Podkategoria: Klimatyzacje

 • Klimatyzacja Warszawa »

  Klimatyzacja Warszawa.Jaka klimatyzacja do biura?

  Kiedy zaczynamy zastanawiać się nad klimatyzacją do biura, musimy znać odpowiedź na parę pytań:
  - ile pomieszczeń chcemy klimatyzować?
  - jaki rozmieszczone są poszczególne pomieszczenia?
  - ile osób pracuje w danych pomieszczeniach?
  - jakie sprzęty emitują ciepło, komputery, kopiarki, maszyny drukujące etc…
  - gdzie możemy umieścić klimatyzator?
  - czy mamy miejsce do powieszenia, postawienia agregatu?

  Klimatyzator naścienny
  Podobnie jak w mieszkaniach tak i w biurach, najczęściej montowane są klimatyzatory naścienne, choć w nowym budownictwie przeznaczonym wyłącznie na biura, stosuje się urządzenia kanałowe lub przypodłogowe.
  Wracając jednak do urządzeń naściennych to w zależności od mocy chłodniczej mają one wymiary 80 do 100 cm szerokości, 28 cm wysokości i odstają od ściany na około 20 cm. Możemy zatem sprawdzić czy mamy odpowiednią ilość miejsca na zamontowanie takiego urządzenia i czy mamy gdzie powiesić agregat zewnętrzny.

  Jeśli mamy wiele pomieszczeń w biurze, możemy zastanowić się nad wykorzystaniem urządzeń typu multisplit. To idealne rozwiązanie gdy nie mamy za dużo miejsca na montaż wielu agregatów. Do jednego agregatu podłączamy np. 3 jednostki wewnętrzne, przy czym każda z nich może być indywidualnie sterowana. Każdy użytkownik może ustawić dowolną temperaturę, prędkość nawiewu i kąt nadmuchu powietrza.

  Data dodania: 12 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Wentylacja »

  Firma AC4U KLIMATYZACJA oferuje usługi w zakresie branż jakimi jest klimatyzacja, wentylacja i automatyka budynkowa. Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy swoją wiedzę i doświadczenie w powiązaniu z pasją ciągłego rozwoju czynią naszą firmę idealnym partnerem w dziedzinie klimatyzacji i wentylacji. Otwartość na innowacje techniczne oraz determinacja w poznawaniu nich daje gwarancję oferowania przez nas jedynie rozwiązań sprawdzonych i niezawodnych. Oferujemy kompleksowe projektowanie i montaż realizacji freonowych systemów klimatyzacyjnych typu split, multisplit, systemy modułowe DVM, VRV i VRF. Jednocześnie świadczymy usługi związane z serwisem urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych zarówno gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym. Zapraszamy.

  Data dodania: 27 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja »

  Okres wiosenno- letni to okres, kiedy dużej grupie z nas zaczynają przeszkadzać upały. Dobrze jest w tym okresie, ale wcześniej również zastanowić się nad założeniem klimatyzacji, która na długi czas pomoże nam ograniczyć kłopotów związanych z wysokimi temperaturami. Inwestycja jest pewna i przy dobrym użytkowaniu może nam pracować bardzo wiele lat. Zmiany klimatyczne, zmieniające nasz klimat sprawiają, że takie rozwiązanie staje się bardzo korzystnym wyjściem. Klimatyzacja daje ulgę w trakcie pobytu w domu, biurze czy aucie. Najkorzystniejszym wyjściem jest zaufanie firmie trudniącej się tą dziedziną od wielu lat, będącej w branży i mającej doświadczenie w klimatyzacji, ale również w innych nawiewach i sposobach produkowania ciepła. Wszyscy kontrahenci naszej firmy są zadowoleni z otrzymanych efektów, a sama inwestycja jest nieporównywalnie niska w stosunku do uzyskanego udogodnienia.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Klimatyzacje

Klimatyzacje - nowa strona:

Adres: