Strony związane z hasłem 'efect':

 • Efect Doradztwo Finansowe - godna przyszłość »

  Zapewne chcesz godnie żyć na emeryturze. A czy wiesz że jeśli nic nie zrobisz po wejściu w wiek emerytalny twój poziom życia może spaść o 2/3. Państwo nie zapewni Tobie godnej emerytury. Dwa filary nie pokryją całości Twojego wynagrodzenia. Dlatego rozpocznij wyznaczanie celów już dziś. Zadzwoń do doradcy efect, który pomoże ustalić Tobie priorytety w oparciu o budżet domowy. Efect Doradztwo Finansowe - zapraszamy do współpracy z liderem rynku indywidualnych rozwiązań finansowych.

  Data dodania: 17 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo finansowe efect »

  Pragniesz doskonałości w swoich finansach? Chciałbyś wreszcie bez problemów odnajdywać dokumenty w Twoich domowych zbiorach? Myślisz że przydało by ci się posiadanie produktów, które skutecznie pracowały by na Twoją przyszłość? Zadzwoń do firmy efect doradztwo finansowe i umów się koniecznie na spotkanie z naszym przedstawicielem. Zapraszamy na strony internetowe przedsiębiorstwa Efect Doradztwo Finansowe

  Data dodania: 23 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Finanse Osobiste »

  Jeżeli zależy nam na tym, by nasze finanse osobiste, byy uporządkowane i przejrzyste, powinniśmy spotkać się z renomowanym doradcą finansowym. Świetnym tutaj przykładem będzie firma Efect, gdyż jej doradcy to największej klasy specjaliści, którzy nie tylko polecą nam najlepszy na rynku produkt, ale przede wszystkim dokładnie go wytłumaczą i będą obsługiwać przez cały czas jego trwania. Dzięki takiemu charakterowi pracy, klienci cały czas mieć będą to co najlepsze.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo Finansowe »

  Wartość waluty bywa czymś niepewnym. Ostatni okres zawirowań na rynkach europejskich pokazał, że złotówka reaguje bardzo nerwowo. Odczuwają to przede wszystkim osoby wyjeżdżające za granicę oraz oczywiście posiadacze kredytów w walutach obcych. Szczególnie ci ostatni mogą mieć problem. Ich budżet miesięczny poprzez wzrost raty mógł zostać uszczuplony nawet o kilkanaście złotych. Dlatego zawierając umowy finansowe warto konsultować swoje decyzje ze specjalistą.

  Data dodania: 20 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Efect Doradztwo Finansowe S.A. »

  Czy posiadanie umowy ubezpieczenia na życie przez kawalera jest zasadnym? Zastanówmy się nad tym, kiedy i czy w ogóle skorzysta on z odszkodowania. Niestety ale prawdopodobnie nie. Będzie ono bowiem wypłacone dopiero po jego śmierci. Skoro nie skorzysta z takiej umowy, to czy jest sens ją opłacać? Doradca Efect SA pokaże nam jakie mamy alternatywy w tej sytuacji i znajdzie dla nas produkt, z którego my będziemy mogli skorzystać.

  Data dodania: 12 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Podatek od zysków kapitałowych »

  Musimy pamiętać, że praktycznie każda inwestycja jaką prowadzimy na rynku finansowym objęta jest zryczałtowanym, dziewiętnastoprocentowym podatkiem od zysków kapitałowym, zwanym potocznie ”podatkiem belki”. Mimo iż istnieją produkty próbujące go omijać, to raczej nie nastawiajmy się, że to się uda. Będzie to pewnie tylko odsunięcie w czasie tego podatku. O szczegółach najlepiej porozmawiać będzie z Efect SA.

  Data dodania: 10 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Spotkanie z doradcą finansowym. »

  Rozpocząłem ostatnio pierwszą pracę i stanąłem przed obowiązkiem wyboru otwartego funduszu emerytalnego. Znajoma umówiła mnie z doradcą finansowym firmy Efect. Spotkanie okazało się bardzo owocne i byłem z niego niezmiernie zadowolony. Doradca nie tylko pomógł mi w wyborze najlepszego OFE, ale i wytłumaczył charakterystykę działania całego rynku finansowego. Wiem teraz, kiedy powinienem rozpocząć inwestycję oraz jak przygotować się na zakup mieszkania na kredyt hipoteczny. Każdemu polecam tą firmę.

  Data dodania: 28 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Efect »

  Co jest ideą najwyższą dla człowieka czasów współczesnych, to pytanie, które coraz częściej pojawia się w dysputach. Nie łatwo oczywiście znaleźć jednoznaczną odpowiedz, warto jednak pamiętać, iż możemy wiele wnioskować analizując przekrój teraźniejszego społeczeństwa. Coraz bardziej stajemy się zależni od dzisiejszej cywilizacji. Uzależnienie od współczesnych technologii może przynieść negatywny efekt. Podobnie jak uzależnienie od pracy i permanentna potrzeba rozwoju zawodowego. Efect nakreśli ci właściwą ścieżkę.

  Data dodania: 06 09 2010 · szczegóły wpisu »