Podkategoria: Aranżacja wnętrz

 • Projektant wnętrz »

  Jeśli chcesz pomysłów znanego projektanta wnętrz, jeśli zastanawiasz się nad kształtem swojego parku, kiedy masz dylemat co do przyszłego zarysu twojej kuchni czy salonu oznacza to niemniej niewięcej, że należy wejść na naszą stronę internetową VIPwnetrz.pl. Tylko u nas w przejrzysty i przystępny sposób uzyskasz szereg interesujących porad i sugestii od dużej liczby specjalistów parających się profesją tworzenia i twórczej aranżacji różnorodnej maści lokali czy też ogrodów.

  W niedługiej przyszłości myślimy rozszerzyć nasz portal o pozostałe informacje takie jak: akcesoria i rzeczy niezastąpione przy przebudowie i aranżacji pomieszczeń. Naszym istotnym impulsem w działaniu jest zaprezentowanie Państwu dalekosiężnego planu możliwości, jakie człowiek jest wyłącznie w stanie sobie wyobrazić. Zamierzchłe dzieje kiedy byliśmy w stanie zadowolić się pospolitym stolikiem, dwoma stołkami i tapczanem już uleciały w niepamięć. Teraźniejsze sposoby rozbudowywania prekursorskich zamysłów w aranżacji wnętrz w powiązaniu z dużym wyborem różnorakich artykułów strojeniowych czynią, że w łatwy sposób możecie Państwo wykreować ogród swoich wyobrażeń.

  Werbujemy do współpracy także opiniotwórczych projektantów ogrodów, zagospodarowaczy przestrzeni czy też kreatywnych przedstawicieli biur dekoratorskich, aby bezpłatnie tworzyli swe konta na naszych stronach internetowych, a wobec tego rozbudowywali swoją obecność na rynku. Wyłącznie u nas odkryjecie w całej krasie swe najodważniejsze i najbardziej niepospolite sposoby aranżacji pomieszczeń czy też placów zieleni.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Milena Maciak projektowanie wnętrz »

  Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem architektury wnętrz. Zajmujemy się projektowaniem wnętrz mieszkań, domów, biur, lokali usługowych. Wykonujemy autorskie projekty wnętrz łącznie z projektami mebli, doborem materiałów i wyposażenia oraz z nadzorami autorskimi nad ich realizacją.

  Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Staramy się, aby efekty naszej pracy były satysfakcjonujące zarówno dla nas, jak i dla naszych klientów. Zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów wnętrz, dbając przede wszystkim o wysoką jakość projektu i wykonawstwa. Wiele z naszych realizacji zostało opublikowanych w prasie fachowej.

  Data dodania: 05 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Łódź »


  MJ Project Zajmuje się projektowaniem wnętrz i ogrodów, te dwie przestrzenie są sobie bliskie stąd nasza inicjatywa by połączyć te dwie gałęzie projektowania. Spędzają Państwo swoje żywot we wnętrzach mieszkań lub w przestrzeni budynku.
  MJ Project umiejętnie łączymy te dwa obszary i potrafi zaprojektować całe otaczające nas środowisko.
  Firma stara się poznać Państwa potrzeby, aby stworzony projekt był przede wszystkim odzwierciedleniem Państwa potrzeb i marzeń, satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza.
  Do Państwa dyspozycji oddajemy swoją wiedzę, doświadczenie i wyobraźnię wyrażając gotowość na różne formy współpracy przy aranżacji i projektowaniu wnętrz i ogrodów radom, lublin, łódź, warszawa, bo właśnie w tych miastach pomagamy klientom, począwszy od jednorazowych konsultacji po kompleksowa obsługę inwestycji w imieniu Klienta.
  Projektowanie Wnętrz Radom, Projektowanie Wnętrz Lublin oraz pod wieloma innymi frazami można nas odnaleźć w Google.pl.
  Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Tworzymy wnętrza kompleksowo od projektu do realizacji. Posiadamy własną ekipę wykonawczą dzięki której unikną
  Państwo stresu przy wyborze wykonawcy naszego projektu. Stawiamy na profesjonalizm
  i doświadczenie.

  ZAKRES USŁUG
  projektowanie wnętrz mieszkalnych
  projektowanie wnętrz biurowych
  projektowanie wnętrz użyteczności publicznej
  doradztwo inwestycyjne
  realizacje wnętrz pod klucz jako inwestor zastępczy
  doradztwo - od dowolnego etapu tworzenia wnętrza
  nadzory autorskie
  projektowanie mebli
  fotorealistyczne wizualizacje 3D

  Data dodania: 11 05 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Aranżacja wnętrz

Aranżacja wnętrz - nowa strona:

Adres: