Strony związane z hasłem 'biuro':

 • Sprzątanie »

  Powszechnie używa się outsourcing dla usług prawniczych, księgowych, ochrony mienia, informatycznych, obsługi nieruchomości, sprzątania. Rozpowszechniło się także zlecanie produkcji do krajów o niższych kosztach siły roboczej. W Polsce ten rynek też się rozwija, a przykładem może być firma ISS Facility Services Polska wykonująca usługi dla firm. Jest to polski oddział dużego międzynarodowego koncernu działającego w biznesie od lat. Jedną z branż, w której firma ISS działa bardzo aktywnie jest sprzątanie budynków i kompleksowe utrzymanie czystości. ISS od ponad 100 lat jest niekwestionowanym leaderem w zakresie utrzymania czystości. Stanowimy standardy sprzątania na całym świecie, stosujemy skuteczne i nowoczesne rozwiązania oparte na prywatnych potrzebach i życzeniach klienta. Cały czas realizujemy nowe metody, stosujemy sprawdzone narzędzia i materiały, zapewniające wysoką jakość usług.

  Data dodania: 15 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Pareto - biuro rachunkowe w Poznaniu świadczące profesjonalne usługi księgowe i podatkowe. Nasi pracownicy to wykwalifikowani eksperci z długoletnim doświadczeniem z zakresu prowadzenia pełnej i uproszczonej księgowości. Naszymi Klientami są małe i średnie podmioty gospodarcze prowadzące działalność gospodarczą we wszystkich branżach. Zapewniamy im skuteczną obsługę i profesjonalne doradztwo, a także reprezentację klientów przed instytucjami podatkowymi, celnymi i sądami administracyjnymi.

  Data dodania: 07 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biuro Wrocław »

  Centrum Biznesu to przedsięwzięcie, które ma na celu rozwój przedsięborczości wśród firm w regionie. Oferujemy wynajem samodzielnych stanowisk pracy - szeroki wybór. Nasze najważniejsze zalety to przystępne ceny, obsługa sekretariatu oraz inne usługi biurowe. Wirtualne biuro to idealne rozwiązanie osób pracujących w domu, zapewniamy adres dla firmy, skrytki pocztowe Wrocław. Zacznij swój nowy biznes - właśnie z nami.

  Data dodania: 29 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Korekta faktury »

  Jeżeli nie jesteś zbyt biegły w sprawach podatkowych a prowadzisz firmę, która dopiero raczkuje to powinieneś skorzystać z usług biura rachunkowego. Jest to wydatek kilkuset złotych miesięcznie, jednak jeżeli i to jest za dużo to i na to jest rada. Korzystając z oferty biura rachunkowego żonine oszczędzasz i to dużo w skali roku. Odwiedź naszego bloga i dowiedz się więcej na temat oszczędzania w księgowości. Serdecznie zapraszam!!!

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz angielskiego Wrocław »

  Teraz kiedy niezbyt chętnie chcemy przyjąć kolejnego pracownika z pomocą przychodzą nam firmy oferujące outsourcing usług związanych z tłumaczeniami. Wiele takich firm posiada w ofercie rzetelną i kompleksową usługę tłumaczenia tekstów, dokumentów oraz dowodów czy umów.

  Wraz z otwarciem granic i lepszą polityką sprzyjającą powstawaniu nowych firm i filii zagranicznych firm w Polsce podniósł się popyt na usługi oferowane przez biura tłumaczeń. Język jest często jeszcze teraz barierą w relacjach z kontrahentami.

  Data dodania: 07 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Kraków »

  Firma Biznes Plus świadczy kompleksowe usługi finansowo-księgowe dla korporacji z Krakowa, Zielonek, a ponadto Krzeszowic. Poza prowadzenia ksiąg handlowych gwarantujemy też kluczową obsługę kadrowo-płacową, sporządzamy sprawozdania inwestycyjne (też w języku angielskim), biznesplany, statystykę GUS, a ponadto sprawozdania do NBP.
  Biuro stara się działać elastycznie co przejawia się w tym, że odbieramy dokumenty od kontrahentów w uzgodnionym miejscu i czasie (też po godzinach lub w weekend) a na mocy udzielonych pełnomocnictw załatwiamy wszelkie możliwe sprawy w urzędach.
  Współpracujemy też z wyspecjalizowaną spółką zajmującą się pozyskiwaniem dotacji unijnych, co pozwala dodatkowo zyskać środki na lokowanie, a my gwarantujemy całą dokumentację z tym związaną.

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Matrymonialne-Godiva-Oferty z Niemiec »

  Szukacie Panstwo partnera zyciowego z zagranicy lub kraju, biuro matrymonialne Godiva oferuje oferty mezczyzn i kobiet szukajacych partnera lub partnerki.
  Jestesmy jednym z liczacych sie biur matrymonialnych w Niemczech, posiadamy wiele ofert.Kobiety korzystaja z uslug gratis.Jesli znajdziecie na naszej stronie odpowiedniego partnery, a on bedzie zainteresowany panstwa profilem,my postaramy sie by osoba ta przyjechala di Polski,do Czestochowy lub miejsca Twojego zamieszkania, jesli oczywiscie wyzazisz zgode.

  Data dodania: 29 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości »

  Domy, biura, mieszkania Kraków, Wrocław, Warszawa - Nieruchomości TabelaOfert. Oferty nieruchomości z całej Polski. Mieszkania Wrocław, Warszawa, Wrocław i inne miasta w kraju. Domy jednorodzinne, luksusowe apartamenty na sprzedaż i wynajem - oferty z rynku wtórnego i pierwotnego. Kredyty, ogłoszenia, artykuły branżowe. Mieszkania Warszawa, Wrocław, Łódź, Poznań, Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Katowice oraz mieszkania Kraków.

  Data dodania: 22 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe bydgoszcz »

  Korzystając z biura rachunkowego zyskujemy więcej czasu, mniej stresu oraz pewność doskonałej usługi w dziedzinie rachunkowości i finansów. Nie musimy szukać szczegółowych informacji na ten temat i obliczać. Nie jest to usługa kosztowna a na pewno bardzo pomocna. Korzystają z niej zarówno osoby fizyczne jak duże firmy. We wszystkich przypadkach podejście jest indywidualne i z takim samym zaangażowaniem. Tego typu usługi świadczą osoby kompetentne z odpowiednią widzą i nie bójmy się im zaufać pomimo tego że w ich rękach znajdują się nasze dochody i fundusze.

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz Częstochowa »

  Witryna o usługach tłumacza przysięgłego języka niemieckiego. Na stronie znajduje się oferta dla klientów z Częstochowy, aktualne promocje, regulamin oraz adres bezpośredni w Częstochowie. Serwis istnieje od 2007 roku, lecz usługi tłumaczeniowe świadczone są od ćwierczwiecza. Duże doświadczenie, niemiecka precyzja w połączeniu z informatyzacją, sprawiają, że tłumaczenia nie ustępują jakością dużym biurom tłumaczeń. Biuro obsługuje klientów wyłączenie z regionu, brak możliwości zamówienia usługi w innych miastach lub zdalnej wysyłki.

  Data dodania: 03 07 2010 · szczegóły wpisu »