Podkategoria: Artykuły dla biura

 • Sejfy, Szafy metalowe, Multisejfy, Szafa na broń »

  W naszym sklepie można nabyć niezawodne, najwyższej klasy mechaniczne urządzenia zabezpieczające Państwa wartości. Firma zajmujemy się sprzedażą a także montażem sejfów, szaf metalowych oraz kas pancernych. Wyroby posiadają certyfikaty wystawione potwierdzające ich własności antywłamaniowe lub ognioodporne. Zamknięcia w naszych sejfach realizowane są zamkami kluczowymi, szyfrowymi oraz elektronicznymi.W ofercie posiadamy ogromny wybór sejfów, a wśród nich sejfy kasjerskie, sejfy meblowe, sejfy ścienne, sejfy wrzutowe, sejfy depozytowe, sejfy na broń, sejfy na laptopy, sejfy ognioodporne, sejfy domowe. Kasy pancerne dostępne w naszym sklepie charakteryzują się najwyższym stopniem zabezpieczenia przed włamaniem, stworzone są w klasie od II do VIII. Szafy metalowe stanowią oddzielną grupę produktów. Ich przenaczenie to przechowywanie dokumentów niejawnych; klasy A na „POUFNE”, klasy B na „TAJNE” oraz klasy C na „ŚCIŚLE TAJNE”. Szafy ognioodporne a także sejfy ogniotrwałe są wyrobami chroniącymi dokumenty, magnetyczne i optyczne nośniki informacji i wartości w jądrze ognia w czasie do dwóch godzin. Pośród naszych klientów można znaleźć małe i duże firmy oraz indywidualni klienci dla których pzygotowaliśmy specjalną ofertę na drzwi antywłamaniowe, sejfy domowe a także sejfy i szafy na broń myśliwską.Ponadto w naszym sklepie można znaleźć szereg urządzeń depozytowo-bankowych, w tym; wrzutnie nocne, sejfy depozytowe, multisejfy, sejfy kasjerskie.

  Data dodania: 06 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sejfy, Szafy metalowe, Konsmetal »

  Konsmetal-Poltrezor Warszawa, firma utworzona w 1992 roku. Z ogromną radością prezentujemy Państwu produkty KONSMETAL. Produkty w naszej ofercie produkowane są na bazie wieloletnich doświadczeń, przy produkcji najnowszych, międzynarodowych osiągnięć w dziedzinie zabezpieczeń. Mamy Koncesję Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji która potwierdza naszą działalność w zakresie usług ochrony mienia realizowanych w formie zabezpieczenia technicznego. W sprzedaży posiadamy; szafy ubraniowe bhp, kasy pancerne, sejfy gabinetowe, sejfy meblowe, sejfy ścienne oraz na broń. W ciągłej sprzedaży oferujemy szafy metalowe na akta, w tym szafy na dokumenty niejawne, szafy kartotekowe, a także szafy pancerne i ogniotrwałe. Prodokujemy także urządznia do deponowania wartości:, sejfy kasjerskie, kasetki i sejfy wrzutowe. Dla klientów indywidualnych oferujemy drzwi antywłamaniowe, sejfy domowe, sejfy i szafy na broń. Bankom oferujemy skarbce bankowe, drzwi skarbcowe, wrzutnie nocne, multisejfy, skrytki depozytowe oraz szafy depozytowe. W naszych produktach stosujemy tylko certyfikowane zamki sprawdzonych producentów.

  Data dodania: 13 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Toner do drukarek »

  Sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży tonerów i tuszy do drukarek. W naszej ofercie posiadamy zarówno oryginalne produkty jak i ich tańsze i sprawdzone zamienniki. Oferujemy tusze i tonery do drukarek HP, Canon, Minolta, OKI, Panasonic, Lexmark, Brother, Kyocera, Epson, Samsung, Xerox. Oferujemy Państwu także papier do drukarek laserowych, atramentowych oraz igłowych. U nas także dobierzesz toner lub tusz do Twojej drukarki nie znając jego symbolu - wystarczy model i producent drukarki. Realizujemy zamówienia do 48 godzin w dni robocze. Oferujemy dostawę na rozsądnych warunkach cenowych? Jeżeli masz pytania - Zapraszamy. Drukuj z nami.

  Data dodania: 12 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • ASARTO »

  ASARTO to nowa marka alternatywnych tonerów i tuszy do drukarek oraz kopiarek. Produkty ASARTO charakteryzują się wysoką niezawodnością oraz wydajnością porównywalną z tuszami i tonerami oryginalnymi. Produkty brendowane logiem ASARTO weszły do sprzedaży pod koniec 2013 roku i zyskały uznanie w oczach klientów. Z końcem roku otrzymały one Laur Konsumenta 2013. Czy zasłużenie ? Wydaje się, że tak: tonery i tusze ASARTo objęte są dożywotnią gwarancją Producenta, posiadają ceryfikat T firmy TÜV Rheinland, który gwarantuje spełnienie norm jakościowych i wydajnościowych produktów, których dotyczy. Ponadto gwarancją objęte Producenta ASARTO objęte są także urządzenia w trakcie stosowania produktów ww. marki. Dodatkowo produkty ww. marki objęte są szczegółową kontrolą jakości przedsprzedażnej w celu zapewnienia użytkownikom wysokiego poziomu niezawodności. Biorąc ww. pod uwagę ww. wyróżnienie wydaje się być jak najbardziej uzasadnione.

  Data dodania: 25 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Taśma stalowa »

  Jesteśmy producentem wysokiej klasy taśm. Specjalizujemy się w taśmach stalowych, taśmach do opakowań oraz taśm do bandowania. Oszczędności wynikające z tego faktu to min. 30% na każdym metrze taśmy. Do tego dochodzi wysoka odporność na zewnętrzne siły zrywające (przesunięcia, wstrząsy podczas transportu). Dzięki swym niezaprzeczalnym zaletom taśmy te znalazły zastosowanie w przemyśle papierniczym, bawełnianym, materiałów budowlanych, drzewnym, w przetwórstwie metali i wielu innych.

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wyposażenie do biura »

  Serwis internetowy poświęcony akcesoriom biurowym. Opisujemy artykuły biurowe, przybory do pisania i wiele innych. Opiniujemy wyposażenie biura. Profesjonalne i obszerne opisy użytkowników. Przeczytasz tu odpowiedź na to, jaki zestaw artykułów do biura najlepiej kupić. Znajdziesz tu firmy produkujące akcesoria dla biura jak BIC, których cena jest najkorzystniejsza. Polecamy akcesoria o wyjątkowej jakości przedstawiając powody ich wytrzymałości.

  Data dodania: 25 06 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Artykuły dla biura

Artykuły dla biura - nowa strona:

Adres: