Kategoria: Rozrywka

Tutaj wstaw opis kategorii Rozrywka

Rozrywka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Taniec hula »

  Taniec hawajski "Hula to język serca. Hula to bijące serce ludu Hawajskiego". Poznawaj z nami czym jest taniec hawajski hula i kultura hawajska. Z nami zobacz piękno tańca hawajskiego na żywo oraz także Ty weź w tym udział. Oferujemy naukę tańca hawajskiego dla początkujących i zaawansowanych. Zapraszamy bez względu na wiek, wkształcenie oraz miejsce zamieszkania. Jeżeli szukasz inspiracji, hawajskich mądrości, radości z tańca hawajskiego to dołącz do nas. Organizujemy także pokazy i warsztaty tańca hawajskiego dla grup zamkniętych, firm, domów kultury oraz innych instytucji. Hulaj z nami!

  Data dodania: 10 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe gierki »

  O ile lubisz rozgrywać w gry wszelkiej maści - gry komputerowe, gry online, rozgrywki internetowe to zapraszam Cię na naszą witrynę. Odnajdziesz u nas najlepsze gry w sieci, dzięki którym wsiąkniesz na długie, długie godziny. Nasze gry przedstawiane są w wielu kategoriach, dzięki czemu szybko odnajdziesz interesujące Cię pozycje. Jeżeli już masz dosyć toczenia rozgrywek w oklepane gierki, które nie dają Tobie takiej dozy radości jakiej byś oczekiwał to zapraszamy - oczywiście się nie rozczarujesz!

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Perkusje »

  Muzyka jest wiernym towarzyszem naszego życia. Tym jest nam ważniejsza im mocniej się z nią związujemy. Nasze społeczeństwo tylko w niedużym stopniu przyucza się gry na którymś instrumencie. Ceny takich lekcji są wygórowane, a posiadanie własnego sprzętu do praktyki to także nie mały wydatek. Perkusista trudniący się zawodową grą na tym sprzęcie, ale i normalny entuzjasta takiego instrumentu musi mieć możliwość pracowania na swoim prywatnym sprzęcie. Dobranie pasującego sprzętu nie jest proste, jednak przy wsparciu wykwalifikowanej obsługi w sklepie jest taka możliwość. Szczery sympatyk ciągle zastanawia się nad ulepszaniem swojego instrumentu, a branża ciągle daje taką możliwość. Korzystnie jest wchodzić na strony w sieci i rozeznawać się w ofercie, która zwiększana jest w naszej firmie nieustannie. Oferowane przez nas sprzęty są najlepszej jakości, a pomoc naszych pracowników jest w pełni profesjonalna. Dobrze zaufać specjalistom w chwili tak istotnego wyboru.

  Data dodania: 12 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Taniec Kraków »

  Jest to firma założona z myślą o miłośnikach przeróżnych typów tańca. Kursanci tej akademii mogą zostać adeptami wybranego przez siebie rodzaju tańca, a po kilku kursach być może zostaną mistrzai tej niezwykle ciekawej sztuki. Profesjonalna kadra nauczycieli posiada spore pokłady wiedzy, dzięki którym nauczą tańca nawet najgorszych adeptów. Dzięki ich dobremu podejściu, proces nauki tańca zmieni się we wspaniałą rozrywkę.

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Rozrywka

Rozrywka - nowa podkategoria:

Nazwa: