Obieg informacji

LOGITO stanowi autorski produkt firmy Ideo Sp. z o.o. LOGITO jest systemem, umożliwiającym elektroniczny obieg dokumentów w firmie. Powoduje to automatyzację wszystkich procesów zachodzących w firmie, które wiążą się z obiegiem dokumentów.

LOGITO stworzone przez Ideo Sp. z o.o. jako elektroniczny system obiegu dokumentów jest nieodzowne we współcześnie działających firmach oraz instytucjach, w których pracodawcy dbają o szybki przepływ wiadomości. LOGITO dostępne jest w dwóch wersjach. Ideo Sp. z o.o. opracowało LOGITO dla firm oraz LOGITO dla administracji. W zależności od instytucji – prywatnej bądź państwowej, można nabyć odpowiedni system upraszczający obieg dokumentów.
LOGITO to właściwe rozwiązanie dla każdego przedsiębiorstwa, które ma sprawnie funkcjonować.Z całą pewnością wdrożenie elektronicznego systemu obiegu dokumentów pozwoli na efektywniejsze zarządzanie każdą instytucją. LOGITO zapewnia nie tylko zmniejszenie kosztów danej firmy, lecz również uporządkowanie posiadanych dokumentów w przedsiębiorstwach, od czego zależy sprawne działanie całej firmy.

Szczegóły strony www.logito.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.logito.pl:

Obieg informacji

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 25 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 88

Najnowsze wiadomości: