Podkategoria: Uczelnie

 • Nauka za granicą »

  Przewodnik po studiach na najsłynniejszych uniwersytetach świata - Oksfordzie, Cambridge i Harvardzie. Szczegółowy opis jak składać aplikację i wybrać kierunek na studiach licencjackich, magisterskich i doktoranckich. Szczegółowe informacje na temat kosztów, czesnego i możliwości pracy zarobkowej. Strona także zawiera bogaty zbiór odnośników do stron polskich towarzystw i organizacji studentów na zagranicznych uczelniach, a także do list dyskusyjnych o studiach za granicą. Możliwość zadawania pytań na forum.

  Data dodania: 06 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Marketing miast »

  Jest to strona Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Na stronie tej znajdują się informacje dotyczące rekrutacji, kierunków a także kursów i szkoleń oferowanych przez WSE Kraków m.in. warsztaty dla uczniów szkół średnich i kursy językowe. Uczelnia ta oferuje m.in kierunki : marketing internetowy, zarządzanie produkcją, zarządzanie projektami, marketing miast, marketing miejsc – studia podyplomowe Kraków. Na stronie tej można znaleźć informacje odnośnie nie tylko kierunków nauczania, ale także rozwoju i współpracy jaka zachodzi między uczelnią i innymi jednostkami świata biznesu, kultury i nauki, dzięki której uczelnia ta rozwija się dynamicznie a jej studenci mają możliwość pogłębiania swoich pasji i zainteresowań.

  Data dodania: 20 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia Gdańsk »

  Serwis skierowany do licealistów i dorosłych chcących rozpocząć studia, ale także absolwentów studiów drugiego stopnia. W naszym serwisie znajdziesz uczelnie taką jak Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi - Wydział Zamiejscowy w Gdańsku, spis jednostek edukacyjnych. Nie wiesz jaki kierunek wybrać, Mechatronika oraz Bibliotekoznastwo, wybierz najpopularniejszy kierunek. Gdańsk jest stale rozwijającym się miastem, które oferuje bardzo wiele atutów młodym ludziom, jeśli jesteś dynamiczny, wybierz życie i karierę w Gdańsku.

  Data dodania: 13 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia Wrocław »

  Wiele młodych ludzi fantazjuje o rozpoczęciu nauki na takich szkołach jak np.,:, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, lub Politechnika Wrocławska. Po ukończeniu Uniwersytetu Wrocławskiego macie szansę znaleźć interesującą posadę. Co jakiś czas pojawiają się ważne balangi w naszym mieście, najciekawsze kluby. Nowe propozycyje pracy z rejonu Wrocławia, dla dziennikarzy oraz recepcjonistek wyszukasz również w tym serwisie. Wrocław jest bardzo przepięknym oraz rozwijającym się miastem.

  Data dodania: 31 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia Kraków »

  Z naszym serwisem odnajdziesz studia w stolicy Małopolski w takiej uczelni jak Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna. Zgłoś się na studia w najlepszej krakowskiej uczelni, dzięki tym studiom znajdziesz wymarzoną posadę. Interesujący kierunek studiów spowoduje, że studia będą przyjemnością, dlatego warto mocno zastanowić się przed wybraniem uczelni. Przewodnik po studiach w najpopularniejszych uczelniach w Krakowie, serwis posiada charakterystykę kierunków i misja i cele w prezentowanych szkołach. Znajdziecie tu Państwo dużą oraz specjalnie opisaną ofertę studiów zaocznych z najlepszych krakowskich uniwersytetów.

  Data dodania: 12 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia Warszawa »

  Informator o uczelniach z Warszawy z wielu dzielnic takich jak Praga Północ, aktualności oraz zasady rekrutacji, wiele szkół z opisami oraz galerią zdjęć. Na naszej stronie odnajdziesz wyszukiwarkę, która pozwoli wyszukać interesujący profil studiów. Rozpocznij studia w sławnej szkole jak Wyższa Szkoła Społeczno-Ekonomiczna w Warszawie, oferuje popularne kierunki. Studia Warszawa to aktualna baza uczelni warszawskich. U nas znajdziesz wszystie szkoły wyższe z miasta warszawa.

  Data dodania: 12 08 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Uczelnie

Uczelnie - nowa strona:

Adres: