Podkategoria: Usługi

« poprzednia strona · 5
 • Sprzątanie »

  Mopik to ekipa porządkowa pracująca na terenie Warszawy i okolic. Zajmujemy się utrzymaniem w czystości mieszkań, sprzątaniem biur oraz utrzymaniem w czystości budynków mieszkalnych. W swoim zakresie prac mamy też sprzątanie na zamówienie administracji budynków mieszkalnych, pielęgnację terenów zielonych oraz aranżację terenów zielonych a także opiekę sprzątającą w trakcie imprez masowych. Zlecone nam prace robimy z ogromną pieczołowitością i zaangażowaniem. Posiadamy dobrej klasy zawodowy sprzęt oraz korzystamy z profesjonalnych preparatów czyszczących.

  Data dodania: 12 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Siatki24.pl - siatki zabezpieczające »

  Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego zabezpieczenia przewożonych towarów na przyczepkach, pikapach, w bagażnikach, na paletach – nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Wybierz siatki zabezpieczające, które doskonale odpowiadają tego rodzaju wymaganiom. Nasz siatki to produkcja z polipropylenu lub polietylenu – tworzyw sztucznych odpornych na uszkodzenia, rozciąganie i działanie czynników atmosferycznych. Ponadto nasze siatki są odporne na działanie wszelkich substancji chemicznych. Zapraszamy.

  Data dodania: 13 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Siatki24.eu - siatka do zabezpieczeń »

  Nasze przedsiębiorstwo doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę zarówno w domach, jak i firmach pełni siatka do zabezpieczeń. Bardzo często decyduje ona o bezpieczeństwie domowników bądź pracowników firmy, a więc nie warto oszczędzać na jej zakupie. Siatki wykonane z najlepszych materiałów proponujemy od wielu lat, dzięki czemu nasza oferta jest wyjątkowo konkurencyjna. Naszym podstawowym celem jest satysfakcja klientów, którzy regularnie wracają do naszej firmy realizując kolejne udane zakupy.

  Data dodania: 14 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Firmaszczepaniak.pl - francja płaca minimalna kierowców »

  Jeśli niejasne są dla Ciebie nowe regulacje dotyczące delegowania pracowników? Nie wiesz, jak rozliczyć ich wynagrodzenie? Skorzystaj z naszej oferty. Kraje takie, jak na przykład francja płacę minimalną kierowców przebywających na jej terenie ustaliła na konkretnym poziomie, do którego firmy spoza kraju bezwzględnie muszą się stosować. Okręgowa stacja kontroli pojazdów w trosce o prawidłowe rozliczenia wynagrodzeń proponuje profesjonalne usługi świadczone w oparciu o wiedzę i doświadczenie. Koniecznie odwiedź naszą stronę internetową i dowiedz się więcej.

  Data dodania: 12 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • JARSKI - sadzonki krzewów owocowych »

  Tworzenie odpowiedniego dla siebie ogrodu może być bardzo proste i wcale nie wymaga poświęcenia temu ogromnej ilości czasu. Wystarczy jedynie wybrać najbardziej odpowiednie produkty dla siebie. Takie z których korzystanie wiąże się przede wszystkim z dużym komfortem. W szczególności polecamy nasze sadzonki krzewów owocowych, które po dość krótkim czasie prezentują się naprawdę bardzo dobrze. Postawienie na nie na swojej działce ma jak najbardziej sens i jest bardzo mocno polecane każdemu.

  Data dodania: 24 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Siatki-ochronne.com.pl - siatki do zabezpieczenia »

  Polecamy szeroki wybór produktów, dzięki którym zabezpieczysz balkon, okno, schody, towar podczas transportu, w magazynie lub rusztowanie. Nasze siatki do zabezpieczenia sprawdzają się na każdym boisku, hali sportowej czy szkolnej sali gimnastycznej. Wstąp online do naszego sklepu internetowego i przekonaj się, jak liczna jest nasza oferta. Naszym klientom gwarantujemy atrakcyjny cennik i szybką przesyłkę w 1 dzień. Najwyższej jakości siatki z polipropylenu i polietylenu wykorzystasz wszędzie tam, gdzie jest taka potrzeba. Zapraszamy.

  Data dodania: 20 10 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi

Usługi - nowa strona:

Adres: