Podkategoria: Budownictwo

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Remonty Warszawa »

  Nasza kompania zajmuje się kompleksowym projektowaniem i modernizacją wystroju wnętrz obiektów mieszkalnych oraz użyteczności publicznej tj.: banków, restauracji, sklepów, salonów kosmetycznych i sprzedaży, biur i gabinetów, hoteli, restauracji i pubów, sal ślubnych, kuchni, apartamentów dziecięcych, bibliotek, łazienek i innych pomieszczeń mieszkalnych. Projekty sporządzamy wykorzystując program komputerowy z odpowiednim oprogramowaniem dzięki czemu istnieje szansa prezentacji wizualnej. sporządzamy też makietę dla osób, które chcą ujrzeć wcześniej przestrzenny obraz zaaranżowanej przestrzeni. Prezentacja multimedialna oraz makieta ułatwi podejmowanie decyzji w stosunku do proponowanych poprawek architektonicznych oraz ofert zaprezentowanych przez dekoratora wnętrz. Rozmyślając o własnym mieszkaniu, domu czy obiekcie użyteczności publicznej każdy z was chciałby posiadać niezwyczajowe i wyjątkowe wnętrza. Dlatego każdy projekt realizowany jest, jako indywidualne zlecenie, czego efektem jest niepowtarzalne i oryginalne wnętrze o niepowtarzalnym uroku. Bliska współpraca z zleceniodawcą daje niepowtarzalny efekt końcowy. Aranżacja wnętrz to nasza podstawowa dziedzina. Zajmujemy się takżę remontami na terenie Warszawy i okolic.

  Data dodania: 10 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Okna dachowe, dachy i gonty »

  Mluksus zajmuje się sprzedażą materiałów renomowanych firm światowych niezbędnych do wykonania solidnego dachu oraz świadczy usługi w zakresie ich montażu. Jesteśmy partnerem handlowym największych na świecie firm zajmujących się produkcją lekkich materiałów do pokryć dachowych tzw. gontu bitumicznego. Specjalizujemy się w wykonywaniu pokryć dachowych gontem bitumicznym za pomocą profesjonalnych narzędzi. Nasi pracownicy zdobywali doświadczenie w USA i KANADZIE, w krajach, które są liderami tego typu pokryć dachowych.

  Data dodania: 15 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • W różnych wariantach wykończenia. »

  Contech - kontenery, pawilony w oparciu o system lekkich modułów. Zestawy i systemy kontenerowe - producent Contech Piła. Szybka realizacja indywidualnych zamówień w różnych wariantach wykończenia. Montaże obiektów wielkogabarytowych jak i małych. W ofercie też usługi serwisu pogwarancyjnego. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w montażu konstrukcji stalowych i montażu lekkiej obudowy z płyt warstwowych, paneli i blach . Specjalizacja obejmuje przechowalnie, hale, zadaszenia, chłodnie i wiaty. Kontenery magazynowe, biurowe, socjalne, sanitarne i kontenery budowlane. Obiekty modułowe, baraki, pawilony usługowe. Przykładowe rzuty na stronie.

  Data dodania: 23 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kratki wentylacyjne »

  Jako jedna z najlepszych firm/spółek/korporacji w Polsce oferujemy sprzedaż elementów do wentylacji, a ponadto kominek. Tylko u nas mają możliwość Wy nabyć toczka w toczkę bądź hurtowo kratki wentylacyjne, kratki kominkowe, drzwiczki rewizyjne, a ponadto czerpnie powietrza. Jedynie u nas te teraz produkty są wysokiej klasy i co bardzo istotne opracowane są z metali nierdzewnych. Jeżeli są Wy zainteresowani czegłółową ofertą to serdecznie spraszamy do naszego sklepu internetowego w jakim zostało wszystko dokłądnie opisane. Nie zwlekaj i już w tym momencie skorzystaj z naszej oferty, a równocześnie przystąp do grona zadowolonych klientów.

  Data dodania: 08 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kominek »

  Jednym z najważniejszych elementów wyposarzenia wnętrza domów jest kominek. Na dzień dzisiejszy ciężko jest sobie wyobrazić lokal bez kominka. Dzisiaj mając w swoim lokalu mieszkalnego komnek, możemy wiele zaoszczędzić. Idealnie dobrany wkład kominkowy, może przynieść wiele dochody gotówki z posiadania kominka. Jako fachowcy, którzy zajmują się budową kominków, jesteśmy w stanie stworzyć kominki nowoczesne, kominki klasyczne, kominki rustykalne, new line, a ponadto kominki kaflowe. W indywidualnej spisie produktów/usług mamy też szeroki wachlaż kominków. Serdecznie prosimy wszystkich zainteresowanych kupnem kominka do zapoznania się z naszą ofertą na mojej stronie internetowej WWW. Wyłącznie u nas kominki w przystępnych cenach. Tylko u nas każdego dnia ilość zadowolonych kontrahentów bez przerwy jest powiększana. Serdecznie zaprszamy też do korzystania z oferty wyceny kominka.

  Data dodania: 30 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Poszukiwania Naftowe Diament Sp. z o.o. »

  Poszukiwania Naftowe, ,Diament” Sp. z o.o. jest typową spółką usługową – jej podstawowa działalność to specjalistyczne prace związane z poszukiwaniem i udostępnianiem złóż ropy naftowej i gazu ziemnego, zarówno w kraju, jak i za granicą.Serdecznie zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą dostępną na stronie www.

  Data dodania: 14 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fasady aluminiowe »

  Jeśli zależy ci na dobrym domu w naturalnym stylu z wykorzystaniem dobrych i ekologicznych surowców jakim jest aluminium oraz metal, to zapraszamy cię na naszą stronę internetową. Naszą specjalnością są wszelkiego rodzaju fasady aluminiowe, okna aluminiowe, wszelkie wykończenia z aluminium oraz metalu, a także szkło. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży oraz sporo zadowolonych klientów. Możemy pochwalić się kilkoma większymi projektami oraz realizacjami w Polsce jak i za granicą. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 13 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • FIRMY NA STRONACH WWW - HANDLOWE, USŁUGOWE, PRODUKCYJNE »

  Tutaj znajdziecie Państwo firmy różnych branż firmy handlowe, firmy usługowe, firmy produkcyjne na czynnych stronach www. Wyszukiwarka firmowych stron www. Firmy z adresami www. Obejrzyj stronę firmy i dokonaj wyboru. Włącz swoją stronę w SYSTEM ULTD
  Tutaj znajdziecie Państwo firmy różnych branż firmy handlowe, firmy usługowe, firmy produkcyjne na czynnych stronach www. Wyszukiwarka firmowych stron www. Firmy z adresami www. Obejrzyj stronę firmy i dokonaj wyboru. Włącz swoją stronę w SYSTEM ULTD

  Data dodania: 28 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • FIRMA BUDOWLANA Kraków, USŁUGI WYKOŃCZENIA WNĘTRZ Kraków »

  name="description" value="Nasza firma budowlana działa na rynku od 13 lat specjalizując się w usługach wykończeniowych wnętrz na terenie Krakowa i województwa. " /
  FIRMA BUDOWLANA Kraków, USŁUGI WYKOŃCZENIA WNĘTRZ Kraków

  Nasza firma budowlana działa na rynku od 13 lat specjalizując się w usługach wykończeniowych wnętrz na terenie Krakowa i województwa.

  Firma budowlana, Kraków, usługi, wykończenia, usługi wykończeniowe, wnętrza

  Data dodania: 28 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Drenaż »

  Plastmetix: zawory kulowe, ocynk, kształtki ocynkowane, kratki ściekowe, kształtki kanalizacyjne i kratki wentylacyjne. Drenaż, rura drenarska, otuliny, system zgrzewany, pp, system skręcany, pex. Zakład zaprasza po filtry do wody, rury kanalizacyjne, wywiewki, kratki wentylacyjne. Kanalizacja - producent oferuje wywiewki, syfony, rury, kolanka, kształtki kanalizacyjne, kratki wentylacyjne. Zapraszamy po kształtki ocynkowane i kratki ściekowe. Kanalizacja wewnętrzna i kanalizacja zewnętrzna, system pvc, system CPVc. Akcesoria PP, dolnopłuki, akcesoria Pvc, system skręcany PEX. Deski sedesowe, syfony, wywietrzniki i system Drenarski.

  Data dodania: 26 10 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo

kraków (1)

Budownictwo - nowa strona:

Adres: