Podkategoria: Biznes

« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »
 • Targi, konferencje Warszawa »

  Szukasz doskonałej kanapy, idealnego garnituru ślubnego. Organizacja targów bardzo pomaga zarówno sprzedawcom jak też potencjalnym interesantom. Wystawy to doskonała szansa do poznania propozycji liderów nowych branży. Targi. Mnóstwo ofert pracy od różnych przedsiębiorców w jednym miejscu i czasie.

  Mnóstwo ogłoszeń posady od różnych przedsiębiorców w jednym miejscu i czasie. Wystawy. Samochody, agencje mieszkaniowe, agencje pośrednictwa pracy, kosmetyka, wanny. Wystawy to szczególna możliwość do poznania ofert liderów różnych branży. Potrzebujesz doskonałej fryzury, fantastycznego motoru.

  Data dodania: 12 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie Projektami »

  Jesteśmy nastawieni na kreowanie innowacyjnych rozwiązań dla przedsiębiorstw, samorządów, organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów ukierunkowanych na rozwój. Specjalizujemy się w consultingu wdrożeniowym (głównie Systemów opierających się o Zarządzanie Projektami) oraz szkoleniach . Świadczymy także usługi outsourcingowe dla przedsiębiorstw, głównie w obszarze controllingu operacyjnego projektów, ale także w zakresie działalności HR, oraz IT.

  Głównie działalność firmy skupia się na:

  1 Poszukiwaniu osób przedsiębiorczych i pomaganiu im w realizacji ich pomysłów biznesowych
  2 Dostarczaniu usług i produktów dla biznesu (szkoleń, wdrożeń, programów informatycznych)
  3 Wspomaganiu transformacji administracji publicznej w kierunku "klientocentryzmu" i konkurencyjności na rynku globalnym poprzez dostarczanie rozwiązań systemowych opartych na nowej wiedzy i nowoczesnej technologii informatycznej
  4 Dostarczaniu społeczeństwu usług edukacyjnych, podnoszących poziom kwalifikacji i adaptacyjności na rynku pracy
  5 Budowaniu tematycznych serwisów WWW opartych na innowacyjnym sposobie zaspokojenia nieodkrytych lub niedocenionych potrzeb użytkowników Internet

  Data dodania: 11 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nowe mieszkania Kraków »


  Reklamujemy inwestycje wielu znakomitych deweloperów, takich jak Klinkier Bud czy Polnord. Znajdź dom szeregowy dla siebie wyszukując mieszkanie w serwisie, wszystkie oferty ze zdjęciami. Zajmujemy czołowe miejsca w wynikach wyszukiwarki Google. Proponujemy zakup nowego mieszkania w Krakowie właśnie teraz, jest to inwestycja na przyszłość. Wszystkie oferty, które Cię interesują możesz zobaczyć na mapie.

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fuzje i przejęcia »

  Ta strona internetowa jest w całości poświęcona pisaniu biznes planów, dzięki którym będziemy w stanie starać się o dotację z funduszy europejskich. Jeśli nie wiesz w jaki sposób stworzyć dobry biznes plan to serdecznie zapraszam na moją stronę, jest ona pisana w formie bloga ale wydaje mi się, że każdy z Was znajdzie tu coś co mu się przyda. Dobrze napisany plan biznesowy zagwarantuje dobry plan na szybki rozwój Twojej firmy dlatego warto stworzyć go w sposób, który umożliwi Ci kontrolę postępów w Twojej firmie. Po więcej szczegółów zapraszam do środka.

  Data dodania: 25 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Praca Łódź »

  Poszukując godziwej propozycji posady dla siebie warto jest skorzystać też z alternatywy, którą przynosi nam w obecnym czasie sieć Internetu. Znaleźć dobrze płatna posadę nie jest prosto. Jeśli poszukujemy stanowiska musimy pamiętać, że propozycje pracy w sieci pojawiają się dzień w dzień i kiedy zleży nam na natychmiastowym odnalezieniu pracy, musimy analizować ogłoszenia każdego dnia. Wyszukiwanie stanowiska pracy w teraźniejszych czasach okazuje się dla wielu bezrobotnych dość mało atrakcyjnym oraz bardzo trudnym zajęciem.

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Kraków »

  Firma Biznes Plus świadczy kompleksowe usługi finansowo-księgowe dla korporacji z Krakowa, Zielonek, a ponadto Krzeszowic. Poza prowadzenia ksiąg handlowych gwarantujemy też kluczową obsługę kadrowo-płacową, sporządzamy sprawozdania inwestycyjne (też w języku angielskim), biznesplany, statystykę GUS, a ponadto sprawozdania do NBP.
  Biuro stara się działać elastycznie co przejawia się w tym, że odbieramy dokumenty od kontrahentów w uzgodnionym miejscu i czasie (też po godzinach lub w weekend) a na mocy udzielonych pełnomocnictw załatwiamy wszelkie możliwe sprawy w urzędach.
  Współpracujemy też z wyspecjalizowaną spółką zajmującą się pozyskiwaniem dotacji unijnych, co pozwala dodatkowo zyskać środki na lokowanie, a my gwarantujemy całą dokumentację z tym związaną.

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Upominki reklamowe »

  W wielu firmach funkcję promocyjną spełniają drobne upominki reklamowe. Wręczane przy każdej okazji czy to spotkaniu biznesowym, podczas promocji firmy na różnych imprezach powodują że podczas ich używania przypominamy sobie o firmie które nam je wręczyła. Często są to małe rzeczy takie jak breloki, długopisy czy kubki z nadrukiem reklamowym. Szczególnie kubki reklamowe mają szanse stać się dla obdarowanych czymś więcej niż gadżetem - w końcu każdy ma swój ulubiony kubek z którym się nie rozstaje. Według wielu badań są najczęściej wybierane przez firmy jako forma promocji.

  Data dodania: 26 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nowe mieszkania Warszawa »

  W portalu polecamy również specjalistów z branży wykończeniowej. Reklamujemy inwestycje wielu znakomitych deweloperów, takich jak Rogowski Development czy Acciona. Wszystkie inwestycje, które Cię interesują możesz zobaczyć na mapie. Proponujemy nabycie nowego mieszkania właśnie teraz, jest to inwestycja na przyszłość.

  Proponujemy nabycie nowego mieszkania właśnie teraz, jest to inwestycja na przyszłość. Rekomenduję także poddział na dole strony Apartamenty w Kurortach, jeśli poszukujesz domu gdzie będzie można wybornie odpocząć to dział dla Ciebie. Wszystkie oferty, jakie Cię interesują możesz zobaczyć na mapie. Jeden z największych serwisów prezentujących oferty nieruchomości. Rynek nieruchomości w Warszawie nieustannie się poprawia.

  Data dodania: 29 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Plotery używane »

  Na naszej witrynie przedstawiamy wielkoformatowe plotery, które mogą, państwo, u nas zakupić w bardzo korzystnej cenie. Oferowane maszyny są używane, lecz w bardzo dobrym stanie, przez co z powodzeniem posłużą przez kolejne parę lat. Dzięki takim ploterom wielkoformatowym agencje reklamowe mogą wzbogacić swoją ofertę o wielkoformatowe wydruki, np. bardzo duże banery, jakie są zamawiane przez inne przedsiębiorstwa. Służymy też fachową poradą w kwestii samego używania naszych ploterów. Zapraszamy na witrynę internetową firmy.

  Data dodania: 22 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Restauracje Kraków »

  /Restauracje kuszą gości swoimi promocyjnymi cenami, acz należy pamiętać że wyjście dla dwojga to koszt około 60 złotych. Jest wiele okoliczności dla jakich warto wybrać się na obiad z bliskimi. Do ogromnie popularnych potraw w restauracjach zalicza się bitki cielęce w sosie grzybowym oraz sznycla. Ten portal restauracyjny odnoszący się do Krakowa zajmuje kluczowe miejsce w wyszukiwarce Google oraz cieszy się ogromną popularnością. Jeżeli chcesz dodać swój obiekt do naszej bazy, wystarczy jedynie wypełnić formularz.

  Data dodania: 13 10 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

biznes (1)

Biznes - nowa strona:

Adres: