Podkategoria: Doradztwo

1 · 2 · następna strona »
 • Toner do drukarek »

  Sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży tonerów i tuszy do drukarek. W naszej ofercie posiadamy zarówno oryginalne produkty jak i ich tańsze i sprawdzone zamienniki. Oferujemy tusze i tonery do drukarek HP, Canon, Minolta, OKI, Panasonic, Lexmark, Brother, Kyocera, Epson, Samsung, Xerox. Oferujemy Państwu także papier do drukarek laserowych, atramentowych oraz igłowych. U nas także dobierzesz toner lub tusz do Twojej drukarki nie znając jego symbolu - wystarczy model i producent drukarki. Realizujemy zamówienia do 48 godzin w dni robocze. Oferujemy dostawę na rozsądnych warunkach cenowych? Jeżeli masz pytania - Zapraszamy. Drukuj z nami.

  Data dodania: 12 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo Finansowe »

  Wartość waluty bywa czymś niepewnym. Ostatni okres zawirowań na rynkach europejskich pokazał, że złotówka reaguje bardzo nerwowo. Odczuwają to przede wszystkim osoby wyjeżdżające za granicę oraz oczywiście posiadacze kredytów w walutach obcych. Szczególnie ci ostatni mogą mieć problem. Ich budżet miesięczny poprzez wzrost raty mógł zostać uszczuplony nawet o kilkanaście złotych. Dlatego zawierając umowy finansowe warto konsultować swoje decyzje ze specjalistą.

  Data dodania: 20 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Efect Doradztwo Finansowe - godna przyszłość »

  Zapewne chcesz godnie żyć na emeryturze. A czy wiesz że jeśli nic nie zrobisz po wejściu w wiek emerytalny twój poziom życia może spaść o 2/3. Państwo nie zapewni Tobie godnej emerytury. Dwa filary nie pokryją całości Twojego wynagrodzenia. Dlatego rozpocznij wyznaczanie celów już dziś. Zadzwoń do doradcy efect, który pomoże ustalić Tobie priorytety w oparciu o budżet domowy. Efect Doradztwo Finansowe - zapraszamy do współpracy z liderem rynku indywidualnych rozwiązań finansowych.

  Data dodania: 17 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Finanse Osobiste »

  Jeżeli zależy nam na tym, by nasze finanse osobiste, byy uporządkowane i przejrzyste, powinniśmy spotkać się z renomowanym doradcą finansowym. Świetnym tutaj przykładem będzie firma Efect, gdyż jej doradcy to największej klasy specjaliści, którzy nie tylko polecą nam najlepszy na rynku produkt, ale przede wszystkim dokładnie go wytłumaczą i będą obsługiwać przez cały czas jego trwania. Dzięki takiemu charakterowi pracy, klienci cały czas mieć będą to co najlepsze.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje Gdańsk »

  Gdańsk, zabytkowe miasto w województwie pomorskim, centrum kulturalne, naukowe oraz gospodarcze oraz węzeł komunikacji transportowej północnej Polski. Wejdź na serwis oraz wybierz właściwy ośrodek w Gdańsku, świetne miejsce na konferencję dla twojej firmy. Tutejsze kościoły gotyckie, tajemnicza starówka oraz wiele restauracji stanowią specjalną ofertę dla uczestników szkoleń.


  Znajdź wspaniałe miejsce na konferencję w Gdańsku, tutejsze sale konferencyjne oferują okazałą ofertę dla firm. Tutejsze kościoły gotyckie, urocza starówka oraz wiele restauracji stanowią specjalną ofertę dla uczestników szkoleń biznesowych. Gdańsk, nowoczesne miasto w województwie pomorskim, centrum kulturalne, naukowe oraz gospodarcze oraz węzeł komunikacji transportowej północnej Polski.

  Data dodania: 04 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Podatek od zysków kapitałowych »

  Musimy pamiętać, że praktycznie każda inwestycja jaką prowadzimy na rynku finansowym objęta jest zryczałtowanym, dziewiętnastoprocentowym podatkiem od zysków kapitałowym, zwanym potocznie ”podatkiem belki”. Mimo iż istnieją produkty próbujące go omijać, to raczej nie nastawiajmy się, że to się uda. Będzie to pewnie tylko odsunięcie w czasie tego podatku. O szczegółach najlepiej porozmawiać będzie z Efect SA.

  Data dodania: 10 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Efect Doradztwo Finansowe S.A. »

  Czy posiadanie umowy ubezpieczenia na życie przez kawalera jest zasadnym? Zastanówmy się nad tym, kiedy i czy w ogóle skorzysta on z odszkodowania. Niestety ale prawdopodobnie nie. Będzie ono bowiem wypłacone dopiero po jego śmierci. Skoro nie skorzysta z takiej umowy, to czy jest sens ją opłacać? Doradca Efect SA pokaże nam jakie mamy alternatywy w tej sytuacji i znajdzie dla nas produkt, z którego my będziemy mogli skorzystać.

  Data dodania: 12 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki dla firm »

  Portal informacyjny o podmiotach bankowych dla biznesu, którego nie da się pominąć. Dużo początkujących szefów, którzy już uruchomili własne biznesy po jakimś czasie spostrzega zjawisko, że biznes się kręci, ale w całości się nie rozwija. W takim momencie pojawiają się pierwsze myśli, które obejmują produkty inwestycyjne albo ewentualnie kredyty dla firm. Rodzą się jednak pytania w jaki przepis wybrać najbardziej prawidłowy dla nas kredyt bez ponoszenia kosztów doradztwa inwestycyjnego. Genialnym rozwiązaniem z tego problemu jest przedstawiana witryna informacyjna dla młodych rekinów biznesu. Niewielkie oraz średnie firmy będą miały możliwość bez nerwów przejrzeć propozycje różnych podmiotów finansowych, porównać je i potem podjąć decyzję, jakie finanse dla biznesu dotyczą właśnie nas konkretnie. Nie ponosimy żadnych kosztów korzystania z tego typu serwisu, a możemy bardzo dużo zyskać. Przede wszystkim środki, które pozwolą ruszyć naszą firmę z miejsca i dość powiększyć obroty.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje Toruń »

  Nowoczesne ośrodki oferują doskonale zaopatrzone sale konferencyjne w sprzęt taki jak komputer, świadczą także usługi towarzyszące jak gastronomia. Tutejsze kościoły gotyckie, cudowna starówka oraz wiele restauracji stanowią specjalną ofertę dla uczestników szkoleń biznesowych. Znajdź znakomite miejsce na konferencję w Toruniu, tutejsze obiekty konferencyjne oferują obfitą ofertę dla firm.

  Toruń, zabytkowe miasto w województwie kujawsko-pomorskim, centrum kulturalne, naukowe i gospodarcze. Wybierz się na doskonale zaaranżowaną konferencję w Toruniu, na stronie znajdziesz też obecne informacje o mieście. Tutejsze kościoły gotyckie, czarowna starówka i wiele restauracji stanowią specjalną ofertę dla uczestników szkoleń.

  Data dodania: 04 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Spotkanie z doradcą finansowym. »

  Rozpocząłem ostatnio pierwszą pracę i stanąłem przed obowiązkiem wyboru otwartego funduszu emerytalnego. Znajoma umówiła mnie z doradcą finansowym firmy Efect. Spotkanie okazało się bardzo owocne i byłem z niego niezmiernie zadowolony. Doradca nie tylko pomógł mi w wyborze najlepszego OFE, ale i wytłumaczył charakterystykę działania całego rynku finansowego. Wiem teraz, kiedy powinienem rozpocząć inwestycję oraz jak przygotować się na zakup mieszkania na kredyt hipoteczny. Każdemu polecam tą firmę.

  Data dodania: 28 09 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: