Podkategoria: Maszyny i urządzenia

 • Przewierty pod drogami »

  Nowatorskie usługi przewiertów i przecisków poziomych pod konkretne prace gruntowe. Nasza praktyka pozwala by znaczne działania, wymagające ingerencji w glebę będą dużo łatwiejsze. Używamy profesjonalne urządzenia, pozwalające na nowatorskie i szybkie wykonywanie przewiertów w gruncie. Posiadamy własne maszyny, które nadają się do tego typu zleceniom. Zobacz dokładnie naszą {ofertę|bogatą ofertę|, a możesz być pewien że będziesz zadowolony z efektów naszej wykonywanej roboty. Specjaliści, zatrudnieni u nas, posiadają duże doświadczenie w tej dziedzinie przemysłu. Serdecznie zapraszamy na serwis internetowy naszej firmy, na których dowiesz się więcej informacji na temat naszej firmy.

  Data dodania: 01 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wózki widłowe »

  Wózki widłowe nowe i używane: Komatsu, Nissan, Mitsubishi i Toyota. Prowadzimy sprzedaż i serwis wózków widłowych. Posiadamy szeroki wybór akcesoriów i części do wózków widłowych. Oferujemy szeroką gamę umów wynajmu wózków widłowych. Umowy wynajmu proponowane przez nas dostosowywane są do wymagań i potrzeb klienta. wynajem wózków widłowych na terenie całego kraju. Konkurencyjne ceny, możliwość wynajęcia wózka z operatorem. Leasing maszyn i urządzeń nasza oferta leasingu środków trwałych dedykowana dla Klientów zainteresowanych użytkowaniem: wózków widłowych i innych nowych oraz używanych maszyn i urządzeń. Każdy harmonogram finansowy jest ustalany indywidualnie i dopasowany do potrzeb i możliwości Leasingobiorców. Od rodzaju przedmiotu leasingu uzależniona jest wysokość pierwszej wpłaty oraz długość umowy leasingu.

  Data dodania: 16 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odlewnia »

  Firma Metal Handel istnieje na rynku obróbki złomu, a oprócz tego handlu używanymi obrabiarkami do metalu od wielu lat.
  W 2006 roku otworzyliśmy odlewnie żeliwa.
  Trudnimy się głównie produkcją żeliwa kanalizacyjnego. Są to przede wszystkim włazy kanałowe, wpusty ściekowe, skrzynki do wody, a oprócz tego gazu.
  Projektujemy też meble ogrodowe a też przygotowujemy różnorodne zapotrzebowania na zamówienie.
  W tym roku zakupiliśmy kuźnie. Projektujemy tam głównie lemiesze do pługów, narzędzia rolnicze, a oprócz tego siekiery, młoty czy kilofy.

  Data dodania: 24 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Detektory, mierniki gazu »

  Sprzedaż oraz serwis przenośnych detektorów gazowych, wykrywacze nieszczelności, latarki przemysłowe. Oferujemy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, zachowując najwyższe standardy obsługi klienta. Tego typu urządzenia powinny znajdować sie w każdej firmie, w której istnieje ryzyko wycieku gazu. Poniesiony koszt jest niewielki w porównaniu do konsekwencji jakie może spowodować brak należytego nadzoru.

  Data dodania: 25 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny do szycia »

  Czy twoim hobby jest szycie? Szyjesz przważnie dla siebie lub rodziny? A może otworzyłeś własną działalność gospodarczą i poszukujesz najnowszych urządzeń w dobrej cenie? Znajdziesz je w naszym sklepie – mamy w ofercie zarówno nowe, jak i używane maszyny w doskonałym stanie. Oferujemy także hafciarki, maszyno – hafciarki, maszyny komputerowe, wieloczynnościowe, i dużo innych nowatorskich urządzeń, które ułatwią Tobie pracę w szwalni. Jeśli chcesz wyposażyć profesjolanie własną pracownię szwalniczą, to lepiej nie mogłeś trafić.

  Data dodania: 03 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wypożyczalnia sprzętu budowlanego »

  Wypożyczalnia Metmar to jedna z najbardziej doświadczonych firm w swojej branży. Na rynku istnieje już ćwierć wieku, powstała w 1985 roku.
  Siedziba Firmy mieści się w Warszawie na ulicy Alej Bzów, i to właśnie w tym mieście szukamy naszych potencjalnych klientów.
  Zapraszamy do obejrzenia naszej szczegółowej oferty która znajduje się na stronie matmar.pl
  Oferta ta z roku na rok powiększa się o kolejny coraz to nowszy i bardziej profesjonalny sprzęt.
  Oprócz sprzętu budowlanego Metmar to wypożyczalnia elektronarzędzi, wypożyczalnia sprzętu sportowo turystycznego, sprzętu ogrodniczego oraz sprzętu to zorganizowania imprez.
  W Naszej firmie prowadzony jest również serwis sprzętu budowlanego jak i naprawa.
  Zapraszam do skorzystania z naszych usług. Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Metmar to firma która spełni wszystkie Twoje zachcianki.

  Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Metmar oferuje:

  Wykonawstwo konstrukcji stalowych, ogrodzeń, krat, bram przesuwnych i innych nietypowych prac ślusarskich.
  Wypożyczanie:
  - Sprzętu budowlanego i elektronarzędzi
  - Zastawy stołowej i wyposażenia imprez
  - Sprzętu sportowo - turystycznego
  - Bagażników dachowych
  Naprawa Sprzętu budowlanego ( betoniarki, wciągarki, zagęszczarki...)
  Wiercenie i cięcie betonu zbrojonego
  cięcie do grubości 120mm
  wiercenie wiertnicami do średnicy 250mm
  Sprzedaż i serwis cykliniarek
  Serwis nart i snowboardów

  02-495 Warszawa - Ursus
  Aleja Bzów 28
  tel./fax (22) 662 70 77

  Data dodania: 08 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Auma »

  Merco, Piaseczno, Warszawa - Mazowieckie. Armatura przemysłowa, akcesoria żeliwne, zawór regulacyjny, przepustnica, zasuwa nożowa, zasuwa klinowa, zawór zwrotny, zawór kulowy i napęd elektryczny Centork, napędy elektryczne i armatura wod kan. Promocja - karta katalogowa na stronie. W ofercie zasuwy nożowe, zasuwy klinowe, przepustnice, zawory zwrotne kulowe, klapowe i zawory regulacyjne, antyskazeniowe, dwupłytowe. Oferujemy też napędy elektryczne i napędy pneumatyczne, włazy żeliwne. Współpraca: Auma, Alphair, Zubi, Bayard, Tyco, Duyar, TIS, Castflow, Centork, TIS, Valpes, Danfoss, Sferaco, socla. Armatura wodno kanalizacyjna, akcesoria z żeliwa, przepustnice i zawory zwrotne.

  Data dodania: 29 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny pralnicze »

  Odbierając naszą odzież z pralni często nie zdajemy sobie sprawy ile różnego rodzaju urządzeń pralniczych pracowało aby uzyskać efekt doskonale wypranowego i wyprasowanego prania. Okazuje się bowiem, że kwestia nie sprowadza się do włożenia i następnie wyciągnięcia prania z pralki. Wiedzą o tym wszyscy, którzy są właścicielami pralni. Nasza firma natomiast zajmuje się dostawą wyposażenia dla takich obiektów. Wśród oferowanych przez nas urządzeń znajdują się pralnice przemysłowe, które pozwalają za jednym razem wyprać nawet do 150 kilogramów odzieży, a przy tym - dzięki wysokim obrotom wirowania - proces ich suszenia w suszarce bębnowej jest krótszy nawet o połowę. Suszarki bębnowe także stanowią istotny element naszego asortymentu. Oprócz nich sprzedajemy również magle elektryczne lub parowe. Dla osób, które sobie tego życzą dostarczamy także urządzenia z podrzewaniem gazowym. Obok usług handlowych nasza firma prowadzi także działalność serwisową, a wśród niej pełen serwis maszyn pralniczych europejskich i amerykańskich producentów. Od wyboru klienta zależy, czy preferuje bardziej dokonywanie napraw na wezwanie, czy też woli podpisanie bezpłatnej umowy serwisowej, w ramach której dokonujemy okresowych przeglądów wyposażenia pralniczego.

  Data dodania: 24 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agregaty prądotwórcze »

  Firma GENERATORS WORLD OF POWER posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży oraz wynajmie agregatów prądotwórczych przenośnych jak i stacjonarnych do zastosowań w wielu okolicznościach. Nasi doświadczeni pracownicy zajmujący się projektami przygotują pod klienta idealne rozwiązanie dotyczące montażu jak i wielkości oraz możliwości agregatu prądotwórczego. Agregaty prądotwórcze dobierane są na obiekcie naszych klientów, dostawy realizujemy własnym transportem. Pierwsze uruchomienie oraz szkolenie przeprowadzamy bezpłatnie.

  Data dodania: 04 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Profes - Linie lakiernicze »

  Ofertą specjalną naszej firmy jest projektowanie i budowanie technologicznych linii lakierniczych do natryskowego malowania elementów z tworzyw sztucznych farbami wodnorozcieńczalnymi lub rozpuszczalnikowymi. Dostarczamy do klienta pełną instalację, wraz z dokumentacją techniczno-ruchową wszystkich urządzeń. Zajmujemy się również konserwacją, remontami oraz modernizacją istniejących linii lakierniczych, jak też ich demontażem-montażem, przemieszczaniem i uruchamianiem. Swoje linie wykonywaliśmy już dla takich przedsiębiorstw jak: KNAUF Industries (Polska, Rosja, Francja), EKA Production, Groupe Plastivaloire, Nature of Surface (Rosja).

  Data dodania: 03 06 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Maszyny i urządzenia

Maszyny i urządzenia - nowa strona:

Adres: