Podkategoria: Konferencje i szkolenia

 • Szkolenia »

  Interaktywna baza szkoleń i kursów, zawiera szczegółowe programy szkoleniowe z ponad 1000 polskich firm. Już od wielu lat nasz zespół wspiera firmy w drodze do sukcesu. Przywiązujemy uwagę do każdego szczegółu naszej pracy. Zajmujemy się organizacją szkoleń twardych, miękkich, efs, informatycznych biznesowych. Podczas szkoleń ogromną wagę przywiązujemy do ich praktycznego aspektu dlatego niemal osiemdziesiąt procent każdego szkolenia to warsztat składający się z ćwiczeń oraz dodatkowo scenek. Tematyka: zarządzanie, umiejętności osobiste, prawo, sprzedaż, marketing i reklama, rachunkowość i finanse, informatyka, języki i wiele innych. Szkolenia nf.pl to największe narzędzie rozwoju osobistego w polskim internecie.

  Data dodania: 08 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  W niejednym zawodzie potrzebne bywają szkolenia, jednakże nie jedna profesja potrzebuje regularnych szkoleń. Jeżeli jesteśmy księgowymi czy innymi w zakresie opodatkowania, z absolutną pewnością potrzebne nam bywają szkolenia, które douczą nas z bieżących przepisów, tak, byśmy byli na bieżąco i mieli możliwość pracować w zgodzie z prawem. Na naszym globie istnieje wiele zawodów, jednakże nie każde wymagają kursów. Są one potrzebne zwłaszcza wtedy, kiedy mamy do czynienia z ciągle ulegającym zmianie prawem. Wówczas, by nadążyć z prawem, powinniśmy przechodzić kurs.

  Data dodania: 31 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy integracyjne »

  Wyjazdy incentive - HunteR Extreme, woj. pomorskie - integracja dla firm. Oferujemy imprezy integracyjne, szkolenia, paintball, incentive i imprezy firmowe oraz wieczorowe, quady, team building, festyny, konferencje dla firm oraz spotkania dla pracowników i firm. Imprezy firmowe, motywacyjne i incentive - eventy, pikniki, atrakcje, zabawa, integracja, imprezy firmowe i imprezy integracyjne. Kompleksowa organizacja.

  Data dodania: 19 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje »

  Z pewnością o tym wiesz, że jeśli prowadzisz większa firmę lub korporację to od czasu do czasu potrzebujesz przeprowadzić jakąś większą lub mniejszą konferencję. Konferencje pozwalają na podsumowanie ostatniego okresu pracy czy też przeprowadzenie specjalistycznych szkoleń biznesowych lub konferencji biznesowych. Problem pojawia się wtedy gdy nie masz w firmie odpowiedniej ilości miejsca na konferencje. Warto wtedy poszukać takiej bazy w internecie. Wtedy z pomocą przychodzi nasz portal konferencyjny, zawierający bazę obiektów w Polsce.

  Data dodania: 24 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia, konferencje bhp »

  Szkolenia w przedsiębiorstwie to świetna okoliczność do integracji zespołu współpracowników. W naszym serwisie zdołasz zareklamować swoje szkolenie oraz wyselekcjonować szkolenie interesujące Ciebie. Interesuje Cię szkolenie z zakresu BHP ? Hotele dysponują nowocześnie i profesjonalnie urządzonymi salami szkoleniowymi. Dzisiejsze obiekty tj. hotele zawsze nadają się na organizację szkoleń, wyekwipowane są w drukarkę i ekran ciekłokrystaliczny. Dobrym miejscem na zorganizowanie szkolenia pracowniczego jest ośrodek oddalony od huku miasta. Wyróżniamy się dobrymi miejscami w wynikach wyszukiwarki Google.

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia, konferencje fundusze unijne »

  W tym serwisie możesz zareklamować swoje szkolenie oraz wyselekcjonować szkolenie interesujące Ciebie. Interesuje Cię szkolenie z obszaru dotacji z UE ? Wyróżniamy się wysokimi notowaniami w wyszukiwarce Google. Obecne obiekty tj. hotele zawsze nadają się na organizację szkoleń, zaopatrzone są w xero oraz ekran ciekłokrystaliczny. Szkolenia w przedsiębiorstwie to wspaniała szansa do integracji działu współpracowników. Właściwym miejscem na urządzenie szkolenia pracowniczego jest ośrodek oddalony od hałasu miasta. Duży portal szkoleniowy w Polsce. W naszym serwisie zdołasz zareklamować swe szkolenie oraz wybrać szkolenie interesujące Ciebie.

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje »

  W dzisiejszych czasach specjalnie przygotowane obiekty oferują sale konferencyjne doskonale zaopatrzone w sprzęt multimedialny. Obiekty konferencyjne przygotowują ofertę szkoleniową dla firm i świadczą usługi gastronomiczne. Ośrodki konferencyjne oraz domy biznesowe z całej Polski, organizacja i obsługa szkoleń, dużo rzeczowych danych odnajdziesz w portalu o tematyce szkoleniowej. Firmy, które są zawodowo przygotowane do obsługi spotkań biznesowych obowiązkowo proponują całkowite wyposażenie sali szkoleniowej w fax bądź panel ciekłokrystaliczny.

  Data dodania: 09 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dlaczego warto odbyć szkolenie BHP? »

  Pojęcie praca pochodzi od wyrazu labor, co po łacinie znaczy wysiłek. Praca jest ważna dla człowieka z wielu przyczyn. Ma na celu zaspokojenie sfery materialnej niezbędnej do bytowania, zaspokojenie potrzeb i aspiracji, możliwością na wykorzystanie naturalnych i nowatorskich talentów człowieka. Jednakże wykonywanie pracy niesie ze sobą niebezpieczeństwo, wielokrotnie wywołując zagrożenie dla zdrowiaoraz życia. W związku z takim ryzykiem powstał system ochrony pracowników, który formułują przepisy BHP. Nadzór nad bezpieczeństwem i higienicznymi warunkami otoczenia pracy sprawuje PIP, przez kontrolowanie przestrzegania przepisów definiujących warunki pracy. Jednym z pierwszorzędnych zobowiązań pracodawcy jest zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa, poprzez szkolenia BHP dla pracowników w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny miejsca zatrudnienia przed przystąpieniem do stanowiska pracy oraz prowadzić szkolenia z BHP w tej dziedzinie. Taki kurs BHP ułatwia pracownikom uzmysłowienie ryzyka i obowiązek używania właściwych sposobów ochrony i stosowania się do przepisów. Fachowym wyszkoleniem pracodawców i pracowników w zakresie stosowania przepisów BHP zajmują się profesjonalne firmy szkoleniowe. Realizują one kursy BHP nie tylko metodą tradycyjną, ale oprócz tego nowatorską metodą e-learning, która umożliwia zaoszczędzić drogocenny czas. Taki sposób pozwoli uczestnikom szkolenia okresowego eBHP dla pracowników inżynieryjno-technicznych czy szkolenia okresowego eBHP dla osób kierujących pracownikami i pracodawców na dostosowanie czasu szkolenia BHPdo osobistego wolnego czasu.

  Data dodania: 25 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia, konferencje księgowość »

  W tym serwisie możesz zareklamować swe szkolenie oraz wyłonić szkolenie interesujące Ciebie. Hotele dysponują nowocześnie oraz profesjonalnie wyposażonymi salami szkoleniowymi. Odznaczamy się wysokimi notowaniami w wyszukiwarce Google. Interesuje Cię szkolenie z obszaru rozliczeń księgowych ? Dobrym miejscem na zaaranżowanie szkolenia pracowniczego jest ośrodek oddalony od gwaru miasta. Interesuje Cię szkolenie z zakresu księgowości ? Wiele nowo powstałych firm specjalizuje się w organizacji szkoleń dla zakładów pracy. Szkolenia w przedsiębiorstwie to fenomenalna możliwość do integracji zespołu pracowników. Wyróżniamy się wysokimi notowaniami w wyszukiwarce Google.

  Data dodania: 03 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje Katowice »

  Jeśli chcesz dobrze zaaranżować swe zebranie konferencyjne zorganizuj je w Katowicach. Katowice to bardzo estetyczne miasto, usytuowane w malowniczych rejonach. Wejdź na portal oraz znajdź najlepszy obiekt konferencyjny. Jesteś zainteresowany zorganizowaniem konferencji marketingowej i szukasz odpowiedniego miejsca. Sprawdź co sugeruje nasz portal. Konferencje w województwie ślaskim. Najlepsze obiekty konferencyjne w Katowicach i okolicach Katowic. Dobrze wyposażone sale konferencyjne na terenie Katowic i jego okolicach.

  Data dodania: 26 08 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Konferencje i szkolenia

Konferencje i szkolenia - nowa strona:

Adres: