Podkategoria: Biznes

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Tusz do drukarki »

  Rynek drukarek, tuszy, tonerów zmienia się niemal z dnia na dzień. Z tygodnia na tydzień pojawiają się nowe modele drukarek a wraz z nimi nowe tonery, nowe tusze. Jak nad tym zapanować? Jak znaleźć odpowiednie urządzenie dla siebie? Może wystarczy odwiedzić nasz serwis, gdzie znajdziesz przegląd najaktualniejszych wydarzeń ze świata druku domowego i biurowego, przegląd najnowszych drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych, zestawienie tonerów do drukarek oraz tuszy - zarówno oryginalnych jak i ich zamienników. U nas znajdziesz informacje Na temat produktów, takich firm jak Brother, OKI, Epson, Kyocera oraz innych bardziej i mniej znanych Na rynku. Wszytko to w syntetycznej formie. Jeżeli będziesz zainteresowany wskażemy, gdzie możesz tego dokonać szybko, sprawnie i bezpiecznie.

  Data dodania: 10 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Tonery do drukarek - blog oDrukowaniu.info »

  Jest wiele stron internetowych o tematyce szeroko pojętego drukowania. Jedną z nich jest blog oDrukowaniu. info. Czy się on różni od innych? Zawiera opisy nowości pojawiających się w obszarach druku biurowego i domowego, nowych drukarek i urządzeń wielofukcyjnych oraz kopiarek, nowych tonerów i tuszy. Czego możesz się dowiedzieć na ww. stronie? Jakie toner są godne uwagi, jakie posiadają parametry oraz czy dany toner do drukarki posiada swój zamiennik. Ponadto poruszane są tam tematy nurtujące użytkowników drukarek. Ponadto publikowane są na stronie materiały do pobrania, które mogą być pomocne w codziennym użytkowaniu urządzeń drukujących. Jeżeli tematyka druku jest Ci bliska - warto odwiedzić stronę oDrukowaniu. info.

  Data dodania: 10 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Obieg informacji »

  LOGITO stanowi autorski produkt firmy Ideo Sp. z o.o. LOGITO jest systemem, umożliwiającym elektroniczny obieg dokumentów w firmie. Powoduje to automatyzację wszystkich procesów zachodzących w firmie, które wiążą się z obiegiem dokumentów.

  LOGITO stworzone przez Ideo Sp. z o.o. jako elektroniczny system obiegu dokumentów jest nieodzowne we współcześnie działających firmach oraz instytucjach, w których pracodawcy dbają o szybki przepływ wiadomości. LOGITO dostępne jest w dwóch wersjach. Ideo Sp. z o.o. opracowało LOGITO dla firm oraz LOGITO dla administracji. W zależności od instytucji – prywatnej bądź państwowej, można nabyć odpowiedni system upraszczający obieg dokumentów.
  LOGITO to właściwe rozwiązanie dla każdego przedsiębiorstwa, które ma sprawnie funkcjonować.Z całą pewnością wdrożenie elektronicznego systemu obiegu dokumentów pozwoli na efektywniejsze zarządzanie każdą instytucją. LOGITO zapewnia nie tylko zmniejszenie kosztów danej firmy, lecz również uporządkowanie posiadanych dokumentów w przedsiębiorstwach, od czego zależy sprawne działanie całej firmy.

  Data dodania: 17 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biuro Wrocław »

  Centrum Biznesu to przedsięwzięcie, które ma na celu rozwój przedsięborczości wśród firm w regionie. Oferujemy wynajem samodzielnych stanowisk pracy - szeroki wybór. Nasze najważniejsze zalety to przystępne ceny, obsługa sekretariatu oraz inne usługi biurowe. Wirtualne biuro to idealne rozwiązanie osób pracujących w domu, zapewniamy adres dla firmy, skrytki pocztowe Wrocław. Zacznij swój nowy biznes - właśnie z nami.

  Data dodania: 29 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie Projektami »

  Jesteśmy nastawieni na kreowanie innowacyjnych rozwiązań dla przedsiębiorstw, samorządów, organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów ukierunkowanych na rozwój. Specjalizujemy się w consultingu wdrożeniowym (głównie Systemów opierających się o Zarządzanie Projektami) oraz szkoleniach . Świadczymy także usługi outsourcingowe dla przedsiębiorstw, głównie w obszarze controllingu operacyjnego projektów, ale także w zakresie działalności HR, oraz IT.

  Głównie działalność firmy skupia się na:

  1 Poszukiwaniu osób przedsiębiorczych i pomaganiu im w realizacji ich pomysłów biznesowych
  2 Dostarczaniu usług i produktów dla biznesu (szkoleń, wdrożeń, programów informatycznych)
  3 Wspomaganiu transformacji administracji publicznej w kierunku "klientocentryzmu" i konkurencyjności na rynku globalnym poprzez dostarczanie rozwiązań systemowych opartych na nowej wiedzy i nowoczesnej technologii informatycznej
  4 Dostarczaniu społeczeństwu usług edukacyjnych, podnoszących poziom kwalifikacji i adaptacyjności na rynku pracy
  5 Budowaniu tematycznych serwisów WWW opartych na innowacyjnym sposobie zaspokojenia nieodkrytych lub niedocenionych potrzeb użytkowników Internet

  Data dodania: 11 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Finanse Osobiste »

  Jeżeli zależy nam na tym, by nasze finanse osobiste, byy uporządkowane i przejrzyste, powinniśmy spotkać się z renomowanym doradcą finansowym. Świetnym tutaj przykładem będzie firma Efect, gdyż jej doradcy to największej klasy specjaliści, którzy nie tylko polecą nam najlepszy na rynku produkt, ale przede wszystkim dokładnie go wytłumaczą i będą obsługiwać przez cały czas jego trwania. Dzięki takiemu charakterowi pracy, klienci cały czas mieć będą to co najlepsze.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing analityczny »

  Zapraszamy na stronę internetową naszej firmy, która zajmuje się głównie wyceną spółek. W naszej szerokiej gamie produktów znajdziesz także tworzenie biznes planów firm i projektów. Tworzymy też budżety oraz wspomagamy tworzenie prognoz finansowych. Możemy wykonać dla twojej strony wszelkiego rodzaju analizy biznesowe i ekonomiczne oraz due dilegence czyli badanie spółek. Więcej szczegółów o naszej firmie znajdziecie na naszej stronie www na którą serdecznie wszystkich zapraszamy. W razie jakichkolwiek problemów służymy pomocą. Pozyskiwanie kapitału z naszą firmą nie będzie już dla Ciebie żadnym problemem. Dla nas liczy się przede wszystkim zadowolenie klienta dlatego nasze usługi wykonujemy na najwyższym możliwym poziomie. Zapraszamy do współpracy firmy oraz osoby prowadzące jednoosobowe działalności gospodarcze. Z naszą firmą bardzo szybko osiągniesz swój sukces.

  Data dodania: 04 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kupię apartament »

  Ogół jest jeszcze bogatsze, z przykrością stwierdzam głownie za sprawa pracy w Anglii lub Niemczech, a nie w Polsce. Wbrew to właśnie w państwie, wiele osób postanawia się osiedlić na stałe. Kupię działkę, lub coraz na ogół: kupię apartament, najlepiej dwupoziomowy razem tarasem, zdają się wołać portale o majatku. Ta specjalizacja jest chyba unikalną, której nie dotknął kryzys. W jakim celu? bo ludzie wiecznie będą pozyskiwać mieszkania i w kółko będą je zbywać. Non stop częściej jednak w zastępstwie ogłoszenia: sprzedam mieszkanie, ukazuje się: zamienię mieszkanie. Jest to wspaniała opcja, szczególnie na poczet osób staruszków dla których czteropokojowe budynek stało się za duże, gdy milusińscy założyły osobistej rodziny.

  Data dodania: 01 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wesela Łódź »

  /Stół z owocami morza to atrakcyjny dodatek do weselnego menu. Buty oraz sale ślubne, wszystko w serwisie. Portal zawiera informacje o miejscach zajmujących się urządzaniem wesel w Łodzi. Ceremonia ślubna to niezapomniany dzień dla każdej panny młodej. Panna młoda na swym ślubie winna wypaść tak jak to sobie wyśniła,.

  Zaproszenia i sale weselne, wszystko w portalu. Serwis ślubny to miejsce gdzie otrzymasz wsparcie w trudnych chwilach przed tak istotnym wydarzeniem. Organizacja tak znaczącej uroczystości jak przyjęcie weselne nie musi być nudnym procesem, z nami zaplanujesz uroczystość swoich marzeń szybko i swobodnie. Przyjęcie weselne to wspaniałe doświadczenie dla każdej kobiety, więc warto zaaranżować je w szczególnym miejscu

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Targi, konferencje Warszawa »

  Szukasz doskonałej kanapy, idealnego garnituru ślubnego. Organizacja targów bardzo pomaga zarówno sprzedawcom jak też potencjalnym interesantom. Wystawy to doskonała szansa do poznania propozycji liderów nowych branży. Targi. Mnóstwo ofert pracy od różnych przedsiębiorców w jednym miejscu i czasie.

  Mnóstwo ogłoszeń posady od różnych przedsiębiorców w jednym miejscu i czasie. Wystawy. Samochody, agencje mieszkaniowe, agencje pośrednictwa pracy, kosmetyka, wanny. Wystawy to szczególna możliwość do poznania ofert liderów różnych branży. Potrzebujesz doskonałej fryzury, fantastycznego motoru.

  Data dodania: 12 08 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

Biznes - nowa strona:

Adres: