Strony związane z hasłem 'diety':

 • Diety »

  Sama dieta może nie wystarczyć, by odchudzanie było skuteczne. Najlepiej by była połączona z ćwiczeniami, a dodatkowo mogą ją wspomagać rozmaite suplementy diety, witaminy. Musimy mieć sporo motywacji, aby odchudzanie było skuteczne, a jego efekty długotrwałe. Naszym pomocnikiem w walce z nadprogramowymi kilogramami jest firma OlimpLabs-producent preparatów, tabletek wspomagających odchudzanie.
  Dzięki produktom oferowanym przez firmę OlimpLabs już nigdy nie będziesz patrzyła z wściekłością na swoją wagę, pomożemy Ci przebrnąć przez dietę.

  Data dodania: 30 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Diety i ćwiczenia odchudzające »

  Główną ideą diet odchudzających jest zmniejszenie ilości spożywanych kalorii. Jedne diety robią to poprzez zmniejszenie ilości spożywanych węglowodanów inne ograniczają tłuszcze. Jednak wszystkie dążą do jednego, aby ilość spożytych kalorii w ciągu dnia była mniejsza lub równa naszemu dziennemu zapotrzebowaniu na kalorie. Nie zapominajmy jednak, że aby efektywnie się odchudzać potrzebny jest też wzrost ilości spalanych kalorii a to można osiągnąć jedynie poprzez zastosowanie ćwiczeń.

  Data dodania: 26 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tabela kaloryczna »

  Wszystko o tabeli kalorycznej - czym jest tabela kaloryczna, kilokaloria, kaloria i kalorymetr, jak obliczyć łączną wartość kalotryczną posiłku skomponowanego z kilku artykułów żywnościowych, tabela kaloryczna a dzienne zapotrzebowanie na kalorie. Dodatkowo informacje o tym, jak wykorzystać tabelę kaloryczną w komponowaniu diety odchudzającej, jak sprawdzać dane w tabeli kalorycznej, dlaczego należy ważyć produkty przed wyliczeniem ich wartości kalorycznej. Z naszej strony dowiesz się jak dużo kalorii ma piwo, a ile jabłko i wiele, wiele więcej.

  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »