Podkategoria: Języki obce

 • Angielski przez skype »

  W obecnych czasach wymaga się od nas znajomości języka obcego. Jeżeli do tego momentu nie przykładałeś się do kształcenia to w tej chwili dajemy Ci szansę żeby to odmienić. Gwarantujemy Ci zajęcia w sympatycznej atmosferze. Jeżeli chciałbyś żeby działali z tobą doświadczeni wykładowcy to dobrze trafiłeś. Pracujemy tylko z wykształconymi fachowcami, którzy znają problemy jakie spotykają kursantów. Należy pamiętać, że bez znajomości angielskiego nie mamy szans na ciekawą pracę. Moja oferta specjalna to – angielski przez skype. Masz wątpliwości – odpowiemy na wszelkie zapytania.

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Wrocław »

  Zapraszamy do wrocławskiej szkoły językowej Atrius. W jej ofercie znajdują się kursy językowe takie jak kurs angielskiego, kurs niemieckiego, kurs włoskiego, kurs hiszpańskiego i kurs rosyjskiego. Metody nauki języków obcych przystosowane są do potrzeb osób dorosłych, a kursy językowe dostosowane do każdego poziomu znajomości języka. Szkoła językowa powstała z myślą o osobach dorosłych, ktore nie mają czasu na kursy językowe prowadzone w Centrum językowe jest ośrodkiem egzaminacyjnym TELC, dajemy więc możliwość zdawania egzaminów FCE i CAE.

  Data dodania: 10 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Język obcy dla dzieci Radom. »

  Jeszcze w ostatnim czasie wielu z nas powtarzało złotą myśl, iż na naukę nigdy nie jest za późno. Natomiast z wiekiem dochodzi do twierdzenia, że im szybciej się zacznie naukę języka angielskiego tym łatwiej przyswoić wiadomości. Taką też technologię kształcenia najmłodszych opracowała swojego czasu Helen Doron ucząc dzieci w sposób, który najbardziej cenią i preferują - czyli przez uciechę, śpiewanie lub inne swoje żyłki. Przez ten tryb jakiekolwiek dziecko bez względu od obywatelstwa i języka ojczystego jest w stanie już od pierwszych lat swojego egzystencji okiełznać w artykulacji i piśmie każdy inny obcy język. Angielski dla dzieci Radom jest bardzo dobrym fortelem również dla Twoich dzieci oraz latorośli Twoich kolegów, kuzynek i braci. Wyjątkowo w czasach kiedy granice zostały otwarte i następuję wielka wymiana ludzi pomiędzy Wielką Brytanią, a Polską. Nie sugeruję tu o pracy za granicą, ale też o zwyczajnych urlopach w niezapomnianych miastach Anglii np. Liverpolu, Oxfordzie czy Bristolu. Wysyłając swoją latorośl już teraz na angielski dla dzieci Radom możesz oszczędzić mu w przyszłych losach niemało przeszkód z porozumiewaniem się, nie tylko z ludźmi z innego kraju, ale dopomóc mu kształtować zmysł zabawy z innymi pociechami - co jest nie mniej ważne jak zdolność komunikacji.

  Data dodania: 28 05 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Języki obce

Języki obce - nowa strona:

Adres: