Strony związane z hasłem 'biuro':

 • Sprzątanie »

  Powszechnie używa się outsourcing dla usług prawniczych, księgowych, ochrony mienia, informatycznych, obsługi nieruchomości, sprzątania. Rozpowszechniło się także zlecanie produkcji do krajów o niższych kosztach siły roboczej. W Polsce ten rynek też się rozwija, a przykładem może być firma ISS Facility Services Polska wykonująca usługi dla firm. Jest to polski oddział dużego międzynarodowego koncernu działającego w biznesie od lat. Jedną z branż, w której firma ISS działa bardzo aktywnie jest sprzątanie budynków i kompleksowe utrzymanie czystości. ISS od ponad 100 lat jest niekwestionowanym leaderem w zakresie utrzymania czystości. Stanowimy standardy sprzątania na całym świecie, stosujemy skuteczne i nowoczesne rozwiązania oparte na prywatnych potrzebach i życzeniach klienta. Cały czas realizujemy nowe metody, stosujemy sprawdzone narzędzia i materiały, zapewniające wysoką jakość usług.

  Data dodania: 15 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Pareto - biuro rachunkowe w Poznaniu świadczące profesjonalne usługi księgowe i podatkowe. Nasi pracownicy to wykwalifikowani eksperci z długoletnim doświadczeniem z zakresu prowadzenia pełnej i uproszczonej księgowości. Naszymi Klientami są małe i średnie podmioty gospodarcze prowadzące działalność gospodarczą we wszystkich branżach. Zapewniamy im skuteczną obsługę i profesjonalne doradztwo, a także reprezentację klientów przed instytucjami podatkowymi, celnymi i sądami administracyjnymi.

  Data dodania: 07 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biuro Wrocław »

  Centrum Biznesu to przedsięwzięcie, które ma na celu rozwój przedsięborczości wśród firm w regionie. Oferujemy wynajem samodzielnych stanowisk pracy - szeroki wybór. Nasze najważniejsze zalety to przystępne ceny, obsługa sekretariatu oraz inne usługi biurowe. Wirtualne biuro to idealne rozwiązanie osób pracujących w domu, zapewniamy adres dla firmy, skrytki pocztowe Wrocław. Zacznij swój nowy biznes - właśnie z nami.

  Data dodania: 29 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz angielskiego Wrocław »

  Teraz kiedy niezbyt chętnie chcemy przyjąć kolejnego pracownika z pomocą przychodzą nam firmy oferujące outsourcing usług związanych z tłumaczeniami. Wiele takich firm posiada w ofercie rzetelną i kompleksową usługę tłumaczenia tekstów, dokumentów oraz dowodów czy umów.

  Wraz z otwarciem granic i lepszą polityką sprzyjającą powstawaniu nowych firm i filii zagranicznych firm w Polsce podniósł się popyt na usługi oferowane przez biura tłumaczeń. Język jest często jeszcze teraz barierą w relacjach z kontrahentami.

  Data dodania: 07 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość poznań »

  Propozycja naszego biura skierowana jest do niedużych i średnich przedsiębiorstw, stowarzyszeń, fundacji, a dodatkowo ludzi fizycznych. Nasze biuro księgowe w skuteczny sposób wspiera rozwój każdej firmy poprzez najwyższej jakości obsługę księgową. Rzetelnie przeprowadzane księgi rachunkowe to wymagany detal działania każdej firmy. Nasze usługi księgowe świadczymy na najwyższym poziomie, dlatego także cieszymy się uznaniem w gronie naszych Klientów.

  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Faktura korygująca druk »

  Poszukując przydatnych wiadomości o podatkach warto jest zajrzeć na naszą stronę internetową. Znajdziecie tam wiele ciekawych informacji. Zwłaszcza z branży podatków i księgowości. Dodatkowow prezentujemy ciekawą ofertę biura rachunkowego prowadzonego online co pozwala na wprowadzenie znacznych oszczędności w waszej firmie. Również jeżeli rozliczasz się samodzielnie to znajdziesz tam wiele ciekwaych informacji. Zapraszam!!!

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Korekta faktury »

  Jeżeli nie jesteś zbyt biegły w sprawach podatkowych a prowadzisz firmę, która dopiero raczkuje to powinieneś skorzystać z usług biura rachunkowego. Jest to wydatek kilkuset złotych miesięcznie, jednak jeżeli i to jest za dużo to i na to jest rada. Korzystając z oferty biura rachunkowego żonine oszczędzasz i to dużo w skali roku. Odwiedź naszego bloga i dowiedz się więcej na temat oszczędzania w księgowości. Serdecznie zapraszam!!!

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości »

  Domy, biura, mieszkania Kraków, Wrocław, Warszawa - Nieruchomości TabelaOfert. Oferty nieruchomości z całej Polski. Mieszkania Wrocław, Warszawa, Wrocław i inne miasta w kraju. Domy jednorodzinne, luksusowe apartamenty na sprzedaż i wynajem - oferty z rynku wtórnego i pierwotnego. Kredyty, ogłoszenia, artykuły branżowe. Mieszkania Warszawa, Wrocław, Łódź, Poznań, Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Katowice oraz mieszkania Kraków.

  Data dodania: 22 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Matrymonialne-Godiva-Oferty z Niemiec »

  Szukacie Panstwo partnera zyciowego z zagranicy lub kraju, biuro matrymonialne Godiva oferuje oferty mezczyzn i kobiet szukajacych partnera lub partnerki.
  Jestesmy jednym z liczacych sie biur matrymonialnych w Niemczech, posiadamy wiele ofert.Kobiety korzystaja z uslug gratis.Jesli znajdziecie na naszej stronie odpowiedniego partnery, a on bedzie zainteresowany panstwa profilem,my postaramy sie by osoba ta przyjechala di Polski,do Czestochowy lub miejsca Twojego zamieszkania, jesli oczywiscie wyzazisz zgode.

  Data dodania: 29 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Kraków »

  Firma Biznes Plus świadczy kompleksowe usługi finansowo-księgowe dla korporacji z Krakowa, Zielonek, a ponadto Krzeszowic. Poza prowadzenia ksiąg handlowych gwarantujemy też kluczową obsługę kadrowo-płacową, sporządzamy sprawozdania inwestycyjne (też w języku angielskim), biznesplany, statystykę GUS, a ponadto sprawozdania do NBP.
  Biuro stara się działać elastycznie co przejawia się w tym, że odbieramy dokumenty od kontrahentów w uzgodnionym miejscu i czasie (też po godzinach lub w weekend) a na mocy udzielonych pełnomocnictw załatwiamy wszelkie możliwe sprawy w urzędach.
  Współpracujemy też z wyspecjalizowaną spółką zajmującą się pozyskiwaniem dotacji unijnych, co pozwala dodatkowo zyskać środki na lokowanie, a my gwarantujemy całą dokumentację z tym związaną.

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »