Strony związane z hasłem 'adwokat':

 • Rozwód kościelny »

  Veritas - Kancelaria prawa kanonicznego W Warszawie. Proces o stwierdzenie nieważności małżeństwa, sporządzanie prośby o dyspensę i apelacji do Roty Rzymskiej. Usługi w języku angielskim i rosyjskim. Konsultacja sprawy, obsługa i porady prawne z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego. Kancelaria prowadzi sprawy o stwierdzenie nieważności małżeństwa, czyli tzw. rozwód kościelny czy unieważnienie małżeństwa. Porady prawne Warszawa - przyczyny nieważności małżeństwa, jak uzyskać rozwód kościelny. Skarga powodow czyli pismo wszczynające. Poczucie bezpieczeństwa i pełnej dyskrecji.

  Data dodania: 21 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka mgr Dariusz Szulczewski »

  Nasza kancelaria działa od roku 2001. Zajmujemy się obsługą klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Udzielana jest pomoc prawna zarówno incydentalnie, jak też możliwa jest w przypadku podmiotów gospodarczych – umowa o stałą obsługę prawną.

  Usługi adwokackie na rzecz klientów świadczymy w następujących formach i zakresie:
  - ustne porady prawne
  - pisemne opinie i analizy prawne
  - prowadzenie negocjacji
  - reprezentowanie przed Sądami

  Świadczymy usługi w zakresie:
  - prawa cywilnego
  - prawa pracy
  - postępowania egzekucyjne i zabezpieczające
  - prawa spadkowego
  - prawa rodzinnego i osobowego
  - prawa obrotu nieruchomościami
  - prawa karnego

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dobry prawnik wrocław »

  Kancelaria prawna Wrocław - Meditor - usługi prawne dla firm i osób indywidualnych. Obsługa dla firm i instytucji - Odszkodowania, wypadek przy pracy, odzyskiwanie odszkodowań, zakładanie spółki i inne sprawy. Wykorzystanie nowoczesnych systemów komunikacji. Abonament na obsługę prawną. Oferujemy pełną windykację wierzytelności. Dobry prawnik, adwokat i radca prawny Wrocław, woj. dolnośląskie - adwokaci, kancelaria prawna zaprasza. Przekształcanie w SA, tworzenie spółek, przekształcanie spółek, zakładanie sp. zo.o. przekształcanie w SA.

  Data dodania: 29 09 2010 · szczegóły wpisu »