Podkategoria: Szkoły

 • Taniec hula »

  Taniec hawajski "Hula to język serca. Hula to bijące serce ludu Hawajskiego". Poznawaj z nami czym jest taniec hawajski hula i kultura hawajska. Z nami zobacz piękno tańca hawajskiego na żywo oraz także Ty weź w tym udział. Oferujemy naukę tańca hawajskiego dla początkujących i zaawansowanych. Zapraszamy bez względu na wiek, wkształcenie oraz miejsce zamieszkania. Jeżeli szukasz inspiracji, hawajskich mądrości, radości z tańca hawajskiego to dołącz do nas. Organizujemy także pokazy i warsztaty tańca hawajskiego dla grup zamkniętych, firm, domów kultury oraz innych instytucji. Hulaj z nami!

  Data dodania: 10 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia NLP »

  Ofertę firmy szkoleniowej Coursee stanowią nowoczesne kursy biznesowe. Skierowane są między innymi do przedsiębiorców, przedstawicieli świata biznesu, jak i do wszystkich mających za cel udoskonalanie swoich kwalifikacji. Popularnością cieszą się szkolenia NLP, czy szkolenia menedżerskie, dzięki którym można uzyskać cenione umiejętności. Prowadzone przez nas szkolenia biznesowe, dają wiele możliwości kształcenia. Warto zwrócić uwagę choćby na coaching, gdzie współpracując z trenerem możemy wiele osiągnąć.

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Lublin »

  Gorąco zapraszamy do przetestowania oferty znanego ośrodka szkolenia kierowców "pablo" w Lublinie. Nasza firma stawia przede wszystkim na jakość nauczania więc szkolimy wyłącznie na dobrych pojazdach oraz zatrudniamy tylko wysoko wykwalifikowanych instruktorów. Poza tym jako jedni z nielicznych zapewniamy kursantom możliwość szlifowania swoich umiejętności przy pomocy komputerowego symulatora jazdy.

  Data dodania: 10 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Kraków. Nauka jazdy Kraków. »

  Bezpieczna jazda autem wymaga od kierowcy nieprzerwanego doskonalenia techniki panowania nad pojazdem. Nie starcza 25 godzin nauki w trakcie zwykłego kursu na prawo jazdy kategorii B. W naszym ośrodku szkolenia, abstrahując od możliwości zdobycia umiejętności na wszelki rodzaj pojazdu mechanicznego, umożliwiamy wyjeżdzenie uzupełniających godzin jazd pod okiem specjalisty. Udoskonalicie na nich swoje umiejętności, oraz spokojnie osiągniecie pożądany wynik na egzaminie. Oferujemy dodatkowo szkolenia specjalistyczne np przewóz substancji niebezpiecznych oraz na instruktora nauki jazdy.

  Data dodania: 23 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne »

  Matura jest jedynym i niepowtarzalnym egzaminem w życiu każdego człowieka. Logicznym więc jest, że każdemu maturzyście ogromnie zależy, aby wypaść na niej jak najlepiej. Dlatego też stworzyliśmy portal na którym znajdziecie potrzebne Wam pomoce. Uczniowisko.pl jest pierwszą stroną oferującą tak szerokie usługi skierowane do uczniów. Wchodząc na nasz portal znajdziecie prezentacje maturalne na praktycznie każdy temat, a także innego rodzaju prace zaliczeniowe oraz referaty skierowane do uczniów innych szczebli.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Eco driving »

  Eco driving w ostatnich latach stał się niezwykle popularny głównie dzięki promocji takiego stylu jazdy prze Unię Europejską. Taki sposób jazdy gwarantuje niskie zużycie paliwa, zmniejszenie emisji szkodliwych substancji oraz wolniejsze zużywanie się elementów pojazdu. Ważne jest także zwiększenie bezpieczeństwa poprzez mniej agresywną jazdę oraz zwiększenie płynności ruchu. Oszczędności zarówno dla portfela jak i dla środowiska są bardzo duże dlatego warto zwrócić uwagę na eco driving.

  Data dodania: 03 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia Poznań »

  Wyższe wykształcenie w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne, pozwala zdobyć lepszą pracę jako nauczyciel akademicki lub producent. Nasz portal proponuje studia zaoczne na słynnych kierunkach takich jak Geologia, serwis jest skierowany do maturzystów i studentów. Atrakcyjny kierunek studiów sprawi, że z przyjemnością będziemy uczestniczyć w zajęciach i ćwiczeniach więc warto intensywnie się zastanowić przy doborze uczelni.

  Data dodania: 10 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ekonomik Toruń »

  Oficjalna strona www Zespołu Szkół Ekonomicznych w Toruniu w której skład wchodzą "Technikum nr 1" i "Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1". Na naszej stronie www znajdziesz m.in. aktualne informacje z życia szkoły, dane kontaktowe, szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji, zdjęcia z imprez szkolnych oraz relacje współprac z zagranicą. Uczniów z Torunia i całego powiatu toruńskiego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną - Ekonomik to szkoła sukcesu.

  Data dodania: 13 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy prawa jazdy Koszalin »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców "Dyzio" Jarosław Jankowski oferuje kursy na prawo jazdy kategorii B prowadzone przez doświadczonych instruktorów. Nauka jazdy odbywa się w Koszalinie i przeprowadzana jest na samochodach marki Peugeot 207. Szkoła jazdy Dyzio została założona w 2006 roku i od tamtego czasu prowadzone są zajęcia zarówno teoretyczne jak i praktyczne. Ośrodek oferuje również dodatkowe godziny jazdy oraz kursy doszkalające. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkoły

Szkoły - nowa strona:

Adres: