Podkategoria: Finanse

« poprzednia strona · 3
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Biuro rachunkowe jest firmą, która specjalizuje się w prowadzeniu księgowości. Zazwyczaj koszty obsługi biura rachunkowego to kilkaset złotych miesięcznie. Dzięki nam możecie zaoszczędzić nawet kilka tysięcy w sklai roku. Jest to możliwe dzięki temu ze oferujemy Państwu prowadzenie księgowości online, zapraszamy do odwiedzin naszej strony i do zapoznania się z ofertą naszej firmy i propozycją naszych produktów.

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Akcje »

  Nie masz czasu na śledzenie notowań giełdowych? Poznaj serwis, który śledzi notowania gpw za Ciebie. Ustalasz interesujące Cię spółki na szerokim rynku i na New Connect, cenę jaka Cię interesuje i czekasz na reakcję rynku. Jak tylko cena pojawi się na rynku, Ty dostanie SMS/email z informacją, że monitorowana przez Ciebie Spółka osiągnęła interesujący Cię poziom cenowy. Koniec spędzania czasu nad tabelkami. Ustawiasz powiadomienia i cierpliwie czekasz. System WZI.PL poinformuje Cię jak tylko dane zdarzenie będzie miało miejsce. Zapraszamy do naszego serwisu! Notowania GPW i monitoring ceny akcji na WZI.PL.

  Data dodania: 27 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe bydgoszcz »

  Korzystając z biura rachunkowego zyskujemy więcej czasu, mniej stresu oraz pewność doskonałej usługi w dziedzinie rachunkowości i finansów. Nie musimy szukać szczegółowych informacji na ten temat i obliczać. Nie jest to usługa kosztowna a na pewno bardzo pomocna. Korzystają z niej zarówno osoby fizyczne jak duże firmy. We wszystkich przypadkach podejście jest indywidualne i z takim samym zaangażowaniem. Tego typu usługi świadczą osoby kompetentne z odpowiednią widzą i nie bójmy się im zaufać pomimo tego że w ich rękach znajdują się nasze dochody i fundusze.

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Portal Finansowy »

  Złoty portal finansowy to rzetelne i najświeższe informacje ze świata finansów, giełdy, gospodarki. Oferty on-line produktów bankowych w zasięgu twoich rąk, bez wychodzenia z domu umówisz się na niezobowiązującą rozmowę z konsultantem banku, który doradzi Państwu indywidualną ofertę. Publikujemy szczegółowe oferty banków, broszury na temat kredytów i kont bankowych oraz aktualizowany na bieżąco kurs walut i notowania finansowe. Znajdziesz tutaj zawsze aktualne informacje.

  Data dodania: 23 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rodzina na swoim »

  Rodzina na swoim to rządowy program, którego celem jest ułatwienie spłaty kredytu mieszkaniowego dla rodzin. Jest to bardzo korzystna forma brania kredytu hipotecznego ponieważ przez 8 lat dostajemy dopłatę w wysokości połowy odsetek. Jeżeli chcesz wziąść kredyt hipoteczny i szukasz najlepszego skontaktuj się z nami. Nasi doradcy pomogą Ci wybrać najkorzystniejszą ofertę. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony. Jeżeli tylko masz możliwość to skorzystaj z kredytu z dopłatą w programie rządowym. Jeżeli nei jesteś pewien czy przysługuje Tobie dopłata skontaktuj się z naszymi doradcami. chętnie Ci odpowiedzą.

  Data dodania: 14 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Www.kognitariat.pl - Księgowość dla firm »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą biura podatkowo-księgowego Kognitariat z Warszawy. Na rynku istniejemy od 1993 roku, czyli już ponad 21 lat, a nasi pracownicy to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści z długoletnim stażem w naszej firmie Zaufało nam wielu klientów, co potwierdzają liczne referencje. Prowadzimy usługi, takie jak pomoc w tworzeniu firmy i jej prowadzeniu, usługi związane z prowadzeniem księgowości firm (KPiR oraz KH), a także rozliczanie spraw płacowych czy prowadzenie spraw kadrowych. Tworzymy także wszelką dokumentację, potrzebną do prawidłowego prowadzenia firmy. Kognitariat posiada ekspertów od prawa podatkowego, którzy interpretują owe prawo i pomagają rozstrzygać spory z urzędami na korzyść klientów. Ponadto biuro posiada najnowocześniejszą i bezpieczną platformę e-księgowość, dzięki której każdy zainteresowany klient, może mieć stały podgląd swoich danych i naszych usług.

  Data dodania: 18 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka na dowód »

  Najistotniejszym dokumentem przy zaciąganiu kredytu w banku lub agencji finansowej jest dowód osobisty. Nie wszyscy jednak wiedzą, że istnieje w polskich bankach i agencjach produkt umożliwiający zaciągniecie zobowiązania tylko za pośrednictwem tego dokumentu tożsamości. Nasza witryna www kompleksowo objaśnia dylematy kredytów zaciąganych na dowód osobisty. Taka forma kredytowania na pewno nie należy do najtańszych, jednakże z całą pewnością jest bardzo wygodną i sprawną opcją pozyskania środków finansowych. Na witrynie znajdziemy informację o typach kredytów na dowód jak również szczegółach związanych z ich oprocentowaniem, pozyskaniem i oddawaniem. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą witrynę www o kredytach udzielanych na sam dowód osobisty.

  Data dodania: 30 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt na mieszkanie »

  Kredyty wszelkiego rodzaju - wspaniałe oprocentowanie, oraz bardzo przyjazne warunki spłaty. Tylko tu odszukasz wszystko, co potrzebujesz. Marzy Ci się piękny dom, czy nowoczesny samochód ? Z nami to nie problem - damy Ci pieniądze i kredyt łatwy do spłaty. Nasz kredyt nie zrujnuje Ci życia, nie będzie wyciągał wszystkich zarobionych pieniędzy, a Ty pomimo spłacania kredytu będziesz szczęśliwy. Odwiedź nasz serwis i zapoznaj się z tą dobrą ofertą, która przeznaczona jest dla wszystkich, którzy nie chcą zaprzątać sobie głowy dużymi oprocentowaniami i ogromnymi ratami kredytowymi.

  Data dodania: 01 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie gotówką »

  Firma ALBACON jest dystrybutorem techniki bankowości. Dostarczamy gotowe rozwiązania w dziedzinie autmatyzacji przepływu gotówki. Nasze usługi świadczymy dla wielu dużych i średnich przedsiębiorstw - zobacz nasze referencje na stronie. W naszej ofercie znajduje się m.in. cash processing także wrzutnia nocna. Długoletnie doświadczenie uzyskane we współpracy z wieloma przedsiebiorstwami to nasz główny atut.

  Data dodania: 09 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Banki kredyty gotówkowe »

  Witryna IK to rzetelne źródło optymalnej informacji o kredytach mieszkaniowych bezpośrednio z placówek instytucji finansowych. Jako jeden z niewielu serwisów direct osobiście sprawdzamy informacje o promocjach telewizyjnych, zarówno mieszkaniowych, jak i gotówkowych. Naszym celem jest prawidłowa prezentacja rozwiązań finansowych połączona z możliwością wypełnienia wniosku i w tych obszarach specjalizujemy się z korzyścią dla klientów.

  Data dodania: 20 05 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse

Finanse - nowa strona:

Adres: