Podkategoria: Auto szkoły

 • Nauka jazdy Warszawa »

  Szkoła prawa jazdy JAR z Warszawy serdecznie zaprasza ludzi zainteresowanych kursem prawa jazdy na samochód i motocykl. W tej auto szkole znajdziesz wyłącznie najlepszych instruktorów, którzy z powodzeniem zrobią z Ciebie dobrego kierowcę. Biura ośrodka szkolenia kierowców JAR mieszczą się na Ursynowie i Gocławiu. Dzięki naszemu kursowi nauczysz się dobrze jeździć, zaś prawo jazdy zdobędziesz bez żadnych kłopotów.

  Data dodania: 15 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jazdy doszkalające w Łodzi »

  Szkoła nauki jazdy w Łodzi Delta oferuje profesjonalne kursy prawa jazdy kategorii A, A1 i B. W naszym posiadaniu jest w stu procentach profesjonalny placyk manewrowy, dobrze wyposażoną salę wykładową a także dużą ilość samochodów i motorów. O ile nie lubisz ryzykować - przejdź kurs na prawo jazdy u nas. Tutaj możesz być spokojny o jakość szkolenia, a egzamin na prawo jazdy będzie zwykłą formalnością. Placyk manewrowy mieści się w Łodzi na Retkinii tuż obok wojewódzkiego ośrodka ruchu drogowego.

  Data dodania: 11 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Zielona Góra »

  Solidna szkoła która uczy zasad do egzaminu na prawa jazdy. Zapraszamy do prywatnej siedziby w Zielonej Górze. Nauczamy szybko i szybko.Bardzo dobre przygotowania do zdania testu na prawo jazdy. W ośroduku znajduje się nowoczesna sala do nauki testów na naukę jazdy.W naszej szkole nauka jazdy jest łatwa właściwie każdy kadet niezależnie od wieku i dotychczasowych umiejętności zdobędzie solidne przygotowanie do egzaminu teoretycznego i praktycznego na OSK w Zielonej Górze. Czas, który zostanie poświęcony młodemu kierowcy jest całkowicie wykorzystywany, dzięki czemu młody kierowca wie jak się zachować podczas jazdy. Podczas ćwiczeń młody kierowca nauczy się kultury na drodze a też stosuje w pełni wiedze teoretyczną którą posiadł na zajęciach.Nasza szkoła ma wyposażoną w nowoczesny sprzęt multimedialny aulę wykładową, a ponadto korzystamy z porad psychologa. Właściwie każdy kursant dostaje na czas wykładu pomoce dydaktyczne jak i może korzystać z komputerów z oprogramowaniem i klawiaturą testową do nauki, dokładnie taką jak na egzaminie teoretycznym w WORD-zie. Przewodnik użyteczny odbywa się w samochodzie marki FIAT.

  Data dodania: 07 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • W krótkim terminie »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców - Autosalwator. Nauka jazdy Kraków w pobliżu pętli komunikacji miejskiej - Ośrodek nauki zaprasza na kursy - prawo jazdy Kraków, ul. Kościuszki 54. Ośrodek szkoleniowy - nauka jazdy Kraków. Bezstresowe i rzetelne szkolenia w Krakowie. Zapraszamy na kompleksowy kurs nauki jazdy - Kategoria A i B. Szkolimy w komfortowych warunkach i w małych grupach. Na krakowskim Salwatorze skuteczne oraz bezstresowe kursy i szkolenia. Wysokiej jakości materiały dydaktyczne, bezpłatny egzamin wewnętrzny, bezpłatne badania lekarskie - gwarantujemy wysoką zdawalność. Wysoka jakość świadczonych usług. Profesjonalny kurs w krótkim terminie i na nowoczesnym sprzęcie - Toyota Yaris.

  Data dodania: 30 09 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Auto szkoły

Auto szkoły - nowa strona:

Adres: