Podkategoria: Tłumaczenia

 • Tłumaczenia »

  Absolutum biuro tłumaczeń oferuje tłumaczenia tekstów finansowych, prawniczych oraz strone www. Oferujemy tłumaczenia w językach angielski, ukraiński, czeski, chorwacki oraz inne. Każde zlecenie duże bądź małe traktujemy indywidualnie, przestrzegając o termin realizacji. Realizujemy także tłumczenia online: trzeba tylko do nas wysłać tekst a odeślemy przetłumaczony. Tłumaczenia wykonujemy także w trybie ekspresowym - porównaj nasze ceny.

  Data dodania: 12 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biura tłumaczeń Polska »

  Strona doradzi każdemu, kto szuka dobrego tłumacza w swoim mieście. Wystarczy tylko otworzyć zakładkę biznes i wpisać frazę translacje i pojawi się nam spis iurfirm, które trudnią się przetłumaczeniem dokumentów. Przejrzysty spis treści ułatwi nasze poszukiwania. Społecznościowy katalog witryn internetowych apewnia możliwość szybkiego odszukania fachowego osoby indywidualnej zajmującej się tłumaczeniem.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz angielskiego Wrocław »

  Teraz kiedy niezbyt chętnie chcemy przyjąć kolejnego pracownika z pomocą przychodzą nam firmy oferujące outsourcing usług związanych z tłumaczeniami. Wiele takich firm posiada w ofercie rzetelną i kompleksową usługę tłumaczenia tekstów, dokumentów oraz dowodów czy umów.

  Wraz z otwarciem granic i lepszą polityką sprzyjającą powstawaniu nowych firm i filii zagranicznych firm w Polsce podniósł się popyt na usługi oferowane przez biura tłumaczeń. Język jest często jeszcze teraz barierą w relacjach z kontrahentami.

  Data dodania: 07 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przysięgły angielskiego »

  Tłumaczymy pisma przysięgłe i zwykłe z języka angielskiego i na język angielski, to samo robimy z językami: niemieckim, francuskim, hiszpańskim, rosyjskim i innymi tekstami z Europy.
  Oferta ta obejmuje teksty prawnicze takie jak umowy, akty notarialne, pełnomocnictwa ale także pisma ekonomiczne, sprawozdania finansowe i dokumenty księgowe.
  Tłumaczymy różne instrukcje obsługi, dokumenty techniczne oraz teksty mniej specjalistyczne. Realizujemy też weryfikacje i poświadczenia przysięgłe przetłumaczonych już dokumentów.
  Szybko realizujemy zlecone nam tłumaczenia

  Data dodania: 23 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz Częstochowa »

  Witryna o usługach tłumacza przysięgłego języka niemieckiego. Na stronie znajduje się oferta dla klientów z Częstochowy, aktualne promocje, regulamin oraz adres bezpośredni w Częstochowie. Serwis istnieje od 2007 roku, lecz usługi tłumaczeniowe świadczone są od ćwierczwiecza. Duże doświadczenie, niemiecka precyzja w połączeniu z informatyzacją, sprawiają, że tłumaczenia nie ustępują jakością dużym biurom tłumaczeń. Biuro obsługuje klientów wyłączenie z regionu, brak możliwości zamówienia usługi w innych miastach lub zdalnej wysyłki.

  Data dodania: 03 07 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Tłumaczenia

Tłumaczenia - nowa strona:

Adres: