Podkategoria: Części maszyn

 • Części do maszyn budowlanych »

  Rmg-truck.pl jest firmą handlową zajmującą się szeroko pojętą mobilną sprzedażą wszelkich części zamiennych z dostarczeniem na miejsce na zasadzie zamówień (preselling).
  A także posiadamy duży asortyment części do wszystkich marek maszyn widłowych łącznie z pełnym wyposażeniem do warsztatów.
  Firma ta zajmuje się dystrybucją części pasujących do samochodów ciężarowych i maszyn budowlanych takich jak: VOLVO, MERCEDES OPEL dodatkowo różnego rodzaju naczep na osi BPW, TRAILOR, FRUEHAUF, LANGENDORF GIGANT oraz części do autokarów, maszyn do budowy takich jak koparki, kombajny.

  Data dodania: 19 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pneumatyka - Prema, Norgren »


  BTH DANIEL to przedsiębiorstwo prowadzące od 1999 roku handel oraz serwis w kierunku obejmującym maszyny oparte o układy wykonawcze pneumatyczne i hydrauliczne. Niezależnie od producentów i sposób użytych aplikacji jest w stanie zagwarantować Państwu perfekcyjną jakość wykonywanych usług oraz zintegrowane i innowacyjne rozwiązania.

  Częsta współpraca z działami technicznymi pozwala na płynne i szybkie dostarczanie elementów nietypowych na zamówienie klientów. Działalność handlowa wspomagana jest wieloletnim doświadczeniem i praktyką w obsłudze instytucjonalnych przedsiębiorstw produkcyjnych w Polsce i poza nią.

  Produkcja naszej firmy to najwyższej jakości zasilacze hydrauliczne, oparte o innowacyjne technologie. Wypełniające idealnie swoje zadania przy niskim zużyciu energii i długiej, bezawaryjnej pracy.

  Data dodania: 19 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Łożyska »

  Zjawisko tarcia jest tak powszechne, ze stało się przyczyną sformułowania błędnej hipotezy, według której, aby ciało się poruszało potrzebne jest działanie stałej siły. Tarcie wpływa bezpośrednio na sprawność, trwałość i niezawodność maszyn i urządzeń. Nierzadko eliminacja lub zmniejszenie tego zjawiska umożliwia skonstruowanie urządzenia. Przedsiębiorstwo "Rombor" zajmuje się zaopatrywaniem branży przemysłowej w łożyska toczne, połączonej z doradztwem w dziedzinie doboru odpowiednich podzespołów. Sprzedaż 24 h tel.: +48 34 602-248-879

  Data dodania: 03 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zbiornik na wodę »

  CGH Polska, wysoko wykwalifikowany personel - producent oferuje zbiorniki ciśnieniowe i inne konstrukcje stalowe. Atrakcyjne zbiorniki ciśnieniowe, studzienki nazbiornikowe, konstrukcje stalowe - CGH International SA. Zbiornik retencyjny, włazy najazdowe, odgazowywacz termiczny i zbiornik powietrza. Produkujemy w atrakcyjnej cenie i wytwarzamy wysokiej klasy zbiorniki przemysłowe, lpg, cysterny kolejowe, separatory, pokrywy żelbetonowe i studzienki. Także szereg elementów towarzyszących, urządzenia do monitoringu przecieków, pokrywy żelbetonowe, zawory, dystrybutory, stacje kontenerowe i hydrofory. Zbiornik hydroforowy oraz zbiornik na wodę. Zabezpieczony przed przeciekami o dużej gęstości i odporności. Także do środków chemicznych.

  Data dodania: 14 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hydrotech J.Gutowski - hydraulika siłowa, napędy i sterowanie »

  Usługi w zakresie sprzedaży, produkcji, projektowania oraz napraw elementów i urządzeń z napędem hydraulicznym. Produkujemy siłowniki hydrauliczne tłokowe i nurnikowe o dowolnej długości skoku. Prowadzimy sprzedaż siłowników teleskopowych stosowanych w różnego rodzaju maszynach. Budujemy i serwisujemy zasilacze hydrauliczne dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Okuwamy wysokociśnieniowe przewody hydrauliczne. W naszej ofercie znajdują się ponadto: pompy, silniki, zawory, rozdzielacze, elementy złączne, szybkozłącza, manometry i inne elementy układów hydrauliki siłowej.

  Data dodania: 19 10 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Części maszyn

Części maszyn - nowa strona:

Adres: