Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 2
 • Efect »

  Co jest ideą najwyższą dla człowieka czasów współczesnych, to pytanie, które coraz częściej pojawia się w dysputach. Nie łatwo oczywiście znaleźć jednoznaczną odpowiedz, warto jednak pamiętać, iż możemy wiele wnioskować analizując przekrój teraźniejszego społeczeństwa. Coraz bardziej stajemy się zależni od dzisiejszej cywilizacji. Uzależnienie od współczesnych technologii może przynieść negatywny efekt. Podobnie jak uzależnienie od pracy i permanentna potrzeba rozwoju zawodowego. Efect nakreśli ci właściwą ścieżkę.

  Data dodania: 06 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku Angliia »

  Zapraszamy do naszego serwisu, który polecamy wszystkim pracującym i mieszkającym w Wielkiej Brytanii. Możesz u nas przeczytać wiele ciekawych informacji, między innymi jak jak założyć konto bankowe w UK, jakie przysługują Ci prawa i obowiązki w pracy, jak uzyskać zwrot podatku z zagranicy. W naszym serwisie możesz także sprawdzić na jak duży zwrot podatku możesz liczyć, korzystając z kalkulatora podatkowego.

  Data dodania: 06 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Www.kognitariat.pl - Księgowość dla firm »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą biura podatkowo-księgowego Kognitariat z Warszawy. Na rynku istniejemy od 1993 roku, czyli już ponad 21 lat, a nasi pracownicy to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści z długoletnim stażem w naszej firmie Zaufało nam wielu klientów, co potwierdzają liczne referencje. Prowadzimy usługi, takie jak pomoc w tworzeniu firmy i jej prowadzeniu, usługi związane z prowadzeniem księgowości firm (KPiR oraz KH), a także rozliczanie spraw płacowych czy prowadzenie spraw kadrowych. Tworzymy także wszelką dokumentację, potrzebną do prawidłowego prowadzenia firmy. Kognitariat posiada ekspertów od prawa podatkowego, którzy interpretują owe prawo i pomagają rozstrzygać spory z urzędami na korzyść klientów. Ponadto biuro posiada najnowocześniejszą i bezpieczną platformę e-księgowość, dzięki której każdy zainteresowany klient, może mieć stały podgląd swoich danych i naszych usług.

  Data dodania: 18 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia na życie Rzeszów »

  Profits jest profesjonalną instytucją, która obejmuje swoim obszarem działania doradztwo finansowe, starającą się dostosowywać ofertę do aktualnie zmieniających się warunków rynkowych. Pracujący tam wysoko wykwalifikowani doradcy finansowi poradzą jakie kredyty hipoteczne, czy ubezpieczenia będą dla Państwa najrozsądniejszym rozwiązaniem. Jeśli chodzi o doradztwo finansowe Rzeszów i lokalny podkarpacki rynek charakteryzują się dużą konkurencją, dlatego nasza firma dużą wagę przywiązuje do wysokiej jakości świadczonych usług.

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie Anglia »

  Nasza firma zajmuje się uzyskiwaniem odszkodowań na rynku brytyjskim. Pomożemy ci dostać odszkodowanie w Anglii oraz całym UK całkowicie bezpłatnie, nic nam nie musisz płacić. Wystarczy, że się do nas zgłosisz, a odszkodowanie w Wielkiej Brytanii stanie się dla Ciebie realną rekompensatą. Znajdziesz nas w Anglii oraz Walii – wywalczymy dla Ciebie największe możliwe odszkodowanie. Nie męcz się sam, zdaj się na fachowców.

  Data dodania: 27 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty mieszkaniowe Łódź »

  Serwis o usługach finansowych dla petentów z Łodzi. Zawiera opisy ofert bezpośrednio z miejscowych banków i jednostek doradczych. Jeśli dyskutujemy o pożyczkach hipotecznych i kredytach hipotecznych, aby uzyskać konkretne informacje o zdolności kredytowej, powinno się podać parametry na temat dochodu oraz wydatków. Bezpłatne narzędzie do badania zdolności kredytowej jest na opisywanej stronie. Dużo ludzi z obawą podchodzi do tego typu narzędzi, tym bardziej jeśli działają one bez danych kontaktowych w sieci. Jeśli przedmiotem naszego zainteresowania są pożyczki w Łodzi warto odwiedzić tą witrynę. Tutaj możemy uzyskać bieżące i wiarygodne wieści w kompletnie bezpieczny sposób. Nasze informacje nie będą nigdzie zapisywane, a tylko automatycznie przesyłane do banku, którego usługi najbardziej nas zainteresowały. Polecamy!

  Data dodania: 29 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Coaching »

  Szkoła Coachów jest projektem długofalowym, mającym na celu rozwój kompetencji osób, które planują rozpocząć pracę jako Coach. Coaching jest dziedziną psychologii, która zajmuje się dążeniami do wytyczonych celów. Coach jest osobistym trenerem, z przygotowaniem do tej roli, który pomaga odkryć wspólnie z zainteresowaną osobą najskuteczniejszą drogę do obranego celu. Kurs coach pozwala nabyć wiedzę z dziedziny psychologii i psychoanalizy, które pozwalają opanować sztukę korygowania zachowań osoby, przed którą stoją określone przez nią zadania. Heuresis Certyfikowani Trenerzy i Konsultanci Zarządzania - zapraszamy na szkolenia coaching oraz na inne szkolenia np. negocjacje.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku z Holandii »

  Pracowałeś w Holandii? Pomożemy Ci odzyskać podatek, jaki zapłaciłeś na terenie tego kraju, nawet jeśli pracowałeś tam 3 lata temu. Nasze biuro podatków zagranicznych może Ci także pomóc uzyskać zwrot podatku z Wielkiej Brytanii, Irlandii Pd., Niemiec, Holandii, Austrii, Norwegii oraz USA. Jeśli pracujesz na terenie Niemiec, możemy dla Ciebie załatwić zasiłek rodzinny (Kindergeld). Działamy na rynku od wielu lat i posiadamy ogromne doświadczenie w odzyskiwaniu podatków z zagranicy. Dzięki temu uzyskujemy maksymalne zwroty w najkrótszym możliwym czasie.

  Data dodania: 15 07 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: