się na:

  1 Poszukiwaniu osób przedsiębiorczych i pomaganiu im w realizacji ich pomysłów biznesowych
  2 Dostarczaniu usług i produktów dla biznesu (szkoleń, wdrożeń, programów informatycznych)
  3 Wspomaganiu transformacji administracji publicznej w kierunku "klientocentryzmu" i konkurencyjności na rynku globalnym poprzez dostarczanie rozwiązań systemowych opartych na nowej wiedzy i nowoczesnej technologii informatycznej
  4 Dostarczaniu społeczeństwu usług edukacyjnych, podnoszących poziom kwalifikacji i adaptacyjności na rynku pracy
  5 Budowaniu tematycznych serwisów WWW opartych na innowacyjnym sposobie zaspokojenia nieodkrytych lub niedocenionych potrzeb użytkowników Internet

  Data dodania: 11 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Firmy »

  Katalog firm internetowych eFirma.eu jest zaawansowanym systemem promocji Państwa firm w Internecie. Już teraz możesz zupełnie za darmo wypełnić wniosek i cieszyć się z wizytówki własnej firmy, która pomoże ci skutecznie rozreklamować Twój biznes. Nie zwlekaj, gdyż po zebraniu około 1000 wpisów katalog stanie się płatny - wyprzedź swoją konkurencję już dziś. Nasz katalog firm oparty jest na znanym silniku specjalnie przygotowanym na Wasze potrzeby, a ciągłą jego promocja wpłynie pozytywnie na ilość użytkowników na Twojej stronie.

  Data dodania: 26 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • FIRMA BUDOWLANA Kraków, USŁUGI WYKOŃCZENIA WNĘTRZ Kraków »

  name="description" value="Nasza firma budowlana działa na rynku od 13 lat specjalizując się w usługach wykończeniowych wnętrz na terenie Krakowa i województwa. " /
  FIRMA BUDOWLANA Kraków, USŁUGI WYKOŃCZENIA WNĘTRZ Kraków

  Nasza firma budowlana działa na rynku od 13 lat specjalizując się w usługach wykończeniowych wnętrz na terenie Krakowa i województwa.

  Firma budowlana, Kraków, usługi, wykończenia, usługi wykończeniowe, wnętrza

  Data dodania: 28 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biogran - producent kawy »

  Duże doświadczenie, które sięga początków zeszłego wieku pozwala naszemu przedsiębiorstwu oferowaćprodukty na najwyższym poziomie. Jako jedni z największych na świecie producentów kawy na bazie zbóż mamy bardzo lubiane marki. Cykoria to główny składnik naszych kaw - nadaje im niepowtarzalny aromat. Wykonujemy też indywidualne zamówienia na nietypowo przygotowane mieszanki.Dystrybujemy nasze towary w większości krajów europy Środkowo-Wsch.

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jak wygrać w biznesie »

  Poradnik dla początkujących biznesmenów. Skuteczne porady o rozkręcaniu firmy od a do z. Począwszy od pierwszych formalności po szczegóły, których pominięcie może grozić porażką, i koniecznością startu od nowa. Jak zwiększyć dochody firmy? Jak szybko i skutecznie załatwiać sprawy urzędowe. Działać w spółce czy samodzielnie? Jakie są inne możliwości? Na te i wiele innych pytań odpowie Ci treść go poradnika.

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pranie tapicerki Komorów »

  PROXEN Clean Service to nowoczesna i dynamiczne rozwijająca się firma sprzątająca, której specjalnością jest profesjonalne czyszczenie powierzchni. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość wykonywanych usług. Obszar, na którym prowadzimy działalność to województwo mazowieckie - głównie miasta: Milanówek, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Żyrardów, Jaktorów, Międzyborów, Błonie, Kanie, Nadarzyn, Komorów, Brwinów, Michałowice, Owczarnia, Żółwin, Otrębusy, Książenice...i okolice.

  Data dodania: 15 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie »

  Mopik to ekipa porządkowa pracująca na terenie Warszawy i okolic. Zajmujemy się utrzymaniem w czystości mieszkań, sprzątaniem biur oraz utrzymaniem w czystości budynków mieszkalnych. W swoim zakresie prac mamy też sprzątanie na zamówienie administracji budynków mieszkalnych, pielęgnację terenów zielonych oraz aranżację terenów zielonych a także opiekę sprzątającą w trakcie imprez masowych. Zlecone nam prace robimy z ogromną pieczołowitością i zaangażowaniem. Posiadamy dobrej klasy zawodowy sprzęt oraz korzystamy z profesjonalnych preparatów czyszczących.

  Data dodania: 12 11 2010 · szczegóły wpisu »